Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 34 tema

begsiu ryt voleliu pirkti ax.gif tikiuosi pasiseks bigsmile.gif aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 08 02, 20:14)
help.gif KUOM nuvalyt aliejini daza apvelusi gabaliuka sottile sendinto dalyko? aliejumi nenusivalo  unsure.gif

Ant balto fono norejau melynu itrynimu  verysad.gif


Mėgink vaitspiritu, bet ryškių spalvų pigmentai labai aktyvus, gali būti, kad iki galo ir neišvalysi...
Atsakyti
IF pameginau verysad.gif nenusivale o kitus 2 stalcius palakavau - pageltonavo purskiamas lakas blink.gif kuris niekada negeltonavo blink.gif

sekantis klausimas - ar imanoma nuplaut sottile kuo nors velniop?

angel_sadangel.gif sugadinau svetima daikta turesiu atpirkt kazkaip verysad.gif
Atsakyti
Maša neliūdėk labai, viskas išsprendžiama, viskas praeina, be to, - juk tai ne nelaimė, tik nesėkmė, iš kurios gauni patirties...
Išsispręs, matysi, viskas bus gerai.
Gaila, nieko konkretaus patarti negaliu: nei Sottilę ploviau, anei pageltusiu laku likau nepatenkinta (man vis tai būdavo pakeliui).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 02 rugpjūčio 2009 - 22:29
Mergaites, maciau reklama ant zurnaliuko rankdarbiu kraitele kad yra nauja 200 puslp. knyga Dekupazas,bet intike nerandu info kur galima ja isigyti,gal kartais jus zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 08 02, 19:14)
help.gif KUOM nuvalyt aliejini daza apvelusi gabaliuka sottile sendinto dalyko? aliejumi nenusivalo  unsure.gif

Ant balto fono norejau melynu itrynimu  verysad.gif

Žianau apie ką kalbi, tikriausiai dar gerai neišdžiovinai. Jei aliejumi nenusivalė, tai bijau, kad gali nenusivalyti. Jei plotelis nedidelis (keli cm), tai mėginčiau uždažyti fono spalva (paslėpti) ir paskui lakuoti kaip įprasta, jei tai per visą sendinimą, tada jau teks galvot toliau. Gal nugremžti sendinimą? Arba bandyti kitus sendinimo efektus dar papildomai naudoti.
Atsakyti
Sveikos,

Iškilo pora klausimukų, gal kas galėtų atsakyti.
1. Ant kokio popieriaus spauzdinat paveiksliukus?
2. Ar pasendinus dvikomponenčiu laku reikia/galima užlakuoti paprastu laku? Ar tinka ant Antik dvikomponenčio ( paveiksliukas nr.2) akrilinis lakas?
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2009 08 03, 09:56)
Mergaites, maciau reklama ant zurnaliuko rankdarbiu kraitele kad yra nauja 200 puslp. knyga Dekupazas,bet intike nerandu info kur galima ja isigyti,gal kartais jus zinot? ax.gif


Aš žinau tik Alison Jenkins knygą "Dekupažas. Žingsnis po žingsnio". Bet ją nusipirkti galima tik nuo spalio mėnesio... O ir puslapių 96 smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Bandau dekoruot dezute dvikomponenciu sendinimu ANTIK I IR ANTIK II. NOrejau pasiteirauti gal kuri bandet ir kaip jis jums, nes as baigiu iseit is kantrybes man niekaip neatsiranda intrukimu doh.gif aciu uz atsakima
Atsakyti
Norėjau paklausti, kaip reikia įtrinti aliejinius dažus į dvikomponentį laką? Ar išdžiūvus jam reikia tiesiog užtepti aliejinių dažų ir nuvalyti, kad dažai sulįstų į tuos tarpelius, ar kaip?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia:) @ 2009 08 03, 19:33)
Sveikutes,

Bandau dekoruot dezute dvikomponenciu sendinimu ANTIK I IR ANTIK II. NOrejau pasiteirauti gal kuri bandet ir kaip jis jums, nes as baigiu iseit is kantrybes man niekaip neatsiranda intrukimu  doh.gif  aciu uz atsakima

Deja, nebandžiau šito, gal per ilgai džiovini pirmą sluoksnį? Čia tik mano spėjimas iš to, ką teko anksčiau perskaityti.

QUOTE(SweetAboutMe @ 2009 08 03, 20:06)
Norėjau paklausti, kaip reikia įtrinti aliejinius dažus į dvikomponentį laką? Ar išdžiūvus jam reikia tiesiog užtepti aliejinių dažų ir nuvalyti, kad dažai sulįstų į tuos tarpelius, ar kaip?
smile.gif

Šiaip žiūrint kuo sendinta, galima įtrinti ne vien aliejiniais dažais. Bet, iš esmės, taip ir darosi, tepi dažus ir valai, dažai lieka tarpeliuose.
Atsakyti
Aš toliau mėginu susidraugauti su Akrilano dvikomponenčiu sendinimo laku. Išmėginau šiandien. Jau, maniau, šveisiu aš jį kuo toliau, bet nieko, kažkaip pavyko sutramdyti ir dabar jau galvoju gal draugausim. Bet kol jo neperkandot, tai siūlyčiau nerizikuoti ant svarbių darbelių. Geriau ant to, ko negaila sugadinti.
Taigi, kad atmesčiau drėgmės versiją, užklijavusi motyvą džiovinau per nakt ir tik kitą dieną po pietų tepiau šį laką susu teptuku. Skilimai man patinka, tačiau sužinojau kas yra tas jo lupimaisis, jis lupasi (šį kartą ne kaip plėvelė, o jau sausiau - kaip minkštas lukštas) būtent ten, kur tepta storiau antro sluoksnio. Bet lupasi kaip reikia. Pritaikius kvartetas minėtą pašildymą fenu ir prilipdymą sutvarkiau darbelį, ryt parodysiu kas išėjo, o dabar rodau, kaip buvo atsilupę (jau beveik lupau ir lakavau naujai doh.gif ).

user posted image
user posted image
Atsakyti