Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 34 tema

Rezultatas vakarykščio bandymo:

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
IF, dėkui už greitą atsakymą 4u.gif
O gal tas pats ir RETRO galioja?
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 08 04, 13:36)
IF, dėkui už greitą atsakymą 4u.gif
O gal tas pats ir RETRO galioja?


panašiai, tik čia 2-as komponentas labai skystas, taip kad kartais sudėtngai su juo, pamasažuot reikia, kad tolygiai pasiskirstytų. O nuo 1-o priklauso įtrūkimų gilumas, taip kad numažint jo labai nereikėtų ,bus sunku įtrint/išryškint įtrūkimus.
Atsakyti
balte, super pieštukinė gavosi wub.gif Aš neakivaizdžiai jungiuosi į jūsų būrelį, skaitau intensyviai viską nuo iki, ir mėginimui visokius daiktelius dekoruoju, šią savaitę tikiuosi išmėginti akrilano dvikomponentį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 07 30, 22:49)
Atskleisti meną, o menininką paslėpti - štai meno tikslas.
Oscar Wilde

Pirma tema
...

17 tema (čia rasite nuorodas ir į ankstesnes temas)
18tema
19 tema
20 tema
23 tema
24 tema
25 tema
26 tema
27 tema
28 tema
29 tema
30 tema
31 tema
32 tema
33 tema

Ką reikia turėti norint pradėt dirbti:
1. Daiktas, kurį norite dekoruoti.
2. Servetėlės, dekupažinis popierius, ryžinės servetėlės ir t.t.
3. PVA klijai (lipalas)arba universalūs klijai dekupažui.
4. Akriliniai dažai.
5. Teptukai.
6. Žirklės.
7. Lakas (akrilinis ar kitoks).

NAUDINGOS NUORODOS:
Tekstilininkų ir dailininkų gildijos galerija "Balta" (M. Valančiaus g. 21)
ornamentai
www.senasnaujas.lt – prekės dekupažui ir įvairiems rankdarbiams (internetu),
www.daivosmene.com  Rankdarbiautojų klubas, kūrybos studija, vyksta įvairių temų dekupažo bei kitų rankdarbių kursai, prekyba daiktais dekoravimui. Visoje Lietuvoje organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai.
www.puseplus.lt – prekės dekupažui (prekiauja “Stamperia“firmos produktais, kursai. Kaunas, E.Ožeškienės g. 18)
www.artmanija.com – čia mes perkam priemones dekupažui  - galima užsisakyti internetu, parduotuvė Klaipėdoje, Šimkaus g. 3 / Vytauto g. 30, parduotuvė-klubas VILNIUJE - Pylimo 33. Organizuojami dekupažo kursai.
www.hobbycentras.lt – prekės įvairiems rankdarbiams - Nauja parduotuvė (Kaunas, Daukšos 20, buvusi "Kauno mažoji galerija")
www.creativa.lt-prekės dekupažui, scrapbooking ir kitoms technikoms. Internetinė prekyba ir parduotuvė Kaune, Daukšos 22-2. Organizuojami kursai.
www.menassau.lt Šv. Stepono 9, klubas, organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai
Parduotuvė Ermitaže prie kasų.
www.dekovita.lt - prekės dekupažui ir kitiems įvairiems  rakdarbiams (internetu).
"Menoja" - dekoravimo studija, Šiauliuose, Dvaro 79. Dekoravimo priemonės, dovanos, kursai.
Medinukai, serveteles http://ziiz.lt/
Dekupažo darbų kolekcija
Keičiamės ir parduodam servetėles

Video pamokos:Ieškoti čia
Aprašymai su nuotraukomis:Rasite čia
Darbų galerijos internete:Žiūrėkite čia
Produktai:Taip pat čia
Forumai:Čia

user posted image

Paveiksliukų lobynai:
Nuorodų į paveikslėlių lobynus ieškokite ankstesnėse temose (pirmame poste).

Forumo merginų paveikslėlių saugykla

Nuorodos i smulkesnes dekupažo temas:
Dekupažo klijai
Didelių motyvų klijavimo būdai
Dekupažas ant stiklo
Šešeliavimo pradžiamokslis
Servetėlės dekupažui
Dekupažo pagyrų puodas

DAUG FILMUKŲ APIE DEKUPAŽĄ  - SPAUSK smile.gif




O vilniuje tik viena dekupazo reikmenu parduotuve? ax.gif
Atsakyti
Dėkui, pamėginsiu smile.gif

O vat mačiau nieks neatrašė prieš tai klausiusiam dalyviui.
Ant kokio popieriaus derėtų spausdintis paveiksliukus dekupažui?
Pas mane lazerinis nespalvotas, bet vistiek ir juodai baltų galima gražių paveiksliukų surasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 08 04, 13:02)
balte, super pieštukinė gavosi wub.gif Aš neakivaizdžiai jungiuosi į jūsų būrelį, skaitau intensyviai viską nuo iki, ir mėginimui visokius daiktelius dekoruoju, šią savaitę tikiuosi išmėginti akrilano dvikomponentį smile.gif

Nieko čia... blush2.gif paprasčiausia skardinė nuo pieno mišinio. Laikinai bus gerai, šiaip man jaukiausia medinė dekupažo techika dekoruota pieštukinė, tokia pasidarysiu kada nors vėliau, kol kas negaunu norimos formos... smile.gif

Prašom rodyt darbelius, neslėpti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Jungiuosi i jusu bureli ax.gif Klausimas butu kaip graziai priklijuoti dedesni serveteles plota. Tarkim ketvirti serveteles. Atrodo jau taip kruopsciai nuo vidurio i krastelius tepiau, bet vistiek nemazai mazu rauksleliu pasidare sad.gif Gal tiktu tas variantas kad servetele nupurksti laku is blogosios puses ir tuomet bus standesne, ne taip perslaps ir nesusirauksles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 08 04, 14:36)
Nieko čia...  blush2.gif paprasčiausia skardinė nuo pieno mišinio. Laikinai bus gerai, šiaip man jaukiausia medinė dekupažo techika dekoruota pieštukinė, tokia pasidarysiu kada nors vėliau, kol kas negaunu norimos formos... smile.gif

Prašom rodyt darbelius, neslėpti smile.gif

na,turėjau minty patį vaizdą,nesvarbu,kad skardinė ten wink.gif

Oi, man tik slėptis kol kas su savo darbeliais biggrin.gif kol įgusiu, praeis dar laiko smile.gif Nu bet džiūgauju,kad tokia tema yra forume biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gadriuke @ 2009 08 04, 14:47)
Sveikutes,

Jungiuosi i jusu bureli ax.gif  Klausimas butu kaip graziai priklijuoti dedesni serveteles plota. Tarkim ketvirti serveteles. Atrodo jau taip kruopsciai nuo vidurio i krastelius tepiau, bet vistiek nemazai mazu rauksleliu pasidare sad.gif Gal tiktu tas variantas kad servetele nupurksti laku is blogosios puses ir tuomet bus standesne, ne taip perslaps ir nesusirauksles? g.gif


yra visa tema tam skirta apie didelių dalykų klijavimą, naktį perskaičiau, naudingų dalykų sužinojau bigsmile.gif Mėginsiu rytoj po vandens srovele kažkaip lipdyti biggrin.gif
Atsakyti
Lada diena. Aš Esu akvilina. Esu mamytės dukra. Iš pažystamų sužinojau ko reikia dekupažui ir pamčiau kokie grąžūs darbeliai gaunasi. Nusipirkau visas reikiamas priemones ir bandžiau daryti, bet man nieko neišeina. Nudažau su akrilinaiai dažais. Turiu laka - klijai tai su juo ir priklijuoju paveiksliuką(dekupažiny popierių mirkiau 1h), šis lakas ir klijai skirti specialiai dekupažui. Mano sendinimo priemo yra dvikomponentė tai pirma užtepu Step1 kai išdžiųna Step2. man suskildinėja, bet vienur suskilimai beveik nesimato, o kitur labai dideli. Man sako kad taip yra nuo to jog galiu užtepti per daug Step2 bet visur tepu po lygia. Skaičiau kad įtrukimus galima įtrinti patina, aliejiniais dažais, akriliniais ir pigmentine pudra. Aš turiu pigmentinę pudrą ir su ja įtrinu tarpelius. Gaunasi gerai o jai jos per daug turiu specialią priemonę jai valyti. Lakauoju su tuo pačiu laku kaip ir sendinau, bet jai lakuoju tamsesnia spalva dažyta daiktą palieka baltos dėmės ir lakas nusilupa, o at balto tik lupasi ir nežinau ką daryti. Kitą syki būna ir taip, kad kai klijuoju dekupažinį popierių nors ir mirkiau jį valandą o klijavau tepdama klijus iš vidurio į šonus man iškyla puslytės ir iškyla tada kai jau bųna suskeldėje. Prieš tai nieko nebūna o paskui atsiranda. Gal kas nors galėtų man ką nors patarti ar parašyti ką aš blogai daru. Man Visi darbeliai gaunasi ne labai gražiai o mamytė nelabai nori kad ką ir be daryčiau jai man nesiseka. Labai prašau padėti verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedreaks: 04 rugpjūčio 2009 - 16:37
lakuoti reikia su kitu laku akrilinu , o ne su sendinimo priemone.

o del paveiksliuko klijavimo tai as darau taip: pamerkiu dekupazini popieriu apie 15min. issitepu dezutes virsu klijais (ten kur bus kloijuojamas paveiksliukas). isemusi paveiksliuka nusausinu su ranksluostiniu popierium, blogaja puse irgi tepu klijais. dedu paveiksliuka nuo viduriuko ir po truputi stumiu i sonus isstumdama ora. ir pabaigai kai jau paveiksliukas prilipdomas ant virsiaus vel uztepu kliju.
Atsakyti
o su kuo reikia nuvalyti pigmentines pudros pertekliu?? blush2.gif
Atsakyti