Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

Na, va, viską išsiaiškinau. Saldainių išmatavimai 10cm*8.5cm. LoonaPix programos pilnai užtenka popieriukams pasigaminti thumbup.gif Bet kai dirbau lietuviškame tinklapyje, neleido pagamintų paveikslėlių išsaugoti. Pasikeičiau kalbą į anglų, ir viskas čiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 08 04, 00:34)
Na, va, viską išsiaiškinau. Saldainių išmatavimai 10cm*8.5cm. LoonaPix programos pilnai užtenka popieriukams pasigaminti  thumbup.gif Bet kai dirbau lietuviškame tinklapyje, neleido pagamintų paveikslėlių išsaugoti. Pasikeičiau kalbą į anglų, ir viskas čiki  smile.gif



aga ir as pabandziau, kaip ciotkai thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 04, 00:41)
Mandra Sandra - nes noriu pasigirt  blush2.gif  4u.gif  ten apie mano dukrytes krikstyns yra straipsniukas, tai kai kuri turetu, zinotu kad cia mes  ax.gif

a, žinau tą jausmą, smagu labai. Mes su savo berniuku irgi buvom patekę, nes parašiau str. apie savo megztą žaislą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis

Mandra sandra, zinau kad darei netikra Cmb, gal gali pasakyti kaip stampa padarei, nes man viena forumiete atsiunte, o ten nera stampo, tai iskart matosi, kad kazkaip truputi netikra
Atsakyti
Sveikos svočiutės, aš jau atidirbau savo. Nesinervuokit viskas bus gerai. Labai daug visko buvau pasiruošus, bet ne viską panaudojau. (Persistengt neverta) Svočiauti pavyko puikiai, labai patenkinta. Patarsiu turėti daug žaidimų gamtoje, nes ten jų reikia. Žaidimus galvokit judresnius, daug įdomiau. Labai visiems patiko, kaip jaunasis vietoj keliaraiščio stringus ištraukė, pati jaunoji buvo apakus.
Visoms svočiaujančioms didelės sėkmės.
AČIŪ UŽ IDĖJAS, KURIŲ PASISĖMIAU TIK ŠITAME FORUME.
VISOMS SĖKMĖS. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
dar karta pabandykit cia

vardas: kaip nikas
slap. ramkam
Atsakyti
Minnra, labai gražu wub.gif .
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As jau po gimines susitikimu,tai galesiu jau dabar pasiruosimui daugiau laiko skirti,o tai vis nebudavo kada prisesti doh.gif
Isirasau ir as i sarasiuka,o tai ziuriu dingau kazkur ax.gif blush2.gif



rugpjūčio 8
astarna
skgreta
roky
Kasandra
aridax
Rūtamėta
Jolita31
rozalinda30

rugpjūčio 14
Žiurbutis

rugpjūčio 15
miskininkele
Gilaja
Mandra Sandra
Rasa76
ardeine
olginskiene

rugpjūčio 21
Jolanteleg69

rugpjūčio 29
darule

rugsejo 5
vilija s

rugsejo 12
Šypsenėlė24

rugsėjo 26
inrinke

Atsakyti
Minnra - nu blamba, kaip grazu, kodel as taip nesugebu. o papkes pati darei?
saunuole
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 04, 13:28)
Minnra - nu blamba, kaip grazu, kodel as taip nesugebu. o papkes pati darei?
saunuole

Man labai padeda MB sesuo, sestadieni darem ta paklode su pozom, o papkes irgi kartu, na ji daugiau - sukomponavo ir t.t

Beje mes ta pacia diena darbuosimes, kur tu? Gal susitiksim?
Atsakyti
rugpjūčio 8
astarna
skgreta
roky
Kasandra
aridax
Rūtamėta
Jolita31
rozalinda30
Jurine

rugpjūčio 14
Žiurbutis

rugpjūčio 15
miskininkele
Gilaja
Mandra Sandra
Rasa76
ardeine
olginskiene

rugpjūčio 21
Jolanteleg69

rugpjūčio 29
darule

rugsejo 5
vilija s

rugsejo 12
Šypsenėlė24

rugsėjo 26
inrinke


Įsirašiau ir aš, bet jau baisu kaip doh.gif
Atsakyti
Minnra,labai labai viskas gražu,būsi šauni svočiukė 4u.gif
Atsakyti