Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Negaliu žiūrėti kai bučiuojasi viešoje vietoje prancūziškais bučiniais;) Paprastas pakštelėjimas - nieko tokio, nu bet kai prancūziškai nu negaliu, dėl to savajį esu jau primokius, kad manęs nebučiuotų ir net nelįstų viešoje vietoje, nes reikia skirti kur kas vyksta, žmonių juk pilna..
Atsakyti
QUOTE(skin2013 @ 2013 03 25, 13:52)
Negaliu žiūrėti kai bučiuojasi viešoje vietoje prancūziškais bučiniais;) Paprastas pakštelėjimas - nieko tokio, nu bet kai prancūziškai nu negaliu, dėl to savajį esu jau primokius, kad manęs nebučiuotų ir net nelįstų viešoje vietoje, nes reikia skirti kur kas vyksta, žmonių juk pilna..

Labai pritariu drinks_cheers.gif Turi būti tam vieta ir laikas schmoll.gif
Atsakyti
As labai nemegstu,kai gatveje buciuojasi,glebesciojasi,todel ir pati niekada taip nesielgiu.Nes kaip galima daryt tai,kas paciai slykstu.Taciau,tikrai neteisciau tokiu zmoniu,tiesiog,jei nepatinka-neziuriu.O labai grazu pakstelejimas ir laikymasis uz rankuciu viesose vietose. 4u.gif
Atsakyti
na, dabar jau tokiu situaciju nepasitaiko, bet anskciau, dar gilios gilios jaunystes laikais biggrin.gif kai susitikdavom kelios nesusituoke poros prie bendro stalo (kavinej, pas ka namuose ar dar kur), ziauriai nepatikdavo, kad sedim visi, kalbam, o kokia porele is musu draugijos laizytis pradeda blink.gif . Taip ir neaisku pasidarydavo, gal iseit, gal trugdom?
Atsakyti
Su saiku - prasom. Nieko blogo kai svelniai pasibuciuojama ar vaikstoma apsikabinus, bet jau visokie ten aistros proverziai tai ne ne schmoll.gif viskas turi buti savas laikas ir sava vieta. Na as, zinona, pamacius nebegciau ten burbuliuot tiems zmonems, taciau vaizdas pastebejus butu ne is maloniuju schmoll.gif


Atsakyti
Tikriausiai čia visos vieningai nusprendusios, kad tokia dviejų žmonių meilės išraiška ir turėtų likti tik jiems drinks_cheers.gif Tai glumina ne tik kitas poras, šalia sėdinčias prie stalo, tačiau ir vienišus žmones, va jiems tai turėtų būti skaudoka... unsure.gif Su saviškiu jei ir pakštelim, tai greitai, kad niekas nematytų blush2.gif
Atsakyti
Pritariu daugumai - trumpas pakštelėjimas atsisveikinant niekam nekliūva, bet jau kai pradeda viešai glamžytis ir liežuviais griežt - fu fu... Kartais tikrai nėra kur akių dėti kai tokį vaizdą užmatai. blush2.gif
Atsakyti
Galvojau, kad čia aš viena tokia trinktelta, kad neturiu kur akių dėt, kai priešais mane autobuse ar pan. pradeda porelė laižytis doh.gif Viskam turi būti savo vieta ir savas laikas. Kalbant apie ribas šitas, tai apsikabint paprastai, be kažkokio baisiai gašlaus glamžymosi galima, o bučiuotis tai nebent taip paprastai, pakšt ir tiek. O kitus veiksmus reiktų palikt bent ne tokioms viešoms vietoms. unsure.gif
Atsakyti
Man sakykim net ir viešose vietose netrukdo prancūziški bučiniai. Vėlgi turiu mintyje nuošalesnes viešas vietas kaipo koks parkelis, pievutė, apžvalgos aikštelė, nuošalesnis tiltas. Kai bėgiodavau dažnai matydavau poreles sėdinčias miško aikštelėje, besibučiuojančias ir visai gražu būdavo; nieko atviro, pakankamai nuošalu, niekam nemaišo.

Negaliu pakęsti tik vieno - laižymosi viešajame transporte, čia jau man yra virš visko.
Atsakyti
Kai maciau gejus nesibuciuojancius ne karta, tai jo, nemalonus vaizdas.
O ji isimylejelius visda malonu ziureti. O bobutes ir liks bobutemis - ju laikais sekso nebuvo juk biggrin.gif
Atsakyti
saviskio as niekaip neismokau viesoje vietoje kiek atvesti.. jo rankos nenulipa man nuo siknos blush2.gif kad ir kur bebutume isbuciuoja mane nuo galvos iki koju...sakau nu prasau,nereikianu kaip cia atrodo.. o jis man visada atsauna ,o man dzin kas ka pagalvos,tegu mato kaip as tave myliu..ir kovok nekovojes su tuo,jam neirodysi,mano sikna jam tai isvis kazkoks lobynas doh.gif o neduok dieve lipam laiptais,o jis einam uz mane ir t.t. ir pan doh.gif siaip jis saltas zmogus,bet va is sitos puses tai bigsmile.gif TIK blyn ne viesoj vietoj.. man asmeniskai grazu poros susikabinusios uz rankuciu,paksteli i lupytes ar siaip graziai apsikabina.. maniskis nesilaizo,bet va rankas nuo siknos kazkaip reiketu jam surist uz nugaro kol gatvej esam lotuliukas.gif
Atsakyti
As pritariu daugumai kad rodyti viesoje vietoje savo aistras tikrai yra nerazu, as niekada nemegau kai man ranka ant uzpakalio uzdedavo ar pradedavo lyst buciuotis doh.gif pradzioj draugystes su saviskiui issakiau kas ir kaip ir jis suprato, todel tai kad sieja du zmones didele meile reikia rodyt vienas kitam o ne kelti i viesuma, juk ne del aplinkiniu isimylite o del saves mirksiukas.gif o del buciniu paauglystej, tai turejau drauge kuri nesvarbu kur ir kada buciuodavosi prancuziskai, tai net ziuret negaledavau, stengdavausi iseit ar bent palikt juos kad netrukdyciau cool.gif
Atsakyti