Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Liusii, palik su bantuku, man grazu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 05 rugpjūčio 2009 - 23:41
QUOTE(Asseni @ 2009 08 06, 01:39)
Liusii, palik su bantuku, man grazu

aciu 4u.gif uz nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 05, 23:35)
Merginos, atnešu vaikišką tortuką. Labai mėgstu tokius daryti.
Nelabai jo patenkinta. Nespėjau įgyvendinti visų idėjų. Todėl jis toks neužbaigtas. Be to, dar nemoku elgtis su antgaliais. Bandžiau vaizduoti žolę... Gal Cipciukas, Olesta ar RiMami kada pamokys


Migle, tavo tortas stačiai iš koto verčiantis bigsmile.gif gyvūnėliai nerealiai gražūs kaip gyvi thumbup.gif nuotraukos kaip visada nuostabios ir gyvos wub.gif Žolytė nepriekaištinga todėl neprisigalvok niekų, viskas atrodo čiki thumbup.gif
O dėl antgalių tai prajuokinai lotuliukas.gif Rimami pati su antgaliais nemoka normaliai elgtis lotuliukas.gif bandau gi - kartais gaunas, kartais nelabai blush2.gif žolytės iš vis antgalio neturiu ir areviton pasirodo nebeatveža verysad.gif gal kas turit lišną, mielai nupirkčiau blush2.gif čia reik Olestos ar Cipciuko prašyt fotoreportažų, kad pamokytų lygius dzibukus spaust lotuliukas.gif arba youtubėj vaizdelius žiūrėt lotuliukas.gif

Liusi, laaabai mielas ir gražus tortukas wub.gif ir be dažų puikiai viskas atrodo, rožė gavosi laaaaabai laaaaaabai graži wub.gif ir kaspinas visai ten tinka mirksiukas.gif

Eglejk, jei nėra pc grietinės, tai netikėčiau, kad visam Alytuj nei vieno turgaus nėra g.gif taigi ūkininkų separuota grietinė ohoho kokia riebi ir tikras daiktas, o ne koks „produktas“ mirksiukas.gif ją tept vos ne kaip sviestą iškart galima, o jei dar paplakus... thumb_yello.gif
Sėkmės tau su tortuku, aišku nervų patampo tokie "bajeriukai", bet tu sumani, išsisuki iš bet kokios padėties thumbup.gif jau nekantrauju išvysti tavo gražuoliuką, net neabejoju viskas baigsis kuo puikiausiai mirksiukas.gif

Asseni, a ką ten parodyt norėjai ir neberodai, a nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 06 rugpjūčio 2009 - 00:17
QUOTE(naitas @ 2009 08 05, 23:15)
gal būsit ponia panelė Seimo narė A. Baukutė? laugh.gif


schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 08 05, 23:19)
nu ka nelabai galėtų būti, nebent bendrabučio administratorė  hihihi.gif


schmoll.gif schmoll.gif


kai tokie nedideli plotai ir duru namie nereik lotuliukas.gif lotuliukas.gif uztat kiek laimes vaikui sveciuos buna,duris padarinet hihihi.gif hihihi.gif

migle wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 05, 23:35)
Geriausia aptepti sviestiniu kremu. Taip išlyginsi torto nelygumus, tada ir masė "lygiai atsiguls" smile.gif

Dėl rududu nežinau, o paparstą kondensuotą su sviestu gali maišyti ir šia mase tepti tortą. Jei nori, parašysiu receptą kremo, kuriuo visuomet aptepu tortus prieš dengimą.
Gėlytes ir batukus prie masės klijuok vandenuku ar kiaušinio baltymu (vos vos patepk, nepadaugink).

Liusii, mielas tortukas 4u.gif

Merginos, atnešu vaikišką tortuką. Labai mėgstu tokius daryti.
Nelabai jo patenkinta. Nespėjau įgyvendinti visų idėjų. Todėl jis toks neužbaigtas verysad.gif Be to, dar nemoku elgtis su antgaliais. Bandžiau vaizduoti žolę... Gal Cipciukas, Olesta ar RiMami kada pamokys bigsmile.gif

user posted image

Figūrelės arčiau:
user posted image

fainuolis tortas,gal galetum imesti foto antgalio su kuriuo darei zole,labao noriu tokio antgalio mirksiukas.gif
Liusi tavo tortas mielas tikrai
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 06, 00:35)
Merginos, atnešu vaikišką tortuką. Labai mėgstu tokius daryti.

Migle79, rėkiu septyniasdešimt devynis kartus, kad labai gražus tortas wub.gif labai charakteringi jo "veikėjai". Jei lapė, tai ir yra lapiška tokia, meška yra "meškiška" thumbup.gif . Ir kaip tokią smulkmę taip gražiai padarai?? blink.gif

Aš savo vaikui dariau tortą su mašinytėmis doh.gif . Pusę nakties su vyru lipdėm dvi mašinytes, kol galų gale nutarėm eiti miegoti. Gavosi kažkokios, vaikai atpažino Mcqeen'ą ir Sally, tačiau viešai tai niekada nerodysiu. blush2.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 08 06, 02:07)
žolytės iš vis antgalio neturiu ir areviton pasirodo nebeatveža

o koks jo numeris? man atrodo, visi antgaliai turi savo unikalius numerius, ir tereikia tiesiog jų numerį žinot.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 06 rugpjūčio 2009 - 08:17
Mergaites, antgaliukas, su kuriuo daroma zole yra parodytas virsutineje papuosimu tremoje.

O cia mano tortukas mergaites Krikstynoms.
Viduje gaivus vaisinis tortas su daug ivairiu vaisiu. Figureles is marcipano, dengtas labai skania sokoladine saldainiu mase.

Aisku del nuotrauku tai doh.gif , niu nemoku as blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image



Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 05, 22:39)
Liusii, palik su bantuku, man grazu

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 06, 11:03)

O cia mano tortukas mergaites Krikstynoms.


tai tu cia pati tas figureles nulipdei blink.gif nerealu wub.gif
Atsakyti
Artėja sūnaus gimtadienis, galvojau tortuką pati iškepti, tačiau papuošti gražiai nemoku, todėl noriu kreiptis į jus, gal kas nors iš Kauno kepate tortus pagal užsakymus? Norėtume torto tanko ar su tanku ant viršaus, žodžiu su kareivišku motyvu. Lauksiu jūsų pasiūlymų į až, žinoma, norėčiau iš karto ir kainą sužinoti smile.gif . Labai dėkoju.
Atsakyti
Olesta, nespejau isgirt tavo partijos... blink.gif Mazu jau didmena uzsiimi? blink.gif Tikrai likau apsalus nuo tokio grozio... ir KIEKIO... bigsmile.gif

Liusii, labai siltas ir pasistengtas tortukas. Niekaip nepasakyciau, kad atrodo parduotuvinis blush2.gif

Migle79, labai pritariu Naito nuomonei, kad figureles tavo visada labai charakteringos thumbup.gif O meskoms tai jau turi savo stiliu bigsmile.gif ir cia, ir toje meiles saloje tokios jos isskirtines "Migles braizo" wub.gif

Asseni, labai zavus tortas, ypac kiskuciai wub.gif Va tik del miegancios mergaites nediduka patarima noreciau duot... jai ant galvos ten kepuraite, ne plaukai, tiesa? Jei nori, kad kepuraites krasteliai graziai banguotusi, geriausia butu issipjaut apvalu skrituleli ir "subanguoti" jo krastelius. Tada viduriuka (kuris nesibanguoja) patept kiausinio baltymu, vandeniu ar kt., ir lipdyt ties pakausiu, o bangeles patvarkyt taip, kad ties veidu lengvai kristu, o nugaroje butu labiau priglude. O jei cia buvo siekta ne subanguot, o prilygint krastelius, tai siulyciau ispjovus skrituliuka, padet ant porolono, centra paspaust (kad issigaubtu), tada lipdyt prie galvos, prie kaktos priglostyt, o "lisnas" klostes surinkt apacioje, toje vietoje, kur galva glaudziasi prie rankos ar pagalves -- taip surinkus, nei klosciu, nei siules nesimatys jokios.

Ir dar pasakysiu labai nuosirdziai, man is tavuju tortu vis tiek be konkurencijos graziausias tas rausvas, kur meskutis apkabines kiski ant pleduko sedi. Pirmiausia todel, kad ten buvo toookia grazi kompozicija, o stai sis toks labiau padrikas -- kazkaip noretusi, kad tos trys atskiros figureles kaip nors susije butu. blush2.gif

O siaip viskas, aisku, labai grazu ir vaikiska 4u.gif


QUOTE(naitas @ 2009 08 05, 23:15)
gal būsit ponia panelė Seimo narė A. Baukutė?


Juokiausi, net zandus iskaudo.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Naito, Olestos ir mmergytes humoro jausmas vertas ne mazesnio apdovanojimo, nei cia pasirodantys tortai 4u.gif

QUOTE(eglytelyte @ 2009 08 05, 23:19)
O ant rududu maišytu su sviestu netiktų?
Ir dar, kaip prilipdyti prie tos masės gėlytes ir batukus?

Rududu dar geriau uz paprasta kondensuota piena, nes jis tirstesnis ir nelinkes "sirupeti", ka megsta daryt paprastas kond. pienas.

Geles ir batukus lipdyk sudrekinusi vandeniu arba gabaleli apdengimo mases, arba gabaleli geliu mases, ir naudok ji, kaip klijus.



QUOTE(eglejk @ 2009 08 06, 00:22)
Olesta dejau istirpinta zelatina. dabar jau sutepiau torta, jeigu ji taip galima pavadinti, greiciau ten nesusipratima  dadejau dar 3 saukstus zelatinos  kai jau pradejo tipo kremas stingti tai "sutepiau". busmedaus kremas su zeliniu pertepimu  padejau i saldytuva, ziuresiu kas bus rytoj. Kazin kaip man tas baisumas pasiduos puosiamas rytoj
zodziu, tortu meistravimas man be nuotykiu nebuna

Belieka tik uzjausti doh.gif Tikriausiai prasta zelatina? unsure.gif Siaip ar taip, speju, kad viskas pastoves ir puikiai sustings.
Atsakyti
Pamenu Asseni sake, kad jai nesigauna figureles lipdyt smile.gif o dabar manau, kad ant pamokeliu reiks pas ja vaziuoti smile.gif man angeliukas nors nusauk nesigavo, kaip senis bsmegenis, tai keramikini pirkau ax.gif palaiminkit mane, nes vakare bandysiu Meian mase user posted image

Visu tortai labai grazus... 4u.gif

Tiesa, kokia ten Asseni sokoladine mase? Is balto sokolado saldainiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 06 rugpjūčio 2009 - 11:07