Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo kursai

QUOTE(Erika_v @ 2006 01 26, 13:50)
aš manau kad Femina Bonoj pigu... geras dalykas kainuoja. eisiu ten, kadangi turėjau galimybės būti rytuose tad oj....



Tai kas oj,ir kaip suprast kad Bonoj pigu,o geras dalykas kainuoja ,o tu vistiek esi ten.Žodžiu nesupratau nieko schmoll.gif
Atsakyti
wink.gif labutis. O as vel alukiu naujos grupes susidarymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 01 26, 13:08)
Tai kas oj,ir kaip suprast kad Bonoj pigu,o geras dalykas kainuoja ,o tu vistiek esi ten.Žodžiu nesupratau nieko schmoll.gif



Noriu tik pasakyti kad tikrai geras dalykas kainuoja. Aš manau kad mokytis kur univere vistiek būtų brangiau nei va eiti į kursus, ypač kai žinai ko norisi.
Pati esu dailininke, maniau kad visada būsiu toje srityje, bet dabar jaučiu potraukį masažuoti, visada žinojau kad noriu daryti rankomis darbą, tad piešiau, kūriau.... dabar man norisi masažo mokytis.
Tad sakau kad apie Femina Bonos kursus turiu labai gerų atsiliepimų. Mokytojas kurisa atvažiuoja, italas, yra tikrai rekomenduojamas. tad tik sakau kaip man atrodo, beje, mergaitės gal kuri irgi ruošis pavasarį eiti mokytis.....
Atsakyti
Kiek sykių į savaitę vyksta kursai, ir kokiu laiku ryte ar vakare
Atsakyti
QUOTE(keiraxxx @ 2006 01 27, 12:50)
Kiek sykių į savaitę vyksta kursai, ir kokiu laiku ryte ar vakare



Pas mus vyksta 15,40 gali eit kiekviena diena,o gali kaip nori ,dar yra savaitgaliais diena šeštadienį man atrodo 10ryto ,o sekmadienį 15 val.Aš savaitgaliais nevaikštau,o einu kada galiu iš anksto prieinu ir apšneku savaites grafiką kokiom dienom šią savaitę ateisiu,einu 3 kart.Kas kiek gali tiek ir eina ir nuo lankymo priklauso ant kiek greitai baigsi kursą.

Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2006 01 26, 19:56)
Noriu tik pasakyti kad tikrai geras dalykas kainuoja. Aš manau kad mokytis kur univere vistiek būtų brangiau nei va eiti į kursus, ypač kai žinai ko norisi.
Pati esu dailininke, maniau kad visada būsiu toje srityje, bet dabar jaučiu potraukį masažuoti, visada žinojau kad noriu daryti rankomis darbą, tad piešiau, kūriau.... dabar man norisi masažo mokytis.
Tad sakau kad apie Femina Bonos kursus turiu labai gerų atsiliepimų. Mokytojas kurisa atvažiuoja, italas, yra tikrai rekomenduojamas. tad tik sakau kaip man atrodo, beje, mergaitės gal kuri irgi ruošis pavasarį eiti mokytis.....



Tai argi nekainuoja
Klasikinis masažas".Kaina - 380Lt (110euro),
Antras kursas:
„Relaksaciniai masažai“.
Specialybė – PIRMOS KATEGORIJOS MASAŽUOTOJAS
Apimtis 240(120) ak val.
Kaina - 620Lt (110euro)

Bet ............

Nuolaidos. Kurso kaina baigusiems 1 kursą:
-345Lt(100euro) kai yra ne daugiau kaip 3-ų mėnesių užsiėmimų pertrauka
-380Lt(110euro) kai yra daugiau kaip 3-ų mėnesių užsiėmimų pertrauka


Argi nemaži pinigai,paskaičiuok kiek kursų ir kiek bendrai kainuotų 5 kursai
Atsakyti
man mieliau mokėti už tokius gerus kursus.... nei už mokslus univere kuriame man nepatiks. Renkuosi tai kad malonu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika_v: 28 sausio 2006 - 18:22
Sveikutes sveikutes... oi kaip seniai cia buvau uzlekus wink.gif

Na na tai kai psu tais masazais?

As laaabai patenkinta ten kur dabar lankau Labdariu g. pas Borisa Tupajeva "Masazo namai". labai faina ir daug mokomes praktikuojames... liko dar 2 savaiteles ir galesiu save vadinti masazuotoja megeja biggrin.gif

marincik, kaip tau sekas?

Erika, kaip ten FeminA Bonoj? Susirinko grupe... As ten irgi norejau lankyti, bet buvo per brangu. Dabar norecia palyginti kaip kur...

Nors kita vertus... as nesiskundziu tikrai. Ir galvojau, kad ai kaip gerai, kad pirma karta Ziniu gausoj nesusirinko grupe, (nors masaziste profesionali, neturiu pries ja nieko pries), bet jau patalpos tai tikrai ne masazui mokytis skirtos... salta, ant suolu, brrrr....
Atsakyti
Oi oi , ne taip parasiau ;(

Borisas Tajupovas ... sori sori ... is to greicio slystu is rasto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasakela @ 2006 03 14, 20:27)
Oi oi , ne taip parasiau  ;(

Borisas Tajupovas ... sori sori ... is to greicio slystu is rasto biggrin.gif



Tai prašom plačiau,parašyk,koki masažą dabar mokaisi ,kiek grupei,žmoniu,kokiu laiku kiek kart,ir kaip jus tą masažą darot,kaip ir mes keičiates ,ar kaip.

plačiau prašom,plačiau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
helau 4u.gif

Na mes tai dar nuliukai. Mokomes klasikinio masazo pagrindu. Lankau 3 per savaite 1,3,5 -dieniais, nuo 18.00 iki 21.00

Yra 2 tikri masazo stalai. Kadangi musu grupeje 6 zmones, tia padarem taip: 2 gula, po 2 masazuoja-mokosi. kazkur apie 19.30 padarome kavos-arbatos pertraukele 15 minuciu ... ir paskui varome toliau tik keiciasi gulintieji ax.gif

Na siaip tikrai labai fainai mirksiukas.gif


Del teorijos, tai Borisas mums dave atsviestos medziagos, ir pasake kad namuose galite skaityti, o as jus mokysiu kaip praktiskai isisavinti masazo judesius. Va taip... ir aciu, kad nera kokios psichologijos (nuo vaikystes nemegau), vadybos ir kt. dalyku, kuriuos jau teoriskai pasiemiau is universiteto..


O kaip pas tave Marincik? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasakela @ 2006 03 16, 13:48)
helau  4u.gif

Na mes tai dar nuliukai. Mokomes klasikinio masazo pagrindu. Lankau 3 per savaite 1,3,5 -dieniais, nuo 18.00 iki 21.00

Yra 2 tikri masazo stalai. Kadangi musu grupeje 6 zmones, tia padarem taip: 2 gula, po 2 masazuoja-mokosi. kazkur apie 19.30 padarome kavos-arbatos pertraukele 15 minuciu ... ir paskui varome toliau tik keiciasi gulintieji  ax.gif

Na siaip tikrai labai fainai mirksiukas.gif
Del teorijos, tai Borisas mums dave atsviestos medziagos, ir pasake kad namuose galite skaityti, o as jus mokysiu kaip praktiskai isisavinti masazo judesius. Va taip... ir aciu, kad nera kokios psichologijos (nuo vaikystes nemegau), vadybos ir kt. dalyku, kuriuos jau teoriskai pasiemiau is universiteto..
O kaip pas tave Marincik?  drinks_cheers.gif



O gi pas mane viskas thumbup.gif ,baigiau 2 kursą Švediška masažą ir Santana,relaksiniai masažiukai su aliejumi.dabar savaitėle pailsiesiu ir į 3 eisiu
Atsakyti