Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu?

Na jei kraujuosi ir lakstysi, manau gerai nebus. Be to mano daktare patare man maziau internete skaityti, o ypac supermama doh.gif , sake geriau knyga nusipirkti. lotuliukas.gif
Bet as vis uzsuku cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
sviliukas Paskelbta Vakar, 21:44

as tai tau pritariu...kad ir kox tas nestumas butu turi ji myleti wub.gif nes jei tu jo nemylesi nemyles niekas 4u.gif
Atsakyti
Aciu jums labai uz palaikyma, kraujavimas beveik liovesi, toks tepimas mazas liko, buvau pasitikrint, tai sake gydytojas, kad viskas gerai, sirdute jau plaka smile.gif Taip smagu buvo, bet vistiek kasdien keliuosi su baime ir nerimu, kas bus. Pirmasis tapo angeleliu, taip noreciau, sita uzauginti...
Atsakyti
Sveikos Brangosios smile.gif Esu truputi sunerimusi, siuo metu nera galimybiu nueiti pas ginekologe... Tai labai noreciau paprasyti jusu pagalbos... rolleyes.gif Paskutiniu metu labai pasikeite mano savijauta... Nuolatinis kartumas burnoje, padidejes pilvukas , rytinis pykinimas... Dariausi nestumo testa... Viena juostele buvo ryski taciau kita labai blanki... O sendien pasirode kraujas... Niekada tokio nebuvo... Toks kazkoks su kresuliukais ir labai skauda... Nejau as buvau nescia? Prasau... Padekit sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutia @ 2008 03 05, 20:24)
Sveikos Brangosios  smile.gif  Esu truputi sunerimusi, siuo metu nera galimybiu nueiti pas ginekologe... Tai labai noreciau paprasyti jusu pagalbos...  rolleyes.gif  Paskutiniu metu labai pasikeite mano savijauta... Nuolatinis kartumas burnoje, padidejes pilvukas , rytinis pykinimas... Dariausi nestumo testa... Viena juostele buvo ryski taciau kita labai blanki... O sendien pasirode kraujas... Niekada tokio nebuvo... Toks kazkoks su kresuliukais ir labai skauda... Nejau as buvau nescia? Prasau... Padekit  sad.gif  sad.gif  sad.gif


oi kaip as nenoriu taves gasdinti,bet manau tau kuo greiciau reiketu eiti pas gydytojus.buvo ir man tokie pozymiai-issiputes pilvas,pykinimas,testas teigiamas-viena ryski,kita nelabai,kraujavau man prie viso to dar skaudejo pilva ir rezultatas-negimdinis nestumas verysad.gif kiek as tada kentejau,kaip as tau linkiu,kad tau butu ne tai.bet pasirodyti butina,nes tai pavojinga tavo gyvybei.zinoma as tikiuosi,kad tau ne tai.
Atsakyti
Man taip pat buvo. Maniau, kad laukiausi, bet pasirode laselis kraujo ir jau galvojau, kad MM atejo. Bet jos taip ir nepasirode. Skausmo nebuvo. Pasidariau testa: teigiamas. Toliau kokia savaite su vyru ramiai gyvenau. Po to atsiguliau 7-8 sav i ligonine su patepliojimais. Vieni sake, kad gresia persileidimas, kiti, kad cia nieko baisaus. Bet dabar man jau 31 sav ir viskas gerai. Tfu tfu tfu... Taciau jei jums taip yra ir tuo labiau, kad skauda pilva, butinai lekit i ligonine ir i priimamaji, nes as galejau jau diena anksciau nuvaziuot, o kvaila buvau ir nevaziavau is karto. blush2.gif
Atsakyti
Buvau poliklinikoje... bet daktarai cia tikrai nekokie... Visiems tas pats ... Pagusciojo peciais ir tiek ... Liepe paluket verysad.gif verysad.gif verysad.gif Na bet ryt i didesni miesta vaziuosiu.. jau uzsirasiau... Geriau jau isleist daugiau pinigeliu bet zinot kas vyksta verysad.gif verysad.gif verysad.gif Prigazdinot mane cia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutia @ 2008 03 07, 01:02)
Buvau poliklinikoje... bet daktarai cia tikrai nekokie... Visiems tas pats ... Pagusciojo peciais ir tiek ... Liepe paluket  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Na bet ryt i didesni miesta vaziuosiu.. jau uzsirasiau... Geriau jau isleist daugiau pinigeliu bet zinot kas vyksta  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Prigazdinot mane cia  verysad.gif

tu geriau nesigazdink ir ramiai lauk rytojaus, padarys echo ir bus aišku kas vyksta smile.gif Man irgi buvo vienas persileidimas, bet dėl to kad nesivystė, o čia jau nieko nepadarysi, o dabar kai pastojau tai tokią baimę visą laiką jaučiau kad maniau nudurnėsiu doh.gif ir sapnavau kad tualete pamatau kraują doh.gif visgi 13 sav ir pamačiau, negaliu apsakyti to jausmo verysad.gif bet nuvažiavau į ligoninę ir padarė echo, pamatė kad tiesiog gimdoje trūko kraujagyslė, pagulėjau 5 dienas ligoninėje ir aišku saugojau save visą nėštumą, nes gimda nuolat spazmavo, pilvą maudė, tai magnis mano draugas. Bet dabar jau beliko mėnuo.
Atsakyti
Praradau savo leliu cray.gif cray.gif cray.gif
kai nuvaziavau i ligonine buvo jau per velu... cray.gif cray.gif cray.gif
Smarkus kraujavimas prasidejo.. ir nors ir kaip stengesi gydytojai issaugot vaikiuka nepavyko... cray.gif cray.gif cray.gif
Jei buciau ansciau nuvaziavus gal viskas butu buve kitaip ... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Loretutia, užuojauta, bet matyt taip turėjo įvykti ir nekaltink savęs, kad nuvažiavai per vėlai, matyt niekas nebūtų buvę kitaip...
Atsakyti
Gal man kas galėtų patarti, nes jau i paniką puoliau. Laukiuosi 10 sav, jau 5 sav kaip rudai teplioju, ir du kartus labai gausiai kraujavau, gulėjau ligoninėj, bet niekas nieko nepasako...leliukas auga lyg ir gerai, bet tas kraujavimas labai mane vargina ir gasdina, kad tik vaisiui nepakenktų, gydytoja paskyrė duphaston, bet poveikio jokio.... Gal kam teko susidurti su tokia situacija?
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2008 03 17, 12:51)
Gal man kas galėtų patarti, nes jau i paniką puoliau. Laukiuosi 10 sav, jau 5 sav kaip rudai teplioju, ir du kartus labai gausiai kraujavau, gulėjau ligoninėj, bet niekas nieko nepasako...leliukas auga lyg ir gerai, bet tas kraujavimas labai mane vargina ir gasdina, kad tik vaisiui nepakenktų, gydytoja paskyrė duphaston, bet poveikio jokio.... Gal kam teko susidurti su tokia situacija?



Man irgi buvo labai panasi situacija, prakraujavau ir pratepliojau rudom iskyrom 4 savaites (nuo 6 iki 10 sav), bet visalaik nepraradau vilties, gulejau, geriau dufastona, dar daug skysciu (kaskur 2.5 l per diena), stengiausi nesijaudint ir gerai pailseti, bet darba teko pamirst. Pasirodo buvo atsidaline daugiau kaip puse placentos doh.gif , bet vel gi nepraradau vilties mirksiukas.gif .
Dabar mums 19 savaiteliu, viskas susitvarke, lialia netgi didesne visa savaitele, o ir svoris didokas biggrin.gif .
Daktare buvo davus mums 10 % vilties, tiek mum ir uzteko, viskas susitvare. Tikekimes iki galo bus viskas gerai. ax.gif

Labai linkiu jum su llialia sekmes ir neprarast vilties, tai manyciau labai daug ka reiskia mirksiukas.gif
Atsakyti