Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

QUOTE(astarna @ 2009 08 04, 15:41)
LABAI PATIKO NAKTIES MELODIJA.
o budvardiai ir vardu rinkimas  - kas ten atvirukas ar paveikslėlis . Ant kokiu lapo spauzdinsi




ten remeliai foto, su photoshopu dariau ir atspausdinau ant A4 lapo

QUOTE(roka @ 2009 08 04, 16:24)
Minnra, paklodė super  bigsmile.gif Vakar beklaidžiodama po internetą buvau radusi štai tokias kamasutros pozas iš natų, bet neatėjo į galvą panaudoti štai taip. Super  thumbup.gif Sakyk, o kuo piešėt ant paklodės?

piesem su markeriais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnra: 04 rugpjūčio 2009 - 17:54
gal galetumete man padeti iskilo klausimelis, kaip suprantu karvojus atnesamas sventes pabaigoje o tada kokius oficialius zodzius sakyti ar siaip padekoti kad buvo kartu? g.gif
Atsakyti
mano tortas ir liko saldytuve,puosiau gyvom gelem.butu papuoses saldu stala,nes nei jaunuju,nei pulko nebuvo su gyvom,net keistai atrode siais laikais,tos is pudros nulipintos...pas mus padekojo jaunieji pabaigoj sventes savais zodziais.
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 08 04, 20:49)
mano tortas ir liko saldytuve,puosiau gyvom gelem.butu papuoses saldu stala,nes nei jaunuju,nei pulko nebuvo su gyvom,net keistai atrode siais laikais,tos is pudros nulipintos...pas mus padekojo jaunieji pabaigoj sventes savais zodziais.


o pamergiu tortai buvo padeti ant stalo ar siaip ka nors sakei kai pamerges juos atnese? nes mano pamerges tikisi kazkokio pristatymo g.gif

o gal kas dovanosite jauniesiems angeliuka ar rupintojeli gal turite kokius zodzius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ardeine: 04 rugpjūčio 2009 - 19:00
QUOTE(TAI AS @ 2009 08 04, 19:49)
mano tortas ir liko saldytuve,puosiau gyvom gelem.butu papuoses saldu stala,nes nei jaunuju,nei pulko nebuvo su gyvom,net keistai atrode siais laikais,tos is pudros nulipintos...pas mus padekojo jaunieji pabaigoj sventes savais zodziais.


Sveikinu.Pagal tavo nuotaika jauciu kad viskas buvo puiku. Nepyk ant pirslio - turbut neislaike nervai.Zinai tie vyrai - trizniai biggrin.gif

Labai dziaugiuosi
Papildyta:
QUOTE(Ardeine @ 2009 08 04, 19:57)
o pamergiu tortai buvo padeti ant stalo ar siaip ka nors sakei kai pamerges  juos atnese? nes mano pamerges tikisi kazkokio pristatymo  g.gif

o gal kas dovanosite jauniesiems angeliuka ar rupintojeli gal turite kokius zodzius?


As asmeniskai II diena ateisiu atkisus pyraga. Kazko ipatingo nedarysiu. tIESIOG PAGAL SITUACIJA.
O angela as dovanosiu vietoj seimos zidinio.Tai ir zodziai bus apie tevu meile , seimos siluma .... Jau kas gausis tas. ,
Ar ne tu prasei parodyti. Ieik i pasta.
Atsakyti
As asmeniskai II diena ateisiu atkisus pyraga. Kazko ipatingo nedarysiu. tIESIOG PAGAL SITUACIJA.
O angela as dovanosiu vietoj seimos zidinio.Tai ir zodziai bus apie tevu meile , seimos siluma .... Jau kas gausis tas. ,
Ar ne tu prasei parodyti. Ieik i pasta.
[/quote]

ne man siuntei o gal gali ir man gali atsiusti jolanta_ser@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ardeine: 04 rugpjūčio 2009 - 19:26
[quote=Ardeine,2009 08 04, 20:25]
As asmeniskai II diena ateisiu atkisus pyraga. Kazko ipatingo nedarysiu. tIESIOG PAGAL SITUACIJA.
O angela as dovanosiu vietoj seimos zidinio.Tai ir zodziai bus apie tevu meile , seimos siluma .... Jau kas gausis tas. ,
Ar ne tu prasei parodyti. Ieik i pasta.
[/quote]

ne man siuntei o gal gali ir man gali atsiusti jolanta_ser@yahoo.com
[/quote]


issiunciau
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 08 04, 16:24)
Svočiutės, pasufleruokit prašau, kokiu momentu vyksta rūtų vainikėlio ir jaunikio gėlytės persegimas iš kairės į dešinę? Bažnyčioje? Lauke prie bažnyčios.


Pas mus Utenoje CMB prieš ceremoniją paklausė ar norėsim persegti vainikėlį ir gėlytę. Nepersegėm, kad vėl nereiktų prieš bažnbyčią segiot. O bažnyčioje kunigas pasakė kada persegt smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms. Kaip saunu ,kad gerai praeina svente, dziugu biggrin.gif
O cia gal kuri pritaikys:

Bet štai ka gauni augindamas vaika:
1. Pavardes partesima.
2. Dievo šmekšciojima kasdien.
3. Krizenima po anklode kasnakt.
4. Meiles - daugiau nei tavo širdis gali sutalpinti.
5. Daug buciniu ir apsikabinimu.
6. Nesibaigiancia nuostaba del kalnu, skruzdeliu, debesu ir šiltu pyrageliu.
7. Ranka isikibti (dažniausiai ištepta uogiene).
8. Kompanija burbulu putimui, aitvaru leidimui, smelio piliu statybai ir begimui per šaligatvi lyjant lietui.
9. Kažka, su kuo gali kvailai pasijuokti, nepriklausomai nuo to, ka tadien pasake tavo bosas arba koks buvo akciju kursas.
10. Teise niekada nesuaugti.
11. Gali piešti pirštais, žaisti slepyniu, gaudyti jonvabalius ir tiketi, kad
egzistuoja Kaledu Senelis.
12. Tau nereikia teisintis, kad žiuri Pukuotuko nuotykius šeštadienio rytais, eini i Disnejaus filmus ir buri iš žvaigždžiu.
13. Gali pasikabinti vaivorykšciu, širdeliu ir gelyciu ant šaldytuvo duru.
14. Esi herojus, nes nukeli skraidancia lekšte nuo stogo, nuimi dviracio ratus, kad ištrauktum istrigusia skiedra, pripildai baseina, treniruoji futbolo komanda, kuri niekada nelaimi, bet visada gauna ledu po kiekvienos treniruotes.
15. Tu gauni teise pirmas stebeti tokius istorinius ivykius kaip pirmas žingsnis, pirmas žodis, pirmas liemenukas, pirmas pasimatymas, pirmas kartas už vairo.16. Tu tampi nemirtingas. Tu išaugini dar viena šaka savo genealoginiame medyje ir, jei tau sekasi, daug šakeliu, vadinamu anukais.
17. Gauni psichologijos, mitybos, kriminalines teises, komunikacijos ir žmogiškojo seksualumo išsilavinima toki, kokio negali suteikti joks universitetas.
18. Savo vaiko akyse esi lyg Dievas.
19. Gauni nepalyginama meile.
20. Igauni magiškos galios išbaidyti visus baubus ir siaubunus iš po lovos, pagydyti sužeista širdi, sutramdyti naktini vakareli, padeti gyvenimo pamatus ir myleti be galo, taigi viena diena...
Lygiai kaip tu, jie myles savo vaikus, neskaiciuodami, kiek tai kainuoja.
Atsakyti
siandien merginos buvau pasidaugint laikrascio mieste, tai kai pasake kaina, vos neatsisedau doh.gif 100lt. sumokejau doh.gif
Atsakyti
Sugrizus Jauniesiems i puotos vieta buna padaryti tilteliai kalades , vaiku vystymai ir kita.Perejus sias kliutis Jaunieji prieina prie tevu kurie pasitinka su duona ir druska.As padariau sirdi kuria reikia iskirpti.

Kaip Jus manot. Jei desiu pries tevus - tai paciu tevu nebus matyti , o jei po tevu - vel gaunasi kazkas ne i tema. Ant duru velgi negaliu nes kavines durys nelebai tinkamos , o be to mes dar kuri laika pabusim lauke.


Kaip JUS DARYTUTE SU SIRDIM - UZTVARU
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 08 04, 20:33)
  Kaip Jus manot. Jei desiu pries tevus - tai paciu tevu nebus matyti , o jei po tevu - vel gaunasi kazkas ne i tema. Ant duru velgi negaliu nes kavines durys nelebai tinkamos , o be to mes dar kuri laika pabusim lauke.
  Kaip JUS DARYTUTE SU SIRDIM - UZTVARU

o tai kur tu ta sirdi desi, jei durys netinkamos?as tai po tevu sutikimo manau daryciau g.gif
Atsakyti