Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Ir aš pritariu daugumai. Nemėgstu žiūrėti, kaip kiti bučiuojasi viešose vietose ir pati to niekada nedarau. Mano MB irgi yra primokytas, kad tam yra vieta ir laikas.. Ne stotelėse, kavinėse ir kitose viešose vietose reikia rodyti savo aistras mirksiukas.gif
Taip pat ir už rankyčių susikibę nevaikštom, man tai paauglių žaidimai.. Nors kartais, kai pamatau vyresne porelę susikibus rankomis, atrodo visai žaviai, bet pati vistiek to nedarau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezza @ 2013 06 20, 14:21)
Ir aš pritariu daugumai. Nemėgstu žiūrėti, kaip kiti bučiuojasi viešose vietose ir pati to niekada nedarau. Mano MB irgi yra primokytas, kad tam yra vieta ir laikas.. Ne stotelėse, kavinėse ir kitose viešose vietose reikia rodyti savo aistras  mirksiukas.gif
Taip pat ir už rankyčių susikibę nevaikštom, man tai paauglių žaidimai.. Nors kartais, kai pamatau vyresne porelę susikibus rankomis, atrodo visai žaviai, bet pati vistiek to nedarau  rolleyes.gif

man laikymasis uz rankos tikriausiai vienintelis priimtinas dalykas viesoj vietoj, tik dabar vaikas uzima vyro vieta tad labai retai kada einam su vyru susikibe uz ranku ax.gif
Atsakyti
Nemalonu nei tai pamatyti, nei manau pačiam taip elgtis schmoll.gif
Atsakyti
pakstelejimai ir laikymasis uz ranku man grazu ir miela wub.gif
su B tik ne uz rankyciu vaikstom, o i paranke jam isikimbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2013 07 12, 21:07)
pakstelejimai ir laikymasis uz ranku man grazu ir miela  wub.gif
su B tik ne uz rankyciu vaikstom, o i paranke jam isikimbu smile.gif

Taip, taip jau malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
As nei labai smerkiu, nei pritariu tokiems viesiems demesio parodymams, kazkaip reaguoju tolerantiskai 4u.gif

Kai pati buvau jaunikle, visko pasitaikydavo, zinoma doh.gif bet dabar pati (ir mano vaikinas) tikrai nieko "baisaus" viesai nedarom ax.gif Na, mazas bucinukas, laikymasis uz ranku, apsikabinimai, lengvas paglostymas man bjaurejimosi nesukelia - nei tai daryti, nei pamatyti, kai kiti daro bigsmile.gif Juk tai jausmai - iki tam tikros ribos tai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
man labai grazu kai poreles eina apsikabinusiosar pamatyti pastelejimus wub.gif .
juk ati nuostabu!
Atsakyti
Pritarsiu daugumai,kad viskas turi būti laiku ir vietoje smile.gif
Nors man tos besiglamžančios porelės netrukdo-aš jų tiesiog nepastebiu biggrin.gif
O jeigu visokios bobulytės ar diedukai "bamba" už paprastą švelnumą-mielus bučinukus ar eiseną susikabinus už rankyčių,tai tikrai tik iš pavydo biggrin.gif
Atsakyti
Nieko blogo tame nematau, kad poros eina susikabinę, pasibučiuoja viešai. Pati su MB visada vaikštau įsikibus į parankę, duodu ir noriu butukų. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikamamukas: 18 rugpjūčio 2013 - 12:42
ai m,kad gal iūs to isaugama,paauglystej buciavausi ant suoliuku,glamziausi ar kai jus ten sakot ir niekas man nebytu irodes kitaip,be tkazkaip neisivaizduoju,kad mes su vyru taip elgumemes,nu kazkaip ...........na buna,kad paksteli ten i skruosta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš dažnai kai einu su MB ir tarkim sustojam prie sankryžos kai dega raudona, tai atsibosta laukt ir kad prastumt laiką dažnai jį apkabinu ir pabučiuoju biggrin.gif
Atsakyti
Iki kol negyvenom kartu tai būdavo visko, o dabar jei būna tai būna tik pakštelėjimas į lūpas ir tiek.
Atsakyti