Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

QUOTE(Minnra @ 2009 08 04, 11:43)
Labutis

Mandra sandra, zinau kad darei netikra Cmb, gal gali pasakyti kaip stampa padarei, nes man viena forumiete atsiunte, o ten nera stampo, tai iskart matosi, kad kazkaip truputi netikra




Aš turiu nuskanuotą visą, nereikia nieko atskirai daryti. Tik pas mane štampe buvo žodis Alytaus, tai aš jį visai ištryniau ir nerašiau Vilniaus, nes sunkiai sekėsi atitaikyt šriftą, bet šiaip tai ten ir nesimato, kad kažko trūksta biggrin.gif Tik dabar darbe esu, tai negaliu parodyti. Jei dar reikės, tai vakare galėčiau atsiųti
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 04, 13:41)
Man labai padeda MB sesuo, sestadieni darem ta paklode su pozom, o papkes irgi kartu, na ji daugiau - sukomponavo ir t.t

Beje mes ta pacia diena darbuosimes, kur tu? Gal susitiksim?



as Vilniuje, o tu?
Atsakyti
sveikutės... tikuosi priimsit į savo būrį 4u.gif piršliausiu 29 rugpjūčio biggrin.gif na iš tiesų būsiu tik liudinkė bet kažką norisi gražaus paruošti jaunavedžiams wub.gif gal kuri turit kokį trumpųti tokį scenarijuką, kuris man tiktų kaip liudinikei? nelabai turiu laiko ruoštis dukrytė nelabai leidžia, norėčiau gaut kokios medžaigėlės pagal kuria galėčiau nors siek tiek orentuotis... tikiuosi pagelbėsit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 04, 13:43)
Labutis

Mandra sandra, zinau kad darei netikra Cmb, gal gali pasakyti kaip stampa padarei, nes man viena forumiete atsiunte, o ten nera stampo, tai iskart matosi, kad kazkaip truputi netikra

aš dariau, bet nenaudosiu. skenavau savo, ten kauno antspaudas, šiaip tiktų man. o klebono spaudą padirbau su tam tikra programa...bet jos jau neturiu.
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2009 08 04, 13:47)
Minnra,labai labai viskas gražu,būsi šauni svočiukė  4u.gif

cia dar daug nera idetu darbu, nes su nuotraukomis, tai truputi bijau, kad neuzmatytu jaunoji

QUOTE(ericaa @ 2009 08 04, 13:51)
Aš turiu nuskanuotą visą, nereikia nieko atskirai daryti. Tik pas mane štampe buvo žodis Alytaus, tai aš jį visai ištryniau ir nerašiau Vilniaus, nes sunkiai sekėsi atitaikyt šriftą, bet šiaip tai ten ir nesimato, kad kažko trūksta  biggrin.gif Tik dabar darbe esu, tai negaliu parodyti. Jei dar reikės, tai vakare galėčiau atsiųti


Butu labai gerai, laukciau. pastas: ramune300c(eta)gmail.com
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 04, 13:53)
as Vilniuje, o tu?

As irgi Vilniuje bigsmile.gif

Aciu visoms uz pagyras, kai pagalvoji kiek mes triuso idedam i vestuves doh.gif bet vistiek malonus darbai
Atsakyti
[quote=Minnra,2009 08 04, 14:11]

As irgi Vilniuje bigsmile.gif

o kur svesite?
Atsakyti
QUOTE(Judituxe @ 2009 08 04, 14:08)
sveikutės... tikuosi priimsit į savo būrį 4u.gif piršliausiu 29 rugpjūčio biggrin.gif 


sveika, ir as piršliausiu 29 rugpjūčio biggrin.gif
tik nuo sios savaites pradejau "konkeciai" ruostis



Atsakyti
QUOTE(NI-KO @ 2009 08 04, 15:20)
sveika, ir as piršliausiu 29 rugpjūčio  biggrin.gif
tik nuo sios savaites pradejau "konkeciai" ruostis

aš taip pat rošiuosi kiek galiu... esu jau kai ką ir sugalvojus bet stringu su scenarijum...
Atsakyti
Jau konstruoju savo scenariju ir susiduriau su viena problema... help.gif

Kaip vyksta veiksmas jau jaunikiui ir pabroliams atvykus pas jaunaja, tai viskas aisku.

Bet kokios buna jaunojo ir pabroliu isleistuves pas jaunaja??? Kas ten ka sako, jei apskritai sako... unsure.gif

Merginos, kaip jus darote? Ar matete, kaip vyksta? Zinau, kad cia lyg pirslio atsakomybe, bet kadangi pirsliu bus MB, tai pacios suprantate... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Judituxe @ 2009 08 04, 14:22)
aš taip pat rošiuosi kiek galiu... esu jau kai ką ir sugalvojus bet stringu su scenarijum...


atsiusk pasta savo, parodysiu savo scenariju, jis pakankamai trumpas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 08 04, 14:23)
Bet kokios buna jaunojo ir pabroliu isleistuves pas jaunaja??? Kas ten ka sako, jei apskritai sako...  unsure.gif 

Merginos, kaip jus darote? Ar matete, kaip vyksta? Zinau, kad cia lyg pirslio atsakomybe, bet kadangi pirsliu bus MB, tai pacios suprantate... doh.gif


jei turejai omeny pas jaunaji, tai priklauso, ar bus tevai, jei taip, tai pagrindiniai dalykai - padeka tevams, palinkejimas jaunajam ir palaiminimas (tevu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Pantera, aciu 4u.gif

Tai iseitu pas jaunaji viskas ganetinai trumpai ir simboliskai...
Aisku....
Atsakyti