Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris

Labas rytas smile.gif Aš čia su tokiu, gal keistu klausimu, bet gal kas iš jūsų skaito kokius nors HP fanfiction'us ir galėtų man ką nors gero ir įdomaus parekomenduot? bigsmile.gif Norėčiau paskaityt ką nors apie Lilę su Džeimsu, arba Fler su Bilu, arba Harį su Džine, na ką nors smagiai romantiško biggrin.gif Tik bėda, kad tų istorijų n+k o irtis per šlamšo krūvas irgi nesinori doh.gif

Ir va pagalvojau, kad jei kada nors kas nors sugalvotų padaryti iš HP serijos serialą, išplėtodamas visas siužetines linijas tai būtų nerealiainerealiai nerealu rolleyes.gif Aišku turbūt per didelis ir per daug sunkiai įgyvendinamas projektas būtų, bet vistiek rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai kažkaip serialo neįsivaizduoju g.gif
nebent traukti iš oro kitų veikėjų linijas, bet man nepatiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatti @ 2009 07 30, 13:05)
Ir va pagalvojau, kad jei kada nors kas nors sugalvotų padaryti iš HP serijos serialą, išplėtodamas visas siužetines linijas tai būtų nerealiainerealiai nerealu rolleyes.gif  Aišku turbūt per didelis ir per daug sunkiai įgyvendinamas projektas būtų, bet vistiek rolleyes.gif

Čia tai gerai būtų - gal kada ir sugalvos....
Papildyta:
QUOTE(Pašol @ 2009 07 30, 13:18)
aš tai kažkaip serialo neįsivaizduoju g.gif
nebent traukti iš oro kitų veikėjų linijas, bet man nepatiktų biggrin.gif

Man net iš oro patiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 15:00)
o kas su sectumsempra negerai filme? g.gif
pasibučiuot gi kažkur reikia hihihi.gif bet iš tikro ta scena schmoll.gif
degė, kad 'būtų daugiau veiksmo'. knygoj nebuvo
o čia kas žinojo? g.gif


taigi filme Ronio tėvas Hariui papasakoja apie tą spintą kažkurioj filemo vietoj, Haris su Džine tą spintą randa kambary iki pareikalavimo, gi dar paukščiuką iš jos išleidžia


QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 22:25)
drinks_cheers.gif tas dumbldoro 'please' taip nuskambėjo graudžiai..ir nežinant, kas atsitiks, sneipo poelgis netikėtas laabai atrodytų

drinks_cheers.gif

o kai slėpė princo knygą jis nepadėjo tos diademos kaip orientyro? o tada 7toj knygoj ne dėl to atsiminė, kad ji tam kambary? g.gif gal ir maišau kažką g.gif



būtent, juk tik dėl to ir prisiminė, kad ji tam kambary. Nebetn dabar filme tą diademą kur nor skitur padės arba išvis be jos apsieis.

Dumblorodo please buvo apgailėtinas doh.gif

QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 22:34)
dar man toj vietoj užkliuvo, kad haris tiesiog buvo po laiptais.. ir nieko nedarė.. o po to jautė tą abydą.knygoj ji pagrįsta buvo-juk sustingdytas gulėjo, o filme tikrai toks lepšis paliko, jo būdą žinant biggrin.gif


aha, geras berniukas Haris pabuvo. Liepė, šį kartą (ak, kokia išimtis) ėmė ir paklausė hihihi.gif šiaip nieko neklauso, savo daro, o šį kartą gavosi maždaug "biškį baisu, biškį pavojinga, ai, paklausysiu" doh.gif griūk negyvas. Visai nesiderina su Hariu charakteriu. O jau po to, tai bėga tekinas paskui Sneipą.... Sneipo nekenčia, juo netiki, dar nugirsta apie nesulaužomą priesaiką, bet pasiduoda Sneipo šššš


QUOTE(Moliuskas @ 2009 07 29, 22:43)
Kai jis slėpė knygą, tai, norėdamas nepamirsti tos vietos, kur ją įkišo, ant bufeto uždėjo kažkokio po ranka pasipainiojusio burtininko biusta, o ant galvos jam kažkokią po ranka pakliuvusią diademą uždėjo. Čia ir buvo Varnanagės diadema, bet tik tiek apie ją 6 HP ir tebuvo.


6 -toj knygoj tas moentas eilisnis, nesvarbi detalė. Bet kokia svarbi ši smulkmena paskutinėj knygoj.

QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 23:17)
Dar vis mąstau ir neprisimenu, kaip buvo.. Ar Dumbldoras žinojo, kad Sneipas sudarė Nesulaužomą priesaiką, ir turi padėti Drakui, gavusiam užduotį nužudyti direktorių?


aišku žinojo, Sneipas jam viską pasakojo.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 07 30, 14:35)
taigi filme Ronio tėvas Hariui papasakoja apie tą spintą kažkurioj filemo vietoj, Haris su Džine tą spintą randa kambary iki pareikalavimo, gi dar paukščiuką iš jos išleidžia


OHO, kaip kino kūrėjų sugalvota biggrin.gif Labai tikiuosi, kad per šį savaitgalį pamatysiu filmą ir geriau žinosiu apie ką kalbat. Nes dabar tai žinau tik tiek, kad knygoje jokios spintos Haris su Džine neatrado. Nebeatsimenu kurioje dalyje (berods 5 g.gif , kai Hogvartse karaliavo Ambrižd) Ronio broliukai į tą spintą buvo įkišę Montegiu. Tai tiek tos spintos ir tebuvo paminėta iki kol Drakas per ją visus MV sugebėjo suleisti.
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2009 07 30, 15:37)
OHO, kaip kino kūrėjų sugalvota biggrin.gif


man patiko kaip sugalvota su ta spinta ir obuoliu.. drakas įdėjo obuolį į spintą, o jį jam atkastą parsiuntė bigsmile.gif
Atsakyti
Su Hermiona ir paukščiais gražiai buvo x)) Nors ir nebuvo to knygoje, bet į filmą gražiai įsipaišė. O Ronis, išgėręs meilės eleksyro... lotuliukas.gif
Atsakyti
buvo paukščiai knygoje (: ši scena ganėtinai tiksliai atvaizduoda filme, ko nepasakyčiau apie kitką.
Atsakyti
Ane? Va kaip būna, kai praeina ilgas laiko tarpas tarp knygos ir filmo... doh.gif
Atsakyti
Šiaip man 6 filme labai nepatiko tai, kad prikūrė scenų, kurių nebuvo, o to, kas buvo tikrai svarbu, neparodė. Pavyzdžiui, kur dabar dėsis Vizliai, kai jų namas sudegė? Kur vyks Bilo ir Fler vestuvės? Buvau pasiruošus išspausti ašarą dėl Dumbuldoro mirties, bet pasibaigus filmui tik likau išsižiojus, kad taip nevykusiai sugebėjo pavaizduoti...
Atsakyti
Matet siandien nauja "zmones" zurnalo numeri? Ten yra staipsnis apie Draco vaidmens atlikeja Tom Felton. Zavus vaikinas wub.gif

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(thrilling @ 2009 07 30, 23:24)
Šiaip man 6 filme labai nepatiko tai, kad prikūrė scenų, kurių nebuvo, o to, kas buvo tikrai svarbu, neparodė. Pavyzdžiui, kur dabar dėsis Vizliai, kai jų namas sudegė? Kur vyks Bilo ir Fler vestuvės? Buvau pasiruošus išspausti ašarą dėl Dumbuldoro mirties, bet pasibaigus filmui tik likau išsižiojus, kad taip nevykusiai sugebėjo pavaizduoti...

Gal, panaudoję magiją, atstatys namą? smile.gif

O kai tu įsivaizdavai Dumbldoro mirtį?
Atsakyti