Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

QUOTE(loretita2 @ 2009 08 03, 23:46)
gaila neissaugojau, bet praeitoj temutei yra tik nezinau puslapiuko, bet kazkur netoli nuo galo
Papildyta:
http://images.google.co.uk/
labai fainu yra paveiksliuku

nerodo paveiksliukų bent jau man...
žinok, jau nejuokinga g.gif dar tobulinau scenarijų doh.gif


mergaitės,kaip nugalėti jaudulį?laukiu receptų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 03, 22:50)

mergaitės,kaip nugalėti jaudulį?laukiu receptų  4u.gif

tai zinok neimanoma doh.gif bent jau man
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 03, 22:50)
nerodo paveiksliukų bent jau man...
žinok, jau nejuokinga  g.gif  dar tobulinau scenarijų  doh.gif
mergaitės,kaip nugalėti jaudulį?laukiu receptų  4u.gif

As turejau valerjonu is pat ryto, o diena validolio. Bet jaudinausi tik kol atvyko jaunikis ir reikejo palaimos tevu, laabai drebejo balsas, o poto jau viskas buvo gerai, gamtoj jaunimas super buvo tai greit radau kalba ir gryzom i sventimo vieta be jaudulio
Atsakyti
Dar siunčiu pagalbos šauksmą .... Man nepavysta išsaugoti jau pagaminto paveikslėlio su loonaPix.com Kas dirbote su šia programėle - pagelbėkit prašau... Bandau pagaminti saldainių popierėlius.

Mandra Sandra, man geriausiai padeda žinojimas, kad viskas vistiek baigiasi. Nespėsi mirktelėti ir jau po baliaus biggrin.gif Svarbiausia sklandžiai pasakyti pirmą sakinį, o po tau jau viskas liesis kaip iš pypkės. To ir linkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 08 03, 23:28)
Sos Sos  help.gif Mergaitės, gal kas galėtumėte pasufleruoti Extra saldainių išmatavimus?



O aš dariau ne iš extros, pirkau Norfoj po 9 lt. už kg, nepamenu pavadinimo, žodžiu su vafliu, ir vyniojau į foliją, tai garantuotai riebalai nepersigėrė, o dar sugalvojau visiems "sveikintojams" prie rūmų padovanoti Nomedos didelius saldainius, su jaunųjų foto. Popierėlius pati pasifotošopinau:
Negaliu nieko daugiau rašyti, nes nespėju verysad.gif , jau šį savaitgalį mano piršlelį kars essen.gif , o darbų dar daug. Tiesa saldainius tai savaitę laiko vis pribėgdama pavyniodavau. doh.gif
Tiesa, dar padariau plakatus "ale" iš jaunųjų slaptų archyvų, tai su tom programom kur į kitų nuotraukas savo veidą gali įdėti, tai tiek prisijuokiau pati, pagavau azartą ir pripyškinau po 20 foto. Tai kunigas mano brolis buvo, tai kultūristas, tai lakūnas, o jo žmona modelis, tai vėl su kokiu gražuoliu...žodžiu linksmai. tongue.gif Ir atrodo kaip tikros lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=roka,2009 08 03, 23:11]
Dar siunčiu pagalbos šauksmą .... Man nepavysta išsaugoti jau pagaminto paveikslėlio su loonaPix.com Kas dirbote su šia programėle - pagelbėkit prašau... Bandau pagaminti saldainių popierėlius.

TAI TEN KAI IDEDI NUOTRAUKA, PASIRENKI NORIMA vaizdeli ir tada zemiau pavazevus per viduriuka lapo yra issaugoti, palauki ir volia... ax.gif

Rūtamėta thumbup.gif

as dar ne i tema ; gal kas turite sio menesio mamos zurnala? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleg69: 03 rugpjūčio 2009 - 22:25
[quote=roka,2009 08 04, 00:11]
Dar siunčiu pagalbos šauksmą .... Man nepavysta išsaugoti jau pagaminto paveikslėlio su loonaPix.com Kas dirbote su šia programėle - pagelbėkit prašau... Bandau pagaminti saldainių popierėlius.

Mandra Sandra, man geriausiai padeda žinojimas, kad viskas vistiek baigiasi. Nespėsi mirktelėti ir jau po baliaus biggrin.gif Svarbiausia sklandžiai pasakyti pirmą sakinį, o po tau jau viskas liesis kaip iš pypkės. To ir linkiu smile.gif
[/quote]
yra apačioj SAVE

[quote=Rūtamėta,2009 08 04, 00:22]
O aš dariau ne iš extros, pirkau Norfoj po 9 lt. už kg, nepamenu pavadinimo, žodžiu su vafliu, ir vyniojau į foliją, tai garantuotai riebalai nepersigėrė, o dar sugalvojau visiems "sveikintojams" prie rūmų padovanoti Nomedos didelius saldainius, su jaunųjų foto. Popierėlius pati pasifotošopinau:
Negaliu nieko daugiau rašyti, nes nespėju verysad.gif , jau šį savaitgalį mano piršlelį kars essen.gif , o darbų dar daug. Tiesa saldainius tai savaitę laiko vis pribėgdama pavyniodavau. doh.gif
Tiesa, dar padariau plakatus "ale" iš jaunųjų slaptų archyvų, tai su tom programom kur į kitų nuotraukas savo veidą gali įdėti, tai tiek prisijuokiau pati, pagavau azartą ir pripyškinau po 20 foto. Tai kunigas mano brolis buvo, tai kultūristas, tai lakūnas, o jo žmona modelis, tai vėl su kokiu gražuoliu...žodžiu linksmai. tongue.gif Ir atrodo kaip tikros lotuliukas.gif
[/quote]
jėga thumbup.gif įdomu būtų pamatyti bigsmile.gif

[quote=Jolanteleg69,2009 08 04, 00:22]
[quote=roka,2009 08 03, 23:11]
Dar siunčiu pagalbos šauksmą .... Man nepavysta išsaugoti jau pagaminto paveikslėlio su loonaPix.com Kas dirbote su šia programėle - pagelbėkit prašau... Bandau pagaminti saldainių popierėlius.

TAI TEN KAI IDEDI NUOTRAUKA, PASIRENKI NORIMA vaizdeli ir tada zemiau pavazevus per viduriuka lapo yra issaugoti, palauki ir volia... ax.gif

Rūtamėta thumbup.gif

as dar ne i tema ; gal kas turite sio menesio mamos zurnala? blush2.gif 4u.gif
[/quote] neturim. paaugo kiek veikis ir nebeperku. kodėl klausi?

dėkui už atsakymus apie jaudulį... 4u.gif
Atsakyti
Oj, mergaitės, aš bandau spausti "išsaugoti", kompas kažką dirba dirba ir išmeta tuščią ekraną g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mandra Sandra - nes noriu pasigirt blush2.gif 4u.gif ten apie mano dukrytes krikstyns yra straipsniukas, tai kai kuri turetu, zinotu kad cia mes ax.gif
Atsakyti
Oj, mergaitės, kaip man ne į naudą tie naktiniai darbai - valgau, narvuojuos, kuriu, valgau doh.gif doh.gif Negerai, oj negerai...
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 03, 23:41)
Mandra Sandra - nes noriu pasigirt  blush2.gif  4u.gif  ten apie mano dukrytes krikstyns yra straipsniukas, tai kai kuri turetu, zinotu kad cia mes  ax.gif

O kaip faina, reiks nusipirkt ir paskaityt, pasidziaugt mergyte
Atsakyti
Papildau savimi sąrašiuką blush2.gif blush2.gif blush2.gif

rugpjūčio 8
astarna
skgreta
roky
Kasandra
aridax
Rūtamėta
Jolita31
rozalinda30

rugpjūčio 14
Žiurbutis

rugpjūčio 15
miskininkele
Gilaja
Mandra Sandra
Rasa76
ardeine
olginskiene

rugpjūčio 21
Jolanteleg69

rugpjūčio 29
darule

rugsejo 5
vilija s

rugsėjo 26
inrinke

Atsakyti