Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

ar kuri turi parsisiuntusi quick legs? kur radote? nes niekaip nerandu sad.gif yra tik stomach , am/pm, 10/10..

hhmmmm blink.gif
Papildyta:
QUOTE(netarsiu @ 2009 07 23, 17:06)
Aš stengiuosi pralaukt apie pusvalandį arba kad nejausčiau, jog skrandis pilnas, nes tai pakankama apkrova raumenims.


aš stengiuosi palaukti 3 valandas, bent jau 2 4u.gif
manau, kad neužtenka pusvalandžio, nors aišku priklauso nuo to ką valgai, jei tai itin lengvas maistas gal ir pakaks pusvalandžio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šypt @ 2009 08 11, 23:15)
Na nuo ryt pradedu kalanetintis pagal 10 years younger in 10 hours. Žiūrėsim kaip čia man seksis 4u.gif


seksis seksis smile.gif bigsmile.gif tongue.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(PUPA13 @ 2009 07 26, 22:21)
sudominote ir mane smile.gif ,o ku kaune butu galima palankyti,kad pradzioj su treneriu pasportuoti g.gif .Kaip suprantu tai apimtys turetu mazeti,po kiek laiko matosi rezultatai 4u.gif Aciu is anksto


rezultatai matosi IŠKART , jei darai sąžiningai mirksiukas.gif ir jei tai nėra tik kaprizas ir meti po kelių kartų smile.gif

sėkmės 4u.gif

tavo vietoje nelaukčiau, kol surasiu grupę ir trenerį wink.gif aišku tai būtų didelis pliusas, bet ir video labai neblogas "treneris", todėl galima pasižaist pirmai pažinčiai kuo puikiausiai ir namie tongue.gif
Atsakyti
O aš aptingau sad.gif duokit šiknon, kad vėl prisiversčiau, nes tinginys baisesnis už mane pačią užėjo, kai pradėjau kūdėt be pastangų.
Atsakyti
QUOTE(netarsiu @ 2009 08 13, 00:07)
O aš aptingau sad.gif duokit šiknon, kad vėl prisiversčiau, nes tinginys baisesnis už mane pačią užėjo, kai pradėjau kūdėt be pastangų.


och doh.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

nagi nagi g.gif pamąstom ką čia tokio bausmei jūms ax.gif

gal kokį QUICK STOMACH cool.gif cool.gif cool.gif g.gif


neapsileiskite schmoll.gif
kas greit pasiekiama - greit ir prarandama, kaip bebūtų gaila smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 08 13, 00:25)
och  doh.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

nagi nagi  g.gif  pamąstom ką čia tokio bausmei jūms ax.gif

gal kokį QUICK STOMACH  cool.gif  cool.gif  cool.gif  g.gif
neapsileiskite schmoll.gif
kas greit pasiekiama - greit ir prarandama, kaip bebūtų gaila  smile.gif  tongue.gif

Dėkui už pakrutinimą. Sureguliavau savo mitybą tai ir krenta svoris, o norisi ir tvirtesnio kūno blush2.gif Ryt iš pat ryto griebsiu kalanetiką.

O dėl Quick Callanetics legs/hips tai irgi niekur neradau, dar bandysiu ką nors įskaityt rusiškuose torentuose. Mačiau tik Amazon.co.uk kasetes pardavime už kelis svarus.
Atsakyti
QUOTE(netarsiu @ 2009 08 13, 00:28)
Dėkui už pakrutinimą. Sureguliavau savo mitybą tai ir krenta svoris, o norisi ir tvirtesnio kūno  blush2.gif  Ryt iš pat ryto griebsiu kalanetiką.

O dėl Quick Callanetics legs/hips tai irgi niekur neradau, dar bandysiu ką nors įskaityt rusiškuose torentuose. Mačiau tik Amazon.co.uk kasetes pardavime už kelis svarus.


na jei rasi ką - pranešk 4u.gif

šaunuolė dėl mitybos smile.gif viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
kur dingote? kaip sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 08 17, 17:58)
kur dingote? kaip sekasi?  4u.gif

Sekasi puikiai blush2.gif Kol kas darbo paieškos daugiau užima nei pati kalanetika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(netarsiu @ 2009 08 17, 18:01)
Sekasi puikiai blush2.gif  Kol kas darbo paieškos daugiau užima nei pati kalanetika verysad.gif


pas mane tai remontas, biggrin.gif ner nėra kur kojos pasatyt, ką jau bekalbėt apie kalanetiką..
Atsakyti
ten kur ieskote quick legs tai as manau bus tie patys pratimai kaip ir 10 years younger bet tik kojom, nes quick botom taip ir yra
ziurejau super calanetics kaip atrodo smile.gif tai vel tie patys pratimai kaip 10x10 tik tokie paadvancinti, jau ten dar nosies ner ko kist, as didziuojuos, kad siandien iveikiau visa val 10x10 smile.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
As taip pat parsisiunciau 10/10 per torrentus ax.gif galvoju pradet daryt
Gal kas pasiekusios jau neblogu rezultatu? Norisi ikvepimo biggrin.gif

Seip pilvo pratimai labai pilatesa primena, kazkada buvau pradejusi daryt.

Bet ar tikrai kalanetika tokia veiksminga?
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shape: 18 rugpjūčio 2009 - 15:05
QUOTE(Shape @ 2009 08 18, 16:03)
Labos  4u.gif
As taip pat parsisiunciau 10/10 per torrentus  ax.gif galvoju pradet daryt
Gal kas pasiekusios jau neblogu rezultatu? Norisi ikvepimo  biggrin.gif

Seip pilvo pratimai labai pilatesa primena, kazkada buvau pradejusi daryt.

Bet ar tikrai kalanetika tokia veiksminga?
g.gif


sveika,
na nepabandžiusi niekada nesužinosi ar tau ji veiksminga.
man ji tikrai veiksminga,juolab žinant, kiek pastangų tereikia įdėti realiai. turiu omenyje, kad nėra labai sunku, o rezultatai matosi ir su kiekvienu kartu daryti pratimus vis lengviau. malonu jausti, kai taip greitai tobulėji.
aišku, jei nori kažko daugiau manau reiktų susiyvarkyti mitybą ir ypač po treniruotės daug neprisivalgyti.

sėkmės 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 08 17, 18:57)
ten kur ieskote quick legs tai as manau bus tie patys pratimai kaip ir 10 years younger bet tik kojom, nes quick botom taip ir yra
ziurejau super calanetics kaip atrodo smile.gif tai vel tie patys pratimai kaip 10x10 tik tokie paadvancinti, jau ten dar nosies ner ko kist, as didziuojuos, kad siandien iveikiau visa val 10x10 smile.gif


na ką padarysi, jei jau nerandų tų quick legs tai manau, kad tiesiog padarysiu papildomai dar tuos pratimukus būtent kojoms iš 10/10 ir tiek smile.gif juk vistiek jos gaus krūvį.

o quick bottom turi parsisisiuntusi?
reikės man parsisiųst pažiūrėt , jei rasiu super calanetics, bendram išprusimui biggrin.gif gal ką kojom iš ten pritaikyčiau
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 08 19, 12:21)
sveika,
na nepabandžiusi niekada nesužinosi ar tau ji veiksminga.
man ji tikrai veiksminga,juolab žinant, kiek pastangų tereikia įdėti realiai. turiu omenyje, kad nėra labai sunku, o rezultatai matosi ir su kiekvienu kartu daryti pratimus vis lengviau. malonu jausti, kai taip greitai tobulėji.
aišku, jei nori kažko daugiau manau reiktų susiyvarkyti mitybą ir ypač po treniruotės daug neprisivalgyti.

sėkmės  4u.gif


Na ka gi as jau po pirmo pabandymo, bet man gan sunku pasirode, neturiu as istvermes, visa net drebejau (tikraja to zodzio prasme) atlikdama pratimus unsure.gif
gal taip ir turi buti, kaip pati sakai reik igusti, visad pirmas kartas gan prisviles.
Maniau, kad esu lanksti, bet oij kaip man dar truksta iki tikro lankstumo, pasijutau kaip medine doh.gif
Atsakyti