Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris

nušvieskit kas nors, kas dabar vyksta 7 filmo fronte? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pašol: 30 liepos 2009 - 23:27
QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 22:34)
dar man toj vietoj užkliuvo, kad haris tiesiog buvo po laiptais.. ir nieko nedarė.. o po to jautė tą abydą.knygoj ji pagrįsta buvo-juk sustingdytas gulėjo, o filme tikrai toks lepšis paliko, jo būdą žinant biggrin.gif

Man irgi ta vieta užkliuvo doh.gif Visiškai prieštarauja Hario charakteriui. Šitoj vietoj galėjo nenukrypti nuo knygos, būtų buvę įspūdingiau stebėti, kaip haris viduje kunkuliuoja nieko negalėdamas padaryti, o dabar jis buvo pabaizduotas vos ne kaip bailys doh.gif


QUOTE(Fatti @ 2009 07 30, 00:25)

Sveika prisijungus mirksiukas.gif

Skaičiau, kad Danielis pamatęs tą nufilmuotą bučinio sceną pats savimi pasišlykštėjo ir atsiprašė Bonnie Wright dėl sugadintos scenos. biggrin.gif Man tai žiūrint tą sceną pasirodė, kad Hariui nelabai norisi bučiuotis, atrodo tuoj apsivems doh.gif


QUOTE(Moliuskas @ 2009 07 30, 07:31)
Dabar kažkaip susimasčiau, ar tas "please" tuo metu labiau reiškė "nužudyk mane ir išgelbėk Draką" ar "mes apie tai jau seniai esame kalbėję ir tu sutikai, o jei to nepadarysi, tai visas mūsų tolesnis HP saugojimo planas žlugs". Manau, kad gal antrasis, o Sneipo duota nesulaužoma priesaika, tiesiog įsirašė į jų planus, jiems nekliudydama.

Sveika prisijungus taip pat 4u.gif
Aš irgi galvoju, kad antras variantas, juk vėliau 7 knygoj paaiškėja, kad viskas buvo aptarta iš anksto.

6 ir 7 dalis skaičiau po vieną kartą tik joms pasirodžius, tai jau daug ką pamiršau doh.gif


QUOTE(Fatti @ 2009 07 30, 14:05)
Ir va pagalvojau, kad jei kada nors kas nors sugalvotų padaryti iš HP serijos serialą, išplėtodamas visas siužetines linijas tai būtų nerealiainerealiai nerealu rolleyes.gif  Aišku turbūt per didelis ir per daug sunkiai įgyvendinamas projektas būtų, bet vistiek rolleyes.gif

Jei nenukryptų į šalis, neitrauktų kitų veikėjų (naujų), o kurtų tiksliai pagal knygą, tai būtų super, nes veiksmo ir nuotykių knygose tikrai užtenka thumbup.gif

QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 30, 22:11)
Su Hermiona ir paukščiais gražiai buvo x)) Nors ir nebuvo to knygoje, bet į filmą gražiai įsipaišė. O Ronis, išgėręs meilės eleksyro...  lotuliukas.gif

Buvo buvo, ir manyčiau tai gan tiksliai atkurta, išskyrus vietą, kurioje tai įvyko.

Apskritai filme Hermiona pasirodė daugiau dūsaujanti dėl Ronio, nei jis dėl jos, nors knygoje kiek pamenu buvo atvirkščiai doh.gif

Dabar siunčiuosi HP6, tikiuosi bus gera kokybė (pasak komentarų - gera), nes noriu kuo greičiau vėl pamatyti biggrin.gif
Atsakyti
http://www.filmai.in/uzeik-15648.html LT filmai laidos serialai online
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 07 31, 12:39)
Dabar siunčiuosi HP6, tikiuosi bus gera kokybė (pasak komentarų - gera), nes noriu kuo greičiau vėl pamatyti  biggrin.gif


iš kur? 4u.gif pasakysi, kaip kokybė? mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti gal turite informacijos, ar Hario Poterio filmai ir toliau bus kuriami? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 31, 14:51)
iš kur? 4u.gif pasakysi, kaip kokybė? mirksiukas.gif


Iš Torrent.lt smile.gif Būtinai mirksiukas.gif
QUOTE(sunssmile @ 2009 07 31, 14:54)
Norėjau paklausti gal turite informacijos, ar Hario Poterio filmai ir toliau bus kuriami?  smile.gif

Taip, bus dar dvi dalys.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 30, 23:59)
Gal, panaudoję magiją, atstatys namą? smile.gif

O kai tu įsivaizdavai Dumbldoro mirtį?


Daugiau emocijų, ašarų, riksmų, veiksmo. O dabar vienas Haris paraudojo prie jo kūno, visi kiti pastovėjo kaip stulpai... Nesąmonė su tom viršun iškeltom lazdelėm, juk turėjo laidotuves parodyti. Dumbuldoras buvo labai svarbus, jo mirtis visiems buvo šokas, o čia net neatrodė, kad Haris, Hermiona ir Ronis būtų liūdėję - kai pabaigoj sako "Ronis neprieštarauja kad su Džine draugautum", nu viršūnė...
Atsakyti
QUOTE(thrilling @ 2009 07 30, 22:24)
Šiaip man 6 filme labai nepatiko tai, kad prikūrė scenų, kurių nebuvo, o to, kas buvo tikrai svarbu, neparodė. Pavyzdžiui, kur dabar dėsis Vizliai, kai jų namas sudegė? Kur vyks Bilo ir Fler vestuvės? Buvau pasiruošus išspausti ašarą dėl Dumbuldoro mirties, bet pasibaigus filmui tik likau išsižiojus, kad taip nevykusiai sugebėjo pavaizduoti...

Taip supratau iš komentarų, kad 6 filmo dalyje Bilo ir Fler apskritai nebuvo? Tai gal ir tolesniuose filmuose ši siužeto linija bus numarinta? Prikurs ką nors.... Nors man tai visos knygos vietos yra svarbios ir kurios nors praleidimas dažniausiai turi tokias pasekmes, kad "neaišku kaip tada tas ar anas galės atsitikti, jei prieš tai kažko neparodė". Betgi filmo kūrėjams fantazijos netrūksta..... O jeigu dar knyga seniau skaityta, tai ir abejoti pradedi - ar ten knygoj tas buvo būtent taip, ar kažkaip kitaip, ar visai nebuvo..... Kažin, jie su autorė kažkiek konsultuojasi tuos filmus kurdami? Turėtų gal?

QUOTE(Twiggy @ 2009 07 30, 22:28)
Matet siandien nauja "zmones" zurnalo numeri? Ten yra staipsnis apie Draco vaidmens atlikeja Tom Felton. Zavus vaikinas  wub.gif




Reikės nugriebti kokį, jei dar bus smile.gif Turėtų gi dar būti like.... g.gif
Atsakyti
man tai knygose Džinė tokia kieta merga buvo. Ir va, Haris toks drąsuolis, patrakėlis, neklaužada ir tt, palūžta ties tokios merginos kerais thumbup.gif O filme - batus ji riša jam doh.gif

Su diadema tai iš vis nežinau kaip išsisiuks... Nenustebsiu, jeigu apie ją nebus parodyta nei kiek rolleyes.gif

Dėl Ronio ir Hermionos tai irgi. Tik 7 knygoj ryškiai pradeda matytis jų simpatija vienas kitam, jų jausmai vienas kitam. Nors ir ankstesnėse visko būdavo. Bet dabar tai čia bišken irgi į lankas nuvingiuota cool.gif
Atsakyti
turbut liksiu cia nesuprasta, bet praejus valandai nuo filmo pradzios tiesiog taip nuobodu pasidare, kad abu su vyru atsitojom ir isejom... nu taip neidomu palyginus su praeitais HP, kad sakes doh.gif
Atsakyti
neisivaizduoju kaip galima ISEITI is kino, juk pinigus mokejot biggrin.gif as net is "nereikalingi zmones" neisejau, nors tai prasciausias filmas uz kuri mokejau pinigus biggrin.gif O sita Hario Poterio dalis man asmeniskai labiausiai is visu filmu patiko thumbup.gif iki tol man isvis HP filmai atrode tokie nefaini lyginant su knygom, o stai sestasis man buvo SUPER. Nes filmas yra filmas ir man kaip tik patinka, kai jame prikurta ko nera ar neparodyta ko nereikia, nes kai viskas buna idealiai pagal knyga, kuria esi skaites daugybe sykiu, tai va tada yra nuobodu ziureti (pvz pirmas ir antras filmas buvo klaikiai nuobodus, nes grynai pagal knyga) rolleyes.gif vat
Atsakyti
O, kokia tema. smile.gif Jungiuos ir aš, iš pasakų taip ir neišaugau.

Į filmą dar nenuėjau, reikės artimiausiu metu ištaisyt šitą klaidą. Bet šiaip nepatinka man tų filmų įgyvendinimas. Aktoriai, ypač vyresnioji karta — super, ir vizualiniu aspektu pati kokybė kaip sci-fi filmo gerėja (nepalyginsi pirmo ir penkto), bet scenarijus...? Vietomis taip sumalta, permalta, užglaistyta ir pro plyšius vis tiek tipiškas hollywood style lenda. Tikiu, kad gal sunkiau buvo scenarijus kurt kai vėlesnės knygų dalys dar nebuvo pasirodžiusios ir nežinota, ką labiau akcentuot, bet tiek daugmaž nuspėt, tiek mažiau savo neribotos fantazijos pademonstruot buvo įmanoma. Bandyta įtikt visiems ir galų gale, sakyčiau, į nei vienus vartus tiesiai nepataikė.

Skaičiau, kad apie serialą diskutavot. Sakyčiau, kad projektas įmanomas (atrodo net visai realus — o kodėl ne? smile.gif ), bet pakankamai sudėtingas. Tarkim 7 sezonai po 6-7 serijas. Biudžetas turėtų būt tikrai nemenkas ir plius stiprus scenarijus (nes, atrodo, ne visi suvokė, kad pasaka — ne apie katilus ir skraidančias šluotas). Po kokių 10 metų gal? biggrin.gif

Vis dar puoselėju mažą naivią viltį, kad Rowling HP temos galutinai neužvertė. Priešistorę (t.y. tėvų istoriją) visai mielai paskaityčiau rolleyes.gif
Atsakyti