Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

uz ranku beveik pastoviai laikomes. ir tikrai nevengiam apsikabinti, pasibuciuoti. gal kai kam tas "sulipimas" ir atrodo nepadorus, kazkaip i galva neimam smile.gif
Atsakyti

QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 22, 17:23)
tai kad realybe kalba pati uz save. kaip dazniausiai tokiu poru rysio nera.. elementaru, juk dazniausiai labiausiai loja, tas kas nekanda. labiausiai giriasi tas, kas neturi kuo girtis ir t.t. tu dirbtinai ir pompastiskai bandai parodyti tai, ko nera, kad tai sukurtum nebutinai kitu akyse, kartais ir paties savo


Nu aš tai nesutinku swoon.gif. Man nėra didesnės nesamonės, kai žmonės prisikuria taisyklių nesamoningų, tokių kaip "bučiuoja viešai - reiškia nemyli, bučiuoja namuose - reiškia myli" arba iš kitos parapijos - "jei nuolat sako, kad myli - reikškia nemyli, o jei sako per metus - tai myli" nu ir panašiai... Nesuprantu, kas čia per dėsniai. Juk yra visokių porų ir ne visi vienodai gyvena... rolleyes.gif. o tie, kuri tas "taisykles" kuria tik per savo patirties prizmę viską mato...


QUOTE(Atropa belladonna @ 2012 03 29, 16:41)
Mane tai glumina žmonių noras reguliuot kitų gyvenimus biggrin.gif
Aš asmeniškai viešoj vietoj bučiuotis nemėgstu, kažkaip kitaip jausmus reikšt irgi nelabai. Bet man visiškai vienodai šviečia, kad kažkas ten kažkam už kelnių ranką užkišo. Vakar pro Sereikiškes lėkiau, pilna porelių besibučiuojančių, nu gražu, miela, ko čia burbėt kaip senoms boboms. Pačios nedarom, tai ką, ir kitiems drauskim? Aš tikrai nemanau, kad mano elgesys ir nuostatos yra vieninteliai teisingi ir privalomi visiems biggrin.gif


drinks_cheers.gif super požiūris. Aš šiaip irgi nelabai mėgstu "glamžytis" viešai, bet nebijau pasibučiuot (nu ne "iki putų") ar pliaukštelėt per užpakalį ir nematau čia tragedijos blush2.gif. liežuvius vienas kitam daugiausia paaugliai grūda, o kas jiem, jauniem bigsmile.gif ir kuo labiau bobulės karksi, tuo jiem smagiau ko gero tai daryt ax.gif. kita kalba yra sexas viešoj vietoj. Nu čia jau netoleruotina, kvepia nusikaltimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 08 01, 13:44)
Aš šiaip irgi nelabai mėgstu "glamžytis" viešai, bet nebijau pasibučiuot (nu ne "iki putų") ar pliaukštelėt per užpakalį ir nematau čia tragedijos blush2.gif. liežuvius vienas kitam daugiausia paaugliai grūda, o kas jiem, jauniem  bigsmile.gif ir kuo labiau bobulės karksi, tuo jiem smagiau ko gero tai daryt  ax.gif. kita kalba yra sexas viešoj vietoj. Nu čia jau netoleruotina, kvepia nusikaltimu unsure.gif

drinks_cheers.gif lygiai tokios pačios nuomonės esu smile.gif kai du mylintys suaugę žmonės eina susikabinę už rankų, viešai pasibučiuoja ar apsikabina, tai čia kaip tik yra gražu, kad du žmones sieja tokie šilti jausmai smile.gif man tik negražu kai taip daro paaugliai, bando demonstruot tokia karštą meilę, kad atrodo jau tuoj ir kelnes segtis pradės doh.gif žinoma, tų paauglių, kurie tiesiog šiltai apsikabina ar pakštelį į lūpytes (kaip gincaryce sako "ne iki putų"), tikrai nesmerkiu, jei tai yra normos ribose tai kodėlgi ne ax.gif
Atsakyti
Aš toks žmogus ,kad nevisada man rūpi ,ką kiti pagalvos,bet kartais tikrai susimastau,susikaustau. Mano simpatijai tai išvis niekas nerūpi, aš dar pasakau raminkis žmonės žiūri biggrin.gif Kad apsikabina tai nieko čia blogo nematau. Bet jau jeigu laižiakus pradeda skelti vos ne prie kasos prieš pardavėjęs ir t.t. mano nuomone nepagarba smile.gif turi būti ir etiketas ir mandagumas, aš už kultūringumą 4u.gif
Atsakyti
Mes su draugu nemėgstam glamonėtis viešumoje biggrin.gif vaikštome susikibę užrankų, pabučiuojam viens kitam į žanduką ir to užtenka viešumoje blush2.gif
Atsakyti
Kartais seni zmones buna senu paziuru,pikti,pavydus,neiprate...o kartais labai negrazu,kai gatveje buciuojasi ilgai ir glebesciuojasi poreles.labai daznai kur nors ikrite panoramoj i sofke ir ten jau vyksta ivairus dalykai:Dtai ne tik kad nemandagu,negrazu,ir man tai slykstu,as nekalbu konkreciau apie jus,tad neskubekite isizeisti 4u.gif ,ir isvada tokia,kad labai grazu,kai eina gatve porele,ssusikibusi rankomis,prisiglaude vienas salia kito,apsikeisdami vienu,kitu buciniu... wub.gif tai yra brandu,ir miela.ir viskas kas ne per daug-grazu,tad buciuokites i sveikata,isimylejeliai,nes tai yra grazu,bet su saiku,ypac kai esate viesoje vietoje... rolleyes.gif
Atsakyti
man tai gražu kaip poros bučiuojasi, bet kaip pradeda graboliotis tai jau ne.
atsimenu pirmus mėn. draugystės su MB rankytėm susikibus,bučinukai,ale nekalti palietimai... wub.gif buvo faina,bet pradėjus gyventi, kažkur dingo ir tai yra normalu,bet tenka kartais iš pažystamu išgirsti, kad mes kaip pora viešumoje elgiames šaltai g.gif ,bet gerai kad namie mes karšti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2012 10 01, 00:22)
Kartais seni zmones buna senu paziuru,pikti,pavydus,neiprate...o kartais labai negrazu,kai gatveje buciuojasi ilgai ir glebesciuojasi poreles.labai daznai kur nors ikrite panoramoj i sofke ir ten jau vyksta ivairus dalykai:Dtai ne tik kad nemandagu,negrazu,ir man tai slykstu,as nekalbu konkreciau apie jus,tad neskubekite isizeisti 4u.gif ,ir isvada tokia,kad labai grazu,kai eina gatve porele,ssusikibusi rankomis,prisiglaude vienas salia kito,apsikeisdami vienu,kitu buciniu... wub.gif tai yra brandu,ir miela.ir viskas kas ne per daug-grazu,tad buciuokites i sveikata,isimylejeliai,nes tai yra grazu,bet su saiku,ypac kai esate viesoje vietoje... rolleyes.gif

man irgi, kol visa tai daroma su saiku, tai viskas labai gražu smile.gif bet kai jau pradeda rodytis kad tuoj kelnes vienas kitam pradės segt nu tai jau atsiprašau, ypač kai taip demonstruojasi labai jauni paaugliai prekybos centruose ar autobusų stotelėse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 01, 11:50)
man irgi, kol visa tai daroma su saiku, tai viskas labai gražu smile.gif bet kai jau pradeda rodytis kad tuoj kelnes vienas kitam pradės segt nu tai jau atsiprašau, ypač kai taip demonstruojasi labai jauni paaugliai prekybos centruose ar autobusų stotelėse doh.gif



visiškai pritariu smile.gif mes irgi visą laiką vaikštome u žrankučių susikibę, maži bučinukai smile.gif
o tie paaugliai dažnai nejaučia ribu smile.gif
Atsakyti
Ir pasibučiuojam ir apsikabinam, tačiau ne taip, kad atrodytų aplinkiniams bei man pačiai šlykčiai smile.gif
Atsakyti
Man tai labai nepriimtini tokie jausmu ir aistros protrukiai blink.gif
Atsakyti
Man tai fuuuuu kai aplink laizosi, glamonejasi kaip paaugliai (jei paaugliai dar pateisinama). Arba viena draugu porele pastoviai draugu buryje bunant glamzosi, nu blasko ir tiek, lyg namie negaletu atsibuciuoti ir megautis buvimu su draugais dabar. g.gif
Atsakyti