Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

QUOTE(Shape @ 2009 08 19, 15:06)
Na ka gi as jau po pirmo pabandymo, bet man gan sunku pasirode, neturiu as istvermes, visa net drebejau (tikraja to zodzio prasme) atlikdama pratimus  unsure.gif
gal taip ir turi buti, kaip pati sakai reik igusti, visad pirmas kartas gan prisviles.
Maniau, kad esu lanksti, bet oij kaip man dar truksta iki tikro lankstumo, pasijutau kaip medine  doh.gif


taip ir būna pirmais kartais, man irgi taip buvo, tai normalu, po kiek laiko nebebus taip sunku wink.gif
juk išjudini raumenis, kurių galbūt net dar nesi naudojusi, rytoj skaudės 4u.gif maloniai smile.gif
nepasiduok, bet ir nepersistenk drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Shape @ 2009 08 19, 15:06)
Na ka gi as jau po pirmo pabandymo, bet man gan sunku pasirode, neturiu as istvermes, visa net drebejau (tikraja to zodzio prasme) atlikdama pratimus  unsure.gif
gal taip ir turi buti, kaip pati sakai reik igusti, visad pirmas kartas gan prisviles.
Maniau, kad esu lanksti, bet oij kaip man dar truksta iki tikro lankstumo, pasijutau kaip medine  doh.gif

Puiku, jog raumenys gavo darbo gero 4u.gif Su laiku lengviau bus. Supyk, kad pasijautei medine ir patapk balerina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netarsiu @ 2009 08 20, 00:51)
Puiku, jog raumenys gavo darbo gero 4u.gif Su laiku lengviau bus. Supyk, kad pasijautei medine ir patapk balerina smile.gif


Lengva pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu paklausti: kuo skiriasi kalanetika ir pilatesas? Mano akimis žiūrint labai panašu. Ar čia tik pirmas toks įspūdis? Ir čia, ir ten yra jogos, tempimo raumenų pratrimų... O kuriuo geriau užziiminėti norint numesti svorio ir sutvirtinti kūną? Kuris labiau stiprina nugarą, stuburą? Turiu stuburo išvarža ir per daug slankstelių tongue.gif tai bijau, kad nepakenkčiau... doh.gif Ir šiaip smalsu: Kodėl jūs pasirinkot būtent kalanetiką, o ne kažką kitą?

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugdona @ 2009 08 20, 10:51)
Sveikos  4u.gif

Noriu paklausti: kuo skiriasi kalanetika ir pilatesas? Mano akimis žiūrint labai panašu. Ar čia tik pirmas toks įspūdis? Ir čia, ir ten yra jogos, tempimo raumenų pratrimų... O kuriuo geriau užziiminėti norint numesti svorio ir sutvirtinti kūną? Kuris labiau stiprina nugarą, stuburą? Turiu stuburo išvarža ir per daug slankstelių  tongue.gif  tai bijau, kad nepakenkčiau...  doh.gif  Ir šiaip smalsu: Kodėl jūs pasirinkot būtent kalanetiką, o ne kažką kitą?

Ačiū už atsakymus  4u.gif

Kiek pabandžiau pilateso, tai jis daromas pasitelkiant specialų kvepavimą, t.y. labai svarbu kada įkvepi ir iškvepi. Kalanetikoj to nėra ir man tas patinka.
Žiūrėdama filmukus kalanetikos, nuolat girdžiu, jog tai yra saugus sportas ir žmonėms turintiems studuburo problemų yra parodomi "pakoreguoti" pratimai, kurie yra lengvesni ir ne taip apkrauna stuburą. Jei bandysi kalanetiką, jokiais būdais neimk jokių "Super" ar "quick Calanetics", nes jie yra gerokai pažengusiems ir jau gali pakenkti tavo stuburui.
Man patiko kalanetika, nes čia nereik strypaliot ir specialiai kvėpuot kažkaip. Turiu didelę nuolatinę slogą, kuri gerokai ribotų mano galimybes ką nors taisyklingai daryt su kvėpavimu, o negaliu strypaliot dėl ir taip besiblaškančios širdies.
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 08 19, 14:21)
o quick bottom turi parsisisiuntusi?
reikės man parsisiųst pažiūrėt , jei rasiu super calanetics, bendram išprusimui  biggrin.gif  gal ką kojom iš ten pritaikyčiau

nea bottom neturiu, super calanetics paziurejau, tai ten jei 10x10 pratime koja guli ant zemes tai super jau reik ja laikyt atkelta nuo zemes, arba jei jau tempimo pratimas tai jau galva vos ne tarp koju prakisi ir panasiai nors pratimai visi turbut jau matyti, bet paturbinti tikrai reikia po truputi isidirbti su paprastesniais, kad su super ko nors nepasitempti biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, siandien vos pasivelku, nebegaliu ranku pakelti, jau taip skauda raumenukus. Nemaniau, kad taip juos isjudinsiu. Negaliu sulyginti net su treniruokliu sale, nes poveikis daug labiau jauciasi, jauciu pradedu uzsikabliuoti ax.gif Dar reikia ismokti elgesi su pilvo ir uzpakaliuko itraukimais, nes dar neivaldziusi esu.
Paaiskinkit, o kaip jus darot ta pilvo pratimuka?
Kojos sulenktos, galva ir virsutine nugara pakelta, itraukiam pilvuka ir spyruokliuojam, taip? Ta prasme pilvas turi visa ta laika buti itrauktas kol padarom 100 kartu spyruokliavima? O kaip su uzpakaliuko itraukimu, jis kartu turi buti itraukiamas kaip ir presas?
Atsiprasau, kad as cia taip blush2.gif tiesiog noriu isitikinti ar teisingai darau ax.gif

Atsakyti
http://kalanetika-vi...tikos-pratimai/ thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif . Kai truputį pasiskaitinėjau, prie mano L. Chazano dietos kalanetika visai ko gero tiktų bigsmile.gif . Kokie apšilimo pratimai daromi prieš kalanetiką? Ačiū.
Atsakyti
4u.gif Sveikos gyvos jungiuosi prie jūsų, Ar priimsit? Sportavau pastoviai su pertraukomis, bet neseniai patempiau nugarą ir teko kreiptis pas gydytojus, pasirodo pas mane osterochondrozė, ėjau į mankšteles poliklinikoje, tai patarė man užsiimti tik pilatesu arba kalanetika.Bandau dabar susirinkti informaciją nuo ko pradėti. Ar galit man patarti nuo ko jūs pradėjot, priš tai duotoj nuorodoj radau pratimėlius, manau jie kaip tik tiks vos pradedančiam, o gal jūs nuo video pratimų pradėjot? g.gif
Atsakyti
as ir taip ir taip meginau, geriau video nes ten ypac akcentuoja kaip nepakenkti nugarai ir stuburui, tiesiog prie daug pratimu pasako kaip juos daryti, kad neapkrauti nugaros, O jei pagal paveiksliukus darai tai tik bezdzioniauji, bet nesupranti kaip is tikro tas pratimas atliekamas kurie raumenys dirba kurie ne.
Atsakyti
Laba,

Ir as susidomejau kalanetika, ar priimsit? ax.gif Gal galit imest kokia nuorodele su pratimeliais nuo ko pradeti. Ziurinejau anoj temoj, bet kazkaip nelabai ka radau. ax.gif
Atsakyti