Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Man tai irgi kažkaip atrodo, kad visokie prancūziški bučiniai ir glamžymasis turėtų likti privačioje erdvėje. rolleyes.gif Kažkaip bent jau man negražu į tai žiūrėti, tai ir pati taip nedarau. Viešoje vietoje būna tik trumpi "pakštelėjimai", susikibimas už rankų ar įsikibimas į parankę vyrui. smile.gif
Atsakyti
MB mėgsta retsykiais viešoj vietoj mane paglamžyti, man tai nelabai patinka, ypač kai su kablais ir trumpu sijonu esu hihihi.gif o susikabinę einam beveik visada, nes aš pavydi ir savininkiška, ot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamond Fėja: 18 rugsėjo 2013 - 15:41
Man tokie dalykai netrukdo ir niekada mes nesame sutrukdę niekam savo bučinukais ar apsikabinimais ax.gif Tiesa, kai aistra liejasi per kraštus, na, nežinau... Gal vertėtų pasilaikyti ją privačiai erdvei, bet pati tai nekreipiu dėmesio pamačius. Matyt dėl to, kad ne vieną porą teko aptikti ir PAČIAM AISTROS įkaršty, if you know what I mean... biggrin.gif Žodžiu, man įspūdžio apkabinimai ir bučiniai matyt nebedaro biggrin.gif
Atsakyti
Sakyciau ,kad abu viesoje erdveje privengiam plesti meiles scenas. Nei mus grazu ,kaip kiti salia musu taip elgtusi ,nei patys to norime. Trumpas pakstelejimas buna .Buna maniskis pabuciuoja man i ranka, kakta, skruosta trumpai. Uzranku susikabinam, nematau nieko tame blogo. Tikrai prancuzisku buciniu prekybos centruose prie kasos neplesiam laugh.gif prie draugu artimu ,vel kitaip smile.gif Maniskis megsta sveciuose apsikabinti mane, glostyti ir t.t.
Atsakyti
Man tai nieko gražaus kai važiuojant autobusu, 20 centimetrų nuo savo veidą, turiu stebėt įsijautusias į meilės reikalus poreles biggrin.gif paprasti bučkiai, apsikabinimai miela, tačiau kartais atrodo, kad bandoma išvalyt antros pusės gerklę, o nesibučiuojama biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Pati nedemonstruoju savo jausmu viesai, ir nera labai priimtina ziuret i tuos,kurie demonstruoja. Na,apsikabint tai dar nieko,bet jau "laizytis"...Manau,tai turi likti tarp 2 zmoniu, o demonstravimas man labiau primena vaidyba ir nora pabuti demesio centre,negu tikraji nora pabuciuoti. Ar negalima pakenteti? Tipo butina imt ir buciuotis pvz.stotelese? Tipo numirs,jei nepasibuciuos?biggrin.gif manau, viskam yra laikas ir vieta,nebutina viesose vietose atvirai rodyt savo jausmus..
Atsakyti
mes su vyru nesuprantame tokiu poreliu, savo bucinius ir glamonejimasi reikia palikti miegamajam cia dvieju asmenu reikalas ir nereikia sito visiems rodyti...
Atsakyti
Man irgi negražu kai "plėšiama" meilė - bučinukas, susikabinimas rankomis, tai yra miela, bet kai "trenkiamas laižiakas" glamžant vienas kito užpakalius, man tai nei gražu, nei aistringa. Atvirkščiai - pigu ir neskoninga, lyg prostitutę glamžytų suteneris.
Atsakyti
Nematau pagarbos nei viešai besiglamžančiųjų vienas kitam, nei tuo labiau aplinkiniams.
Atsakyti
QUOTE(Asta L. @ 2013 09 16, 23:54)
Man tai irgi kažkaip atrodo, kad visokie prancūziški bučiniai ir glamžymasis turėtų likti privačioje erdvėje.  rolleyes.gif Kažkaip bent jau man negražu į tai žiūrėti, tai ir pati taip nedarau. Viešoje vietoje būna tik trumpi "pakštelėjimai", susikibimas už rankų ar įsikibimas į parankę vyrui.  smile.gif

pas mus taip pat drinks_cheers.gif

labai jau "neskaniai" man ziurisi kai laizosi prie visu blush2.gif
Atsakyti
mes abu kazkaip pries ta viesa "glamzymasi" smile.gif manau taip daro poreles kurios kartu negyvena ir vis dar susitikineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alkante @ 2014 09 01, 01:58)
mes abu kazkaip pries ta viesa "glamzymasi" smile.gif manau taip daro poreles kurios kartu negyvena ir vis dar susitikineja smile.gif

nebūtinai smile.gif mes va jau treti metai kartu gyvenam, turim vaiką, bet tas niekaip neįtakoja mūsų biggrin.gif tiesa mes labai nesilaižom viešai, bet bučkiai, laikymasis už rankų, apsikabinimai, pasiglaustymai... traukia vieną prie kito tai ir tenkinam savo poreikius smile.gif

man trukdydavo kai viena buvau, tada atrodė, kad visi aplinkui tik bučiuojasi ir glaustosi, o aš neturiu prie ko verysad.gif biggrin.gif

nors pagalvojau dabar, kad labai jau aistringų porelių ir neteko matyti g.gif
Atsakyti