Įkraunama...
Įkraunama...

Labai daug geria skysčių

QUOTE(Linute22 @ 2009 07 28, 17:32)
mano dukryte taip patisgeria daug skysciu, nakti visada geria sulciu ar kartais jogurtuko geriamo ir niekaip neina atpratinti.

as dar pagalojau,kad gal del to kad namie silta g.gif
Atsakyti
Manau, kad siluma turi itakos, nes per karscius ir maniskis kibirais plempe.
Tikiuosi viskas jums gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mano panelikė irgi "didžioji gėrėja". Bet gerai tik tiek, kad naktį negeria.
O dėl to, kad geria daug sulčių manau "kaltos" pačios mamytės. Dažniausiai vaikai geria todėl, kad skanu, o ne dėl troškulio. Vietoj sulčių pabandykit duot vandenuko, silpnai saldintos arbatėlės-pamatysit, nelabai benorės.
O naktį vaikai geria ir valgo dažniau iš įpročio nei iš poreikio. Viena garsi KMUK gydytoja pasakė, kad vaikas naktį kelsis ir reikalaus valgyti ir gerti tol kol mamytė turės kantrybės ir noro keltis ir maitinti(girdyti). Manau tereikia kantrybės ir užsispyrimo nebegirdyti vaikų naktimis sultimis ar jogurtais. Pabandykit pasiūlyti vandenuko-manau greitai nebepršys. Aišku, kad vienos nakties nepakaks........
Atsakyti
QUOTE(vyturys @ 2009 07 28, 19:02)
Mano panelikė irgi "didžioji gėrėja". Bet gerai tik tiek, kad naktį negeria.
O dėl to, kad geria daug sulčių manau "kaltos" pačios mamytės. Dažniausiai vaikai geria todėl, kad skanu, o ne dėl troškulio. Vietoj sulčių pabandykit duot vandenuko, silpnai saldintos arbatėlės-pamatysit, nelabai benorės.
O naktį vaikai geria ir valgo dažniau iš įpročio nei iš poreikio. Viena garsi KMUK gydytoja pasakė, kad vaikas naktį kelsis ir reikalaus valgyti ir gerti tol kol mamytė turės kantrybės ir noro keltis ir maitinti(girdyti). Manau tereikia kantrybės ir užsispyrimo nebegirdyti vaikų naktimis sultimis ar jogurtais. Pabandykit pasiūlyti vandenuko-manau greitai nebepršys. Aišku, kad vienos nakties nepakaks........


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano irgi daug geria skysciu ir nebutinai sulciu, viska geria, bet manau tai tikrai nera blogai ax.gif
Papildyta:
Mano irgi daug geria skysciu ir nebutinai sulciu, viska geria, bet manau tai tikrai nera blogai ax.gif
Atsakyti
Musu panele per nakti isgeria beveik 1l arbatos, stengiuos ir cukraus det maziau, bet vistiek atsikelus reikalauja buteliuko, kai pabandau neduot tada prasideda verkimas. verysad.gif
Ziuriu jau ir dantukai pagelto, beto nesileidzia kad valyciau doh.gif
Pradesiu davinet paprasta vandenuka, gal pades...Tikiuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyturys @ 2009 07 28, 18:02)
Mano panelikė irgi "didžioji gėrėja". Bet gerai tik tiek, kad naktį negeria.
O dėl to, kad geria daug sulčių manau "kaltos" pačios mamytės. Dažniausiai vaikai geria todėl, kad skanu, o ne dėl troškulio. Vietoj sulčių pabandykit duot vandenuko, silpnai saldintos arbatėlės-pamatysit, nelabai benorės.
O naktį vaikai geria ir valgo dažniau iš įpročio nei iš poreikio. Viena garsi KMUK gydytoja pasakė, kad vaikas naktį kelsis ir reikalaus valgyti ir gerti tol kol mamytė turės kantrybės ir noro keltis ir maitinti(girdyti). Manau tereikia kantrybės ir užsispyrimo nebegirdyti vaikų naktimis sultimis ar jogurtais. Pabandykit pasiūlyti vandenuko-manau greitai nebepršys. Aišku, kad vienos nakties nepakaks........


Pilnai sutinku drinks_cheers.gif . Naktinis gėrimas yra įprotis ir ne kas kita. Aišku, gali pasitaikyti, kai vaikas naktį prabunda iš troškulio, bet ne kasnakt ir ne kelis kartus per naktį. Kol pati maitinau, vaikas po kelis kartus naktimis prabusdavo su prašymu "papa". Kai maitinimą nutraukiau, baigėsi visi gėrimai naktį. Pradžioje dar kažkiek naktų tekdavo daryti mišinuką, bet vėliau ir jo nebeprireikė. Pažįstama pasakojo, kaip jos mergaitė kasnakt keldavosi valgyt blink.gif , ir dar ne bet kas jai valgyt galėjo paduoti - jei atnešdavo ne tas žmogus, kurio ji pageidaudavo, tai isterikos prasidėdavo blink.gif

QUOTE(neessttaa @ 2009 07 31, 16:02)
Musu panele per nakti isgeria beveik 1l arbatos, stengiuos ir cukraus det maziau, bet vistiek atsikelus reikalauja buteliuko, kai pabandau neduot tada prasideda verkimas. verysad.gif
Ziuriu jau ir dantukai pagelto, beto nesileidzia kad valyciau doh.gif
Pradesiu davinet paprasta vandenuka, gal pades...Tikiuosi... smile.gif


Oi oi oi, nu kam tos saldintos arbatos? Mano vaikui 1,8m, apart vandenuko, gryno vandenuko nieko nėra gavęs - jokių arbatų, jokių kompotų, jokių sulčių. Jokių saldainių taip pat nėra net ragavęs. Vanduo - pats geriausias skystis organizmui. Ateis laikas, prisigers dar tas vaikas ir sulčių, ir arbatų, ir visokių gazuotų gėrimų ir t.t. O ko gi vertos tos koncentruotos sultys? Suprantu, jei šviežiai namie išspaustos, bet pirkti tas parduotuvines koncentruotas tai tikrai nesąmonė doh.gif . Geriau lai vaikas vaisius valgo. Krikštaduktei nuo pat mažens jos mama kišo sultis, saldainius ir pan., tai baisu kokie mergaitės pieniniai dantukai unsure.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis kai buvo 1-1,5 m. tai pieną gerdavo po 2 litrus į dieną + mano pienukas. Aš irgi galvojau, kad vaikui kažkas negerai, bet gydytojai nuramino, kad viskas ok ir vaikui tiesiog tuo metu taip reikia.
Po kiek laiko praėjo ir pradėjo vėl normaliai valgyti.
Atsakyti

Oi oi oi, nu kam tos saldintos arbatos? Mano vaikui 1,8m, apart vandenuko, gryno vandenuko nieko nėra gavęs - jokių arbatų, jokių kompotų, jokių sulčių. Jokių saldainių taip pat nėra net ragavęs. Vanduo - pats geriausias skystis organizmui. Ateis laikas, prisigers dar tas vaikas ir sulčių, ir arbatų, ir visokių gazuotų gėrimų ir t.t. O ko gi vertos tos koncentruotos sultys? Suprantu, jei šviežiai namie išspaustos, bet pirkti tas parduotuvines koncentruotas tai tikrai nesąmonė doh.gif . Geriau lai vaikas vaisius valgo. Krikštaduktei nuo pat mažens jos mama kišo sultis, saldainius ir pan., tai baisu kokie mergaitės pieniniai dantukai unsure.gif
[/quote]
O kodel manote, kad namie isvirtas kompotas be cukraus yra blogai ar vaisine arbata g.gif ? Dukryte geria su mielu noru vaisines arbatas, kompota ir paprasta vandenuka, tik viska be cukraus 4u.gif
Atsakyti
o as savo lelytes niekaip negaliu atpratint gerti nakti....bandziau duot tik ciulptuka,bet daug asareliu ir pykcio...ka daryti?... isgeria 300ml pienuko,500ml vaisines arbateles... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutel: 13 rugsėjo 2009 - 10:45
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 27, 17:37)
mano metinuke dukryte per para isgeria ~3litrus skysciu,vien nakti isgeria ~1l. pieno ,ar tai normalu?gal reiketu pas gydytoja apsilankyti?Gal kam taip buvo?

ziurint kas tie skysciai ?
Naktinio maitinimo reikia atsisakyti..... o diena ir med daug isgeriam..... pienas+vanduo+sultys(namines)+arbatos...bet be cukraus .... (2.5 metuku)
Atsakyti
po truputi pratinames vietoj naktinio pienuko gerti arbatyte,pienuka gauna tik pries miega ir nakti lovyteje palieku buteliu su arbata,diena geriame arbatyte ir pries pietu miega gauna pienuko.manau taip jau geriau nei 3litrai pieno per para.
Atsakyti