Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Baik Migle79 niekus paistyt- laaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai grazus tortas, zinai, man is viso taviskiai skoningai papuosti. o gyvuneliai tiesiog tobuli.
Atsakyti
OI,MIGLE,MIGLE....TAVO TORTAI VERCIANTYS IS PADO ax.gif ax.gif KOKIOS FIGURELES bigsmile.gif wub.gif NUOSTABU 4u.gif


LIUSII,SAUNUS DARBELIS,SAUNUOLE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 06, 00:35)
Merginos, atnešu vaikišką tortuką. Labai mėgstu tokius daryti.


oi kaip grazu bigsmile.gif as tai nieko nemoku nulipdyti ,nors ideju turiu bet kad ner is ko kai dazu neturi verysad.gif


aciu visoms uz pagyras, mokintis man dar daug reikia ta zinau, bet smagu labai gaminti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 05 rugpjūčio 2009 - 22:42
Olesta tau už nepelnytą savikritiką Miglute, gali tau tik smailiką per rūriotę atnešti, tobulas tortas, tooooooobulas thumbup.gif

Liussi, šaunu, tikrai šaunu, taip ir toliau, o dažų reikėtų susikoperuoti kelioms manau ir nusipirkti, o gal ir iš Cipciuko sulauksim greitu laiku gerų žinių, kantrybės moteros, Olesta išvažiuoja rytoj atostogauti, o grįžusi tikiuosi rasti daug iš koto verčiančių tortukų, kad grįžtų valkata įkvėpimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 05, 23:35)
Dėl rududu nežinau, o paparstą kondensuotą su sviestu gali maišyti ir šia mase tepti tortą. Jei nori, parašysiu receptą kremo, kuriuo visuomet aptepu tortus prieš dengimą.
Gėlytes ir batukus prie masės klijuok vandenuku ar kiaušinio baltymu (vos vos patepk, nepadaugink).


Parašyk jei nesunku smile.gif
Atsakyti
Liusii , ir be dazu labai grazu

eglytelyte, sveikinu prisijungus prie puoseju kompanijos mirksiukas.gif , laukiam tavo kurinio

Migle79, kaip visada nuostabu ir labai miela. Man labai labai patinka tavo tortukai, super dailus ir be proto pasakiskai grazus. Su zole susitvarkei puikiai. O koks tortukas viduje?
Atsakyti
istikruju tai esu dar padariusi kaspina ant to torto su uzrasu ale neuzdejau, o gal reikejo g.gif gal nuimti ta roze ir kaspina det?
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2009 08 05, 22:44)
Parašyk jei nesunku smile.gif

Sviestinis kremas Šarlot
1 kiaušinis
1 stikl. cukraus (dedu mažiau)
0,5 stikl. pieno
1/2 a.š. citrinos rūgšties
porą lašų brendžio, romo ar kokių nors esencijų (migdolų, romo, apelsinų ir t.t.)
250 g sviesto
Kiaušinį sutrinti su cukrumi, įpilti pieną. Šią masę maišant užvirinti (nukelti, kai pamatysi pirmuosius burbuliukus). Kol masė karšta, įberti citrinos rūgšties, įpilti brendžio ar ką nors kt.
Sviestą palaikyti kambario temperatūroje, kad jis suminkštėtų. Tada jį išplakti. Į sviestą įpilti ataušusią masę ir vėl viską išplakti.

QUOTE(Liusii @ 2009 08 05, 23:14)
istikruju tai esu dar padariusi kaspina ant to torto su uzrasu ale neuzdejau, o gal reikejo  g.gif gal nuimti ta roze ir kaspina det?
Rožę palik, o kaspiną su užrašu (jei tikrai nori jį dėti) gali prikabinti šone ar apačioje.



Ačiū, merginos wub.gif Tiek šiltų žodžių blush2.gif Esu labai savikritiška, todėl nuolat matau trūkumus savo tortuose.
Torto viduje baltas biskvitas su šokolado gabaliukais, varškės kremas, mėlynės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 05 rugpjūčio 2009 - 23:18
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 06, 01:15)

Rožę palik, o kaspiną su užrašu (jei tikrai nori jį dėti) gali prikabinti šone ar apačioje.


jis nemazas toks, o kaip sone laikysis? arba kur apacioje? blush2.gif
Atsakyti
Migle79 labai mielas tortukas, nu man tavo visi tortukailabai silti ir grazus bigsmile.gif wub.gif

Liusi puikus tortukas, jubiliate tikrai bus patenkinta thumbup.gif

Olesta dejau istirpinta zelatina. dabar jau sutepiau torta, jeigu ji taip galima pavadinti, greiciau ten nesusipratima doh.gif dadejau dar 3 saukstus zelatinos blush2.gif kai jau pradejo tipo kremas stingti tai "sutepiau". busmedaus kremas su zeliniu pertepimu lotuliukas.gif padejau i saldytuva, ziuresiu kas bus rytoj. Kazin kaip man tas baisumas pasiduos puosiamas rytoj unsure.gif
zodziu, tortu meistravimas man be nuotykiu nebuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 08 05, 23:19)
jis nemazas toks, o kaip sone laikysis? arba kur apacioje?  blush2.gif


O gal tau jo visai nereikia? Man tavo torte tikrai nieko netrūksta. Su tais užrašais galima ir pagadinti situaciją.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 06, 01:23)
O gal tau jo visai nereikia? Man tavo torte tikrai nieko netrūksta. Su tais užrašais galima ir pagadinti situaciją.

jau pagadinau blush2.gif sunus isprovokavo, sako tavo tortas kaip parduotuvinis o turi buti labiau asmeninis biggrin.gif ai kaip padariau taip doh.gif

user posted image


ar labai baisu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 05 rugpjūčio 2009 - 23:27