Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Rodausi blush2.gif juodasis miskas blush2.gif meian mase blush2.gif
zodziu, kai pirmam kartui tai gavosi normaliai biggrin.gif
Atsakyti
pirmas kartas neblogas - patarimas antram kartui ax.gif - kai sutepi juodąjį mišką, neaptepk viršutinio biskvito, uždėk ant jo tortinės dugnelį ir neperstistengiant ką nors uždėk ant viršaus paslėgimui, turėsi idealų pjūvį thumbup.gif bet mielai sukirsčiau ir šito gabaliuką bigsmile.gif
iš tiesų tai kuo didesnė skarda, tuo lygiau iškyla biskvitas, gal kiek sunkiau perpjauti, bet viskas įmanoma, kai dar neturėjau visokiausių skardų, kepdavau 28 cm, tik jau boružiuko iš ten nepadaryčiau, boružiukui reikia kupros ir biskvitų likučių, o ten kaip stiklas gaunasi lygu ax.gif
Atsakyti
Nonna, gera pradžia pusė darbo mirksiukas.gif pjūvis skaniai atrodo, o grožį dar išgausi biggrin.gif svarbu pabandei, pačiupinėjai masę, kitą kartą bus dar geriau, po to dar geriau ir t.t. ir pamatysi mes čia virsim iš koto visos ilgai netrukus lotuliukas.gif svarbu noro kept yra ir užsidegimo thumbup.gif

**

Kas dėl juodo miško, na pagaliau ir aš jį pirmą kartą išsikepiau ir šiandien jį skanauju ax.gif vistik vyšnių metas, sakau reik išmėgint - visos jį taip giriat. Na ir ką galiu pasakyt - tortas ištiesų skanus bendrai paėmus wub.gif bet... užmėtysit dabar mane akmenimis... biskvitas man nepatiko visiškai blush2.gif šį tortuką, jei kepsiu dar kada tai tik su savo mėgstamu biskvitu į kurio sudėtį įeina šokoladas - va tada tai būtų skanumėlis, jis švelnus, kvapiantis šokoladu ir lygus wink.gif jau įsivaizduoju kaip tiktų miškui ax.gif šitas man kaip bulka kakavinė pasirodė, daugiau jo nekepsiu schmoll.gif , atleiskit, jeigu ką už tokius žodžius blush2.gif dėl skonio nesiginčijama lotuliukas.gif
Ačiū, Olestai ir Cipciukui už jos patarimus dėl cukraus kiekio kreme 4u.gif paklausiau jūsų viskas puikiai gavosi, kremas labai skanus wub.gif stipriai sulaisčiau tuos biskvitukus, tai visai skanu lotuliukas.gif

**

Emily, Nevėžį aš kepus esu, jis gan kietas ir sunkus tortas - šiaip tai jis idealiai tiktų pirmam aukštui, bet kai nusimato tik 18 cm skersmens, gal miškelis ir atlaikys jį, nežinau g.gif aš asmeniškai kepčiau medutį ne Nevėžį, arba sukeisčiau vietom - mišką viršun, o Nevėžį į I-ą aukštą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 08 05, 01:06)

Emily, Nevėžį aš kepus esu, jis gan kietas ir sunkus tortas - šiaip tai jis idealiai tiktų pirmam aukštui, bet kai nusimato tik 18 cm skersmens, gal miškelis ir atlaikys jį, nežinau  g.gif aš asmeniškai kepčiau medutį ne Nevėžį, arba sukeisčiau vietom - mišką viršun, o Nevėžį į I-ą aukštą ax.gif


Labai aciu uz patarimus 4u.gif taciau meducio kepti negaliu, nes bus sveciu kurie alergiski kai kuriem produktam g.gif , o ir man jis nesigauna. Neisgaunu as to neispasakyto skonio kuri visos taip giriat. schmoll.gif
As irgi galvojau Nevezy apacion, o Miska virsun, taciau pagalvojau, kad neturiu tokios mazos formeles, o Misko biskvite reikia kepti supilta kitaip nei Nevezy, kurio lakstai kociojami ax.gif Todel bandysiu pagal pirmaji savo plana ir melsiuos kad niekas neigriutu ir nesugriutu biggrin.gif
Labai aciu uz pagalba ir patarimus wub.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Emily ;]

Jeigu zmones alergiski medui, tai dek arba dirbtini arba vietoj medaus kondensuota piena. As irgi abejinga medaus tortui, tai darai kiek kitoki krema su dziovintom slyvom, riesutais, dziovintais persikais, jeigu noresi - parasysiu issamiau. Labai skanu. tada bus ne medaus tortas

Del mazos formos. As pati neturiu mazos formos, tai kuo puikiausiai man tarnauja paprastas 19 cm. puodas (kuriame sriuba verdu) ax.gif . Jame ir kepu orkaiteje bet kokius biskvitus, jeigu reikia mazo dydzio. Juodam miskui kepu du biskvitus kiekvienas is 2-ju kiausiniu. Gaunasi normalaus storio. 4u.gif
Atsakyti
Nu merginos visai susimaišė žinios galvoje doh.gif . Ar Meian dengimo masė bijo grietinėlės ar ne g.gif ? Saldainių masė žinau, kad bijo. Meian irgi su cukraus pudra. Daryčiau juodą mišką, tai pasimetusi ir nežinau ar galiu palikt grietinėlę, ar aptepti sviestiniu?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Meian masė nebijo grietinėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 08 05, 01:06)

Kas dėl juodo miško, na pagaliau ir aš jį pirmą kartą išsikepiau ir šiandien jį skanauju ax.gif vistik vyšnių metas, sakau reik išmėgint - visos jį taip giriat. Na ir ką galiu pasakyt - tortas ištiesų skanus bendrai paėmus  wub.gif bet... užmėtysit dabar mane akmenimis... biskvitas man nepatiko visiškai blush2.gif šį tortuką, jei kepsiu dar kada tai tik su savo mėgstamu biskvitu į kurio sudėtį įeina šokoladas - va tada tai būtų skanumėlis, jis švelnus, kvapiantis šokoladu ir lygus  wink.gif jau įsivaizduoju kaip tiktų miškui ax.gif [color=yellow]

RiMami,ar tas biskvitukas tiktu grilijaziniam tortukui?t.y. (sviesuji imciau ananasinio)?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 05, 12:05)
Emily ;]

Jeigu zmones alergiski medui, tai dek arba dirbtini arba vietoj medaus kondensuota piena. As irgi abejinga medaus tortui, tai darai kiek kitoki krema su dziovintom slyvom, riesutais, dziovintais persikais, jeigu noresi - parasysiu issamiau. Labai skanu. tada bus ne medaus tortas

Del mazos formos. As pati neturiu mazos formos, tai kuo puikiausiai man tarnauja paprastas 19 cm. puodas (kuriame sriuba verdu) ax.gif . Jame ir kepu orkaiteje bet kokius biskvitus, jeigu reikia mazo dydzio. Juodam miskui kepu du biskvitus kiekvienas is 2-ju kiausiniu. Gaunasi normalaus storio.  4u.gif


Del medaus tai net nepagalvojau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Del to ypatingo recepto tai labai noreciau ji suzinot 4u.gif
O is ko tas puodas?Nes turiu viena toky nuo sovietiniu laiku, o kiti pas mane kazkokie specialus indukcinei viryklei smile.gif tai nezinau kaip jie reaguotu i orkaite/
Tik deje jau vistiek teks apacia daryt juodaji miska, bet virsu dar galiu pakeist i jusu siuloma recepta.Labai laukiu recepto
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 05, 12:05)
Emily ;]

Jeigu zmones alergiski medui, tai dek arba dirbtini arba vietoj medaus kondensuota piena. As irgi abejinga medaus tortui, tai darai kiek kitoki krema su dziovintom slyvom, riesutais, dziovintais persikais, jeigu noresi - parasysiu issamiau. Labai skanu. tada bus ne medaus tortas



Oi kaip noreciau ir as kad parasytum, kaip ji keiti, as nemegstu meducio schmoll.gif
Atsakyti
[COLOR=purple]ASSENI - SU GIMIMO DIENA!!!!!!

Pirmiausia sveikatos, o toliau - nesibaigianciu ideju. 4u.gif


Olesta- imk 4u.gif musu darbstolele, geru tau atostogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 05 rugpjūčio 2009 - 12:39
QUOTE(Pintikė @ 2009 08 05, 13:26)
RiMami,ar tas biskvitukas tiktu grilijaziniam tortukui?t.y. (sviesuji imciau ananasinio)?


Griliažinio torto dar nekepiau sunku pasakyt, iš esmės tai turėtų tikti - skonis torto be abejonės tik pagerėtų wub.gif bet pagalvojus ananasinis biskvitas toks lengvutis, tie biskvitai būtų skirtingi pagal savo struktūrą g.gif Artimesnis ananasiniam būtų šitas biskvitas mirksiukas.gif (jis mano irgi iš pačių geriausių biskvitų mirksiukas.gif visada gaunasi lygus thumbup.gif jei kepsi prisimink - kiaušus su cukrum plak netrumpiau negu 8-10 min.). Na kurį bepasirinktum, manau, daug neprašausi (greičiausiai ta struktūra biskvitų neturės didelės reikšmės, nes kremas spėju bus sviestinis, dar gi riešutai dėsis rolleyes.gif valgant viskas susivienodins hihihi.gif ) žodžiu, lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti