Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris

QUOTE(LijaAntLedo @ 2009 08 01, 19:18)
Nes filmas yra filmas ir man kaip tik patinka, kai jame prikurta ko nera ar neparodyta ko nereikia, nes kai viskas buna idealiai pagal knyga, kuria esi skaites daugybe sykiu, tai va tada yra nuobodu ziureti (pvz pirmas ir antras filmas buvo klaikiai nuobodus, nes grynai pagal knyga)  rolleyes.gif vat

Man tai labai nepatinka, kai nuo savęs prikuria. Jeigu jau einu žiūrėti filmo, kurto pagal knygą, tai tą knygą ten ir noriu matyti. Aš dar galiu suprasti, kai tam tikros knygos dalys yra neparodomos - sunku kelis šimtus puslapių į nepilnas 3 valandas sudėti, bet filmo kūrėjų kūryba, tai man dažniausiai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 31, 14:51)
iš kur? 4u.gif pasakysi, kaip kokybė? mirksiukas.gif


Nu vat, siandien vakare prisesiu paziureti, dabar tik patikrinau kokybe, igarsinta rusiskai ir labai neprastai (su intonacijom ir pan.), titrai geri, bet vaizdo kokybe prasta doh.gif

QUOTE(aggha @ 2009 08 01, 21:26)
Vis dar puoselėju mažą naivią viltį, kad Rowling HP temos galutinai neužvertė. Priešistorę (t.y. tėvų istoriją) visai mielai paskaityčiau  rolleyes.gif

As taip pat turiu vilti, kad pasirodys knygu sia tema drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.cityout.l...ystyklu_iki_usu
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 08 04, 17:50)

Toks straipsnis apie nieka doh.gif
Atsakyti
Pritariu.. Baisu ir paleist į plačiuosius vandenis tokį straipsnį.
Atsakyti
vat ir man utri būti, jei pagal knygą, tai pagal knygą. O tai dabar pasiskolina vardus ir taukšt paukšt filmas yra. Na HP6 šito išvengė bet vis tiek. Mano nuomone, prasčiausias HP pastatymas tikrai.

Turbūt Bilo ir Fler vestuves išvis išmes.

Beje, aš ne nuo pat pradžių HP žiūrėjau (gal pavėlavau 5min). Bet Dumbldoras Durslių taip ir neaplankė... O kur dar Sirijaus palikimas? Kur Padaras? Kaip išsirutulios namo tema ir R.A.B. ? Kaip bus sutvarkyta Mirties valgytojų ataka, po kurios trijulė pabėgs? Žodžiu....
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 08 05, 10:49)
vat ir man utri būti, jei pagal knygą, tai pagal knygą. O tai dabar pasiskolina vardus ir taukšt paukšt filmas yra. Na HP6 šito išvengė bet vis tiek. Mano nuomone, prasčiausias HP pastatymas tikrai.

Turbūt Bilo ir Fler vestuves išvis išmes.

Beje, aš ne nuo pat pradžių HP žiūrėjau (gal pavėlavau 5min). Bet Dumbldoras Durslių taip ir neaplankė... O kur dar Sirijaus palikimas? Kur Padaras? Kaip išsirutulios namo tema ir R.A.B. ? Kaip bus sutvarkyta Mirties valgytojų ataka, po kurios trijulė pabėgs? Žodžiu....

Ne vienas pagal knyga statomas filmas knygos 100% neseka. Kaip jau ankciau sakiau, knyga nera filmas, o filmas nera knyga. Tai, kas knygoje sudaro ispudi, ekranui gali visai netikti. O kaip siuzeta sutvarkys busimi filmai, tai suzinosim, kai jie bus isleisti. Ne vienas HP filmas nebuvo pastatytas prastai ir visko neapmascius, tuo labiau, kad su Rowling pagalba dirba.
Atsakyti
to ir nesitikiu, nes niekad joks filmas nebus geresnis už knygą. O gal tiesiog mano mąstymas kitoks nei režisieriaus. man kažkaip atrodo, kad išmetė tikrai reikalingas scenas ir per daug nereikalingo prikūrė....
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2009 08 05, 14:30)
Ne vienas pagal knyga statomas filmas knygos 100% neseka. Kaip jau ankciau sakiau, knyga nera filmas, o filmas nera knyga. Tai, kas knygoje sudaro ispudi, ekranui gali visai netikti. O kaip siuzeta sutvarkys busimi filmai, tai suzinosim, kai jie bus isleisti. Ne vienas HP filmas nebuvo pastatytas prastai ir visko neapmascius, tuo labiau, kad su Rowling pagalba dirba.

labai pritariu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 08 05, 11:45)
to ir nesitikiu, nes niekad joks filmas nebus geresnis už knygą. O gal tiesiog mano mąstymas kitoks nei režisieriaus. man kažkaip atrodo, kad išmetė tikrai reikalingas scenas ir per daug nereikalingo prikūrė....

Prikure tai tik griuvanti tilta ir Burrow padegima, is esmes tai pridejo kazkokio veiksmo filmui, nes kitaip labai jau daug kalbejimo butu buve. Knygoje visas tas labai gerai veikia, nes skaitai apie personazu emocijas ir t.t., o va kai i ekrana reik ziuret, tai jau visai ne tas. O kad ismete kazkiek knygos siuzeto tai faktas, bet nelabai imanoma sukist i 3 valandas eilute po eilutes pagal knyga. Man paciai norejosi daugiau gilinimosi i kas tas "half-blood Prince" (nepripazistu lietuvisko vertimo i "netikras princas"), nes dabar mazdaug Sneipas prabegdamas uzmete, kad ai jo, mano cia knyga, nebuvo tokios intrigos kaip knygoje issiaiskinti, kam visgi priklause vadovelis.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 08 05, 13:49)
Beje, aš ne nuo pat pradžių HP žiūrėjau (gal pavėlavau 5min). Bet Dumbldoras Durslių taip ir neaplankė...

Neaplankė. Sutiko Harį prie kažkokios žiobarų kavinės, kur Haris skaitė Magijos žinias, o ten dirbusi žiobarė susidomėjo juo, ir jis ją pakvietė po darbo kur nors nueit. Bet atėjo Dumbldoras ir pasimatymas neįvyko x))
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2009 08 05, 16:02)
Prikure tai tik griuvanti tilta ir Burrow padegima, is esmes tai pridejo kazkokio veiksmo filmui, nes kitaip labai jau daug kalbejimo butu buve. Knygoje visas tas labai gerai veikia, nes skaitai apie personazu emocijas ir t.t., o va kai i ekrana reik ziuret, tai jau visai ne tas. O kad ismete kazkiek knygos siuzeto tai faktas, bet nelabai imanoma sukist i 3 valandas eilute po eilutes pagal knyga. Man paciai norejosi daugiau gilinimosi i kas tas "half-blood Prince" (nepripazistu lietuvisko vertimo i "netikras princas"), nes dabar mazdaug Sneipas prabegdamas uzmete, kad ai jo, mano cia knyga, nebuvo tokios intrigos kaip knygoje issiaiskinti, kam visgi priklause vadovelis.


va va, juk atrodo svarbus momentas - blyn visas filmas apie tai turėtų būti... juk pavadinimas toks... Ir kažkaip tas naudojimasis knyga nelabai akcentuotas...

QUOTE(Calaquendi @ 2009 08 05, 16:28)
Neaplankė. Sutiko Harį prie kažkokios žiobarų kavinės, kur Haris skaitė Magijos žinias, o ten dirbusi žiobarė susidomėjo juo, ir jis ją pakvietė po darbo kur nors nueit. Bet atėjo Dumbldoras ir pasimatymas neįvyko x))



tai vadinasi nieko ir nepraleidau, nes mačiau kaip kvietė biggrin.gif
Atsakyti