Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(eglejk @ 2009 08 05, 23:23)
duokit man kas normalia duru ranketa, noriu nusisauti, o pas mane visos apvalios  doh.gif
visam sitam Alytuj nera grietineles, tai nusipirkau grietines medaus tortui pertepti (pries tai puikiai ji man issiplake).

o kiek proc. grietine? jei butum pirkus 40 proc dvaro tai but gerai issiplaukusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 05 rugpjūčio 2009 - 21:32
QUOTE(eglejk @ 2009 08 05, 21:23)
duokit man kas normalia duru ranketa, noriu nusisauti, o pas mane visos apvalios  doh.gif
visam sitam Alytuj nera grietineles, tai nusipirkau grietines medaus tortui pertepti (pries tai puikiai ji man issiplake). Nu bet dabar tai tikras s.... pyyyyyp pyyyyyp pyyyyyp....... i 3 indelius grietines idejau 1.5 stiklines cukraus, 4pakelius standiklio ir 4 saukstus zelatinos!!!! o ji net nebando stingti  blink.gif  blink.gif
ar jau man ta nelaimele mesti lauk, ar dar as ja galiu kazkaip priverst laikyti forma, kad butu imanoma sutepti torta ir jis nenuciuoztu, o tas "kremas" neisbegtu???
jei jau neimanoma labai prasau paskolinti dru rankena  doh.gif



o cetrinej Iki buvai g.gif
Atsakyti
viso Alytaus prekybos centrus isvazinejau doh.gif buvo tik mazyciai indeliai, radau viso labo tik tris indelius, o tortu tai irgi trys ir visi medaus blink.gif nu mazai tu triju indeliu, jie skirti dviem tortam, o sitam maniau grietine isplaksiu, o ji tik 30% riebumo. ir ana karta tokia buvo, bet issiplake, nu dabar tai sudukas.
jus man sakykit,ismest man ja ar dar galiu isgelbet????
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimuką. Ryt darysiu snikers tortą ir dengsiu meian mase. Ar reikia torto viršų prieš dengiant mase kuom nors aptepti ar dėti ant sauso biskvito? Galvoju gal aptepti rududu kondensuotu pienu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglytelyte: 05 rugpjūčio 2009 - 22:02
QUOTE(eglejk @ 2009 08 05, 22:52)
viso Alytaus prekybos centrus isvazinejau  doh.gif  buvo tik mazyciai indeliai, radau viso labo tik tris indelius, o tortu tai irgi trys ir visi medaus  blink.gif  nu mazai tu triju indeliu, jie skirti dviem tortam, o sitam maniau grietine isplaksiu, o ji tik 30% riebumo. ir ana karta tokia buvo, bet issiplake, nu dabar tai sudukas.
jus man sakykit,ismest man ja ar dar galiu isgelbet????

eglejk, o želatiną kaip ten sudėjai, sausą, grūdeliais???? g.gif ištirpink stiprios želatinos kiek litrui skirta išsiskaičiuok kiek įdėti ir bandyk dar gelbėti, išbrinkink želatiną, išlydyk ir pravėsusią supilk į grietinę, dar paplak, nu turi stingti, citrinos rūgštelės šiek tiek įpilk plakdama - bandyk gelbėtis 4u.gif


eglytelyte, ant sauso nedėk, arba ant pastingusios grietinėlės, arba ant sviestinio kremo 4u.gif ant sauso matysis visi net menkiausi trupiniukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 05 rugpjūčio 2009 - 22:13
QUOTE(mmergyte @ 2009 08 05, 23:29)
ot tai beda,duru rankenos mat neturi,pas mus net duru ner,apart laukiniu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

gal būsit ponia panelė Seimo narė A. Baukutė? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 05, 23:12)
eglytelyte, ant sauso nedėk, arba ant pastingusios grietinėlės, arba ant sviestinio kremo  4u.gif ant sauso matysis visi net menkiausi trupiniukai  mirksiukas.gif


O ant rududu maišytu su sviestu netiktų?
Ir dar, kaip prilipdyti prie tos masės gėlytes ir batukus?
Atsakyti
nu ka nelabai galėtų būti, nebent bendrabučio administratorė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 05, 23:19)
nu ka nelabai galėtų būti, nebent bendrabučio administratorė  hihihi.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Sviestinis kremas


Ingridientai:
500 g sviesto,
300 g milt. cukraus,
50 g maltos kavos.
Gaminimas
Sviesta išmaišome su cukrumi ir išplakama iki standžių putu. Užpilame kavą, ja perkošiame išmaišome su trintu sviestu. Tokį krema naudojame tortams ir dekoravimui.


GELSVAS SVIESTINIS KREMAS

Išplakti virtą kondensuotą pieną su sviestu (viskas t.b. kambario temperatūros). Proporcijos 1:1


thumbup.gif aptepimui

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 05 rugpjūčio 2009 - 22:34
pasirodau su tortuku kuri padariau 12 metu merginai, ryt jos gimtadienis, cia medutis, kadangi neturiu valgomu dazu tai teko grietinele puosti ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 08 05, 23:31)
pasirodau su tortuku kuri padariau 12 metu merginai, ryt jos gimtadienis, cia medutis, kadangi neturiu valgomu dazu tai teko grietinele puosti  ax.gif

user posted image




saunuole- labai mielas tortukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2009 08 05, 22:02)
Sveikos,
Turiu klausimuką. Ryt darysiu snikers tortą ir dengsiu meian mase. Ar reikia torto viršų prieš dengiant mase kuom nors aptepti ar dėti ant sauso biskvito? Galvoju gal aptepti rududu kondensuotu pienu?  g.gif
Geriausia aptepti sviestiniu kremu. Taip išlyginsi torto nelygumus, tada ir masė "lygiai atsiguls" smile.gif

QUOTE(eglytelyte @ 2009 08 05, 22:19)
O ant rududu maišytu su sviestu netiktų?
Ir dar, kaip prilipdyti prie tos masės gėlytes ir batukus?
Dėl rududu nežinau, o paparstą kondensuotą su sviestu gali maišyti ir šia mase tepti tortą. Jei nori, parašysiu receptą kremo, kuriuo visuomet aptepu tortus prieš dengimą.
Gėlytes ir batukus prie masės klijuok vandenuku ar kiaušinio baltymu (vos vos patepk, nepadaugink).

Liusii, mielas tortukas 4u.gif

Merginos, atnešu vaikišką tortuką. Labai mėgstu tokius daryti.
Nelabai jo patenkinta. Nespėjau įgyvendinti visų idėjų. Todėl jis toks neužbaigtas verysad.gif Be to, dar nemoku elgtis su antgaliais. Bandžiau vaizduoti žolę... Gal Cipciukas, Olesta ar RiMami kada pamokys bigsmile.gif

user posted image

Figūrelės arčiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 05 rugpjūčio 2009 - 22:37