Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 34 tema

Taip, su antru sluoksniu reikia santūriau, nes jo pagausinus, tik luptis pradeda, daugiau nieko, o va nuo pirmojo storio trūkio tankumas priklauso...
Gal neužkliuvo už akies, kalbėjom apie tai... wink.gif
Ir, tiesą sakant, jei abu sluoksnius dengti vidutiniu storumu,- jokių problemų, sklandesnio darbo nė būt negali... wink.gif
Manau, kad problematiškos draugystės su akrilano dvikomponenčiu sąlygotos kitų firmų produktų charakteristikomis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 03 rugpjūčio 2009 - 23:05
Sveikos


QUOTE(baltė @ 2009 08 03, 22:55)
Deja, nebandžiau šito, gal  per ilgai džiovini pirmą sluoksnį? Čia tik mano spėjimas iš to, ką teko anksčiau perskaityti.


na as pirmaji sluoksni dziovinu, kol pasidaro skaidrus blush2.gif
Atsakyti
jo balte apie toki lupimasi as ir kalbejau. man per pacius skilimu griovelius jie sitaip negraziai irgi kilo i virsu doh.gif .

bet as vistiek nenuleidziu ranku ir ji kankinsiu kankinsiu, kol galiausiai nugaletoja busiu as assa.gif .
Atsakyti
Labuka,aš pas jus vėl konsultacijos noriu ax.gif sakykit,jei daikta nudažysim pvz žaliai,ar raudonai ir tt tai ar nepersimatys jei klijuosiu servetėlės paveiksliuka?na pvz jei daiktas raudonas o paveiksliukas pvz koks gelsvas?
Atsakyti
QUOTE(paskute @ 2009 08 04, 11:03)
Labuka,aš pas jus vėl konsultacijos noriu ax.gif  sakykit,jei daikta nudažysim pvz žaliai,ar raudonai ir tt tai ar nepersimatys jei klijuosiu servetėlės paveiksliuka?na pvz jei daiktas raudonas o paveiksliukas pvz koks gelsvas?



Persimatys smile.gif Jei tamsus fonas, tai užklijuota sviesi servetele persisviecia. Aš tai foną dažau po servetėle baltai, o po to aplink servetele dazau tamsia spalva. Žinau, kad kitos naudoja ir kitokius būdus - pvz., padažo serveteles apacia baltai, prieš tai nupurškusios laku, bet man asmeniškai toks būdas - kol kas mistika tongue.gif Kartą pabandžiau , nieko nepavyko, tai daugiau ir nebandau lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE
Šiaip žiūrint kuo sendinta, galima  įtrinti ne vien aliejiniais dažais. Bet, iš esmės, taip ir darosi, tepi dažus ir valai, dažai lieka tarpeliuose.


Na, aš turiu tik aliejinius dažus. Tačiau, kai aš šitaip darau, man nevisada tie aliejiniai užtepus gerai nusivalo... :[
Atsakyti
QUOTE(paskute @ 2009 08 04, 10:03)
Labuka,aš pas jus vėl konsultacijos noriu ax.gif  sakykit,jei daikta nudažysim pvz žaliai,ar raudonai ir tt tai ar nepersimatys jei klijuosiu servetėlės paveiksliuka?na pvz jei daiktas raudonas o paveiksliukas pvz koks gelsvas?


gali pirmiau nudazyti baltai, priklijuoti serveteles motyva ir apdazyti kita spalva. arba gali servetele is kitos puses nupurksti sintetiniu laku ir kai nudzius nudazyti baltai, o tada jau galesi ant spalvoto fono klijuoti. arba gali padeti serveteles motyva ant daikto, apibrezti konturus didesnius ~ +5mm(nes dregna servetele plesis), tada viska nudazyti orima spalva, o i konturo viduri(nudazyta balta spalva) klijuok servetele 4u.gif
Atsakyti
bite, na, užkliuvo už akies ir regis bandžiau tepti kuo tolygiau ir polonai, bet tai buvo apvalus daiktas ir pastačius kažkiek pavarvėjo. Bet ant kokios dėžutės turėtų gautis geriau. Tikrai svarbu nepadauginti. smile.gif

QUOTE(SweetAboutMe @ 2009 08 04, 10:18)
Na, aš turiu tik aliejinius dažus. Tačiau, kai aš šitaip darau, man nevisada tie aliejiniai užtepus gerai nusivalo... :[

Geriausia įtrinti po gabalėlį, o ne tepti visą paviršių. Aliejiniai turėtu nusivalyti, galima šiek tiek pavalyti aliejum ar pan. priemone.

Atsakyti
o geras idėjas čia man patarėt kaip ant tamsaus fono užklijuoti paveiksliuka thumbup.gif ačiukas,bandysim kažka meistraut ax.gif
Atsakyti
as dar kitaip dariau. nes padazyti ta vieta baltai man nesisekdavo arba per daug arba per mazai tos baltos po apacia. kaskada sumasciau kad noriu visa plokstuma isklijuoti vientisa servetele gan tamsia , o ant virsaus klijuoti motyvus. tai tas padazymas po apacia baltai slidus reikalas. o serveteles supurskimas ir dazymas man irgi mistika, persimusa dazai i geraja puse. purskiau laku ne viena karta.

taigi dariau visai kitaip. ant tos uzklijuotos vietisos serveteles uzklijavau motyva. isdziuvo. tada ant to uzklijuoto motyvo balti daziukai- isdziuvo , pasvitrinau. ir vel antra karta ant virsaus tapati motyva. man visai patiko nes matosi kur tiksliai tuos dazus tepti ir kiek ta servetele issiples. svarbu ant virsaus graziai uztaikyt 4u.gif .
Atsakyti
laba,
Noriu paprašyti pagalbos ax.gif
Priminkit prašau, kaip priklauso Artmanijos dvikomponenčio ANTIKA suskilinėjimas nuo NR1 ir NR2 užteptų sluoksnių storių g.gif
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 08 04, 12:53)
laba,
Noriu paprašyti pagalbos ax.gif
Priminkit prašau, kaip priklauso Artmanijos dvikomponenčio ANTIKA suskilinėjimas nuo NR1 ir NR2 užteptų sluoksnių storių g.gif
Labai ačiū 4u.gif


1-as komponentas storas - gilūs ir kartais net platūs įtrūkimai; tg. geriau pirmo nedaugint, normaliai tolygiai padengt;
2-as komp. storai - įtrūkimų tinklas platus ;
taigi jei nori didesnių įtrūkimų tepi saikingai 1-ą, ir gan gausiai 2-ą (bet irgi su saiku, nes kas per daug tas nesveika rolleyes.gif ) ,
o jei nori smulkučių - abiejų po nedaug 4u.gif

P.S. užsukau į artmanijos puslapėlį, o gi žiūriu puikuojasi naujiena bigsmile.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 04 rugpjūčio 2009 - 12:13