Įkraunama...
Įkraunama...

Labai daug geria skysčių

tik vakar pagalvojau jau i jus kreiptis del to gerimo, nes maniske dukryte geria labai daug nezinau ar beveik pusantru metu vaikui galima duot tiek gerti, suprantu kad skysciai labai gerai bet kad tiek daug! as tiek per diena neisgeriu, bet kad nieko nevalgytu nepasakyciau, aisku maziau negu ankciau, na zodziu nezinau, gal irnieko baisaus cia, o anyta sako kad kai cukrinis diabetas labai gert norisi , ji akip tik juo ir serga i jos sesuo i jos tevai.... unsure.gif kad vaikui nepereitu genais...
Atsakyti
mano metinuke dukryte per para isgeria ~3litrus skysciu,vien nakti isgeria ~1l. pieno ,ar tai normalu?gal reiketu pas gydytoja apsilankyti?Gal kam taip buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 27 liepos 2009 - 15:37
niekam taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 27, 20:42)
niekam taip nebuvo?

O gydytojui nesaket dar? Pasitikrinkit gliukozes kieki kraujyje 4u.gif
Atsakyti
po keliu dienu eisime,tai ir galvoju ar nereiketu anksciau nueiti
Atsakyti
Mano dukrytei jau 2,6 metukų, bet irgi geria nuo pat mažumės kaip suaugęs žmogutis smile.gif gali nevalgyt, bet gers ir gers 4u.gif gal kas žinote, kaip apskaičiuoti kiek skysčių vaikučiui reikia pagal kūno svorį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 27, 16:37)
mano metinuke dukryte per para isgeria ~3litrus skysciu,vien nakti isgeria ~1l. pieno ,ar tai normalu?gal reiketu pas gydytoja apsilankyti?Gal kam taip buvo?

Sveikute, pas mus ta pati problema, mergytei 2,3 m. geria beproto daug sulciu. Nakti isgerdavo dar daugiau nei jusu dukryte, taciau per kancias ir piktumus sumazinome iki vieno buteliuko per nakti.
Pasakyk gydytojai apie sia problemyte, patikrins cukraus kieki kraujyje, mums taip dare, bet viskas gerai, buvau issigandusi, nes vyro tetis sirgo cukralige tai bijojau, kad nebutu paveldejusi, bet viskas kol kas gerai 4u.gif Sekmes!
Atsakyti
mes ryt eisime i poliklinika slapimo ir kraujo priduoti,bet cia tie tyrimai profilaktiskai,ar profilaktiskai tikrina cukraus kieki kraujyje?
Atsakyti
QUOTE(Kagnė @ 2009 07 28, 10:14)
Sveikute, pas mus ta pati problema, mergytei 2,3 m. geria beproto daug sulciu. Nakti isgerdavo dar daugiau nei jusu dukryte, taciau per kancias ir piktumus sumazinome iki vieno buteliuko per nakti.
Pasakyk gydytojai apie sia problemyte, patikrins cukraus kieki kraujyje, mums taip dare, bet viskas gerai, buvau issigandusi, nes vyro tetis sirgo cukralige tai bijojau, kad nebutu paveldejusi, bet viskas kol kas gerai 4u.gif  Sekmes!

Sultys gadina dantukus. Jokios naudos is tu sulciu doh.gif nei bent duoti sv ispaustu..
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 27, 16:37)
mano metinuke dukryte per para isgeria ~3litrus skysciu,vien nakti isgeria ~1l. pieno ,ar tai normalu?gal reiketu pas gydytoja apsilankyti?Gal kam taip buvo?

Sakyciau daugoka,bet jei vaikucio organizmas reikalauja, tai negi neduosi.Naktini pienuka siulyciau keisti vandeniu,aisku, jei tei ne MP.
Atsakyti
QUOTE(Indriuks @ 2009 07 28, 17:20)
Sakyciau daugoka,bet jei vaikucio organizmas reikalauja, tai negi neduosi.Naktini pienuka siulyciau keisti vandeniu,aisku, jei tei ne MP.

bandem nakti duoti arbatyte,bet kas is to doh.gif pabunda 4val ryto ir pieno praso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 28 liepos 2009 - 15:26
mano dukryte taip patisgeria daug skysciu, nakti visada geria sulciu ar kartais jogurtuko geriamo ir niekaip neina atpratinti.
Atsakyti