Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas nėštumas - 2

na kai pabaigiau ana tema tai sukuriau nauja 4u.gif
Atsakyti
Jo, uždarė mus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 08 03, 15:29)
Jo, uždarė mus...  g.gif


Priplepsejom ax.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš pratęstoj temelėj 4u.gif
Laukiu nesulaukiu darbo pabaigos, rytoj paskutinė diena prieš ilgasias atostogas, tai jau daiktus susirinkau, darbus pasibaigiau ir tempiu biggrin.gif Rytojus bus jau tik pyrago su kolegom suvalgyt, atsisveikinant kuriam laikui smile.gif Ech, pati sau pavydžiu, ką jau kalbėti apie kitus bendradarbius tongue.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
vaje vaje, kaip mano spirgas siandien spurda, dar to nebuvo, kad ati aktyviai jis ten zaidzia smile.gif lotuliukas.gif
3dieni vaziuoju pas okulistus ir LOR smile.gif apziures ir belisk tik odontologas ir kortele uzpildyta smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruutta @ 2009 08 03, 15:39)
Jungiuosi ir aš pratęstoj temelėj  4u.gif
Laukiu nesulaukiu darbo pabaigos, rytoj paskutinė diena prieš ilgasias atostogas, tai jau daiktus susirinkau, darbus pasibaigiau ir tempiu  biggrin.gif Rytojus bus jau tik pyrago su kolegom suvalgyt, atsisveikinant kuriam laikui  smile.gif Ech, pati sau pavydžiu, ką jau kalbėti apie kitus bendradarbius  tongue.gif  ax.gif  biggrin.gif


kaip as tau pavydziu ax.gif o as tik po menesio iseisiu, na aisku, gal mane paleis kasmetiniu atostogu, kruva dar yra neisnaudotu, bet nelabai manes nori paleist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(totti @ 2009 08 03, 16:39)
vaje vaje, kaip mano spirgas siandien spurda, dar to nebuvo, kad ati aktyviai jis ten zaidzia smile.gif  lotuliukas.gif
3dieni vaziuoju pas okulistus ir LOR smile.gif apziures ir belisk tik odontologas ir kortele uzpildyta smile.gif  thumbup.gif


Mano spirgutė irgi vakar ir šiandien neaišku kokius viražus išdarinėja, visas pilvas kilnojasi blink.gif biggrin.gif Pas ją madelė paėjo - įsiremti man į skrandį ir dar padunksnoti karts nuo karto blink.gif Ale vis tiek gera ją jausti, oi kaip gera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 08 03, 15:44)
Mano spirgutė irgi vakar ir šiandien neaišku kokius viražus išdarinėja, visas pilvas kilnojasi  blink.gif  biggrin.gif Pas ją madelė paėjo - įsiremti man į skrandį ir dar padunksnoti karts nuo karto  blink.gif Ale vis tiek gera ją jausti, oi kaip gera  wub.gif


gera tikrai smile.gif pilvas visokiom formom banguoja smile.gif lieka laukti stipresniu smugiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(totti @ 2009 08 03, 16:41)
kaip as tau pavydziu  ax.gif  o as tik po menesio iseisiu, na aisku, gal mane paleis kasmetiniu atostogu, kruva dar yra neisnaudotu, bet nelabai manes nori paleist smile.gif


oi ne, turėjau krūvas atostogų, turiu pirmenybės teisę pasirinkti, kada eiti ir nei kalbų girdėt nenoriu apie neišleidimus schmoll.gif Labai sunku ryte keltis, sėdėti ant kėdės prieš kompą, tai dar per vidury nėštumo buvau pasakius, kada manęs neliks ir jokių žaidimų nežaidžiau ax.gif O ir atostogų nesinori pasilikti iki dekreto neišnaudotų, neaišku, ar į tą patį darbą grįšiu, įstatymus Lietuvėlėj keičia ne dienom, o valandom, dar po to nuplauks jos nei išnaudotos nei kompensuotos...jau geriau dabar pilvuką glostinėsiu ramiai ir be streso rolleyes.gif ir tai dar liko man dvi savaitės, jau nebuvo kaip ir išnaudot ax.gif
Papildyta:
QUOTE(totti @ 2009 08 03, 16:47)
gera tikrai smile.gif pilvas visokiom formom banguoja smile.gif lieka laukti stipresniu smugiu smile.gif


Ale jeigu dabar viskas taip kilnojasi ir skrandį užspaudžia, tai kas bus po to, pabaigoj nėštumo???? blink.gif Jaučiu ritinėsimės pačios iš malonumo doh.gif
Atsakyti
Sveikinu visas kurios išeina dekretiniu 4u.gif Aš jums pavydžiu blush2.gif Ruuttai linkiu skanaus pyrago ir geros dovanos nuo kolegų smile.gif
Mano pupulis irgi spurda nestuke.gif Oi kaip smagu mums su vyru vakarais jį liesti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 08 03, 15:51)
oi ne,  turėjau krūvas atostogų, turiu pirmenybės teisę pasirinkti, kada eiti ir nei kalbų girdėt nenoriu apie neišleidimus  schmoll.gif Labai sunku ryte keltis, sėdėti ant kėdės prieš kompą, tai dar per vidury nėštumo buvau pasakius, kada manęs neliks ir jokių žaidimų nežaidžiau  ax.gif O ir atostogų nesinori pasilikti iki dekreto neišnaudotų, neaišku, ar į tą patį darbą grįšiu, įstatymus Lietuvėlėj keičia ne dienom, o valandom, dar po to nuplauks jos nei išnaudotos nei kompensuotos...jau geriau dabar pilvuką glostinėsiu ramiai ir be streso  rolleyes.gif ir tai dar liko man dvi savaitės, jau nebuvo kaip ir išnaudot  ax.gif
Papildyta:
Ale jeigu dabar viskas taip kilnojasi ir skrandį užspaudžia, tai kas bus po to, pabaigoj nėštumo????  blink.gif Jaučiu ritinėsimės pačios iš malonumo  doh.gif


skaiciau, kad paskutinem nestumo dienom, mazyliai gerokai stipriai duoda i groblus biggrin.gif
Atsakyti
kaip faina toms kurios jau jaucia savo maziuku zaidimus..kaip jie juda sukiojasi ir spardosi.. 4u.gif
laukiu nesulaukiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 08 03, 17:26)
kaip faina toms kurios jau jaucia savo maziuku zaidimus..kaip jie juda sukiojasi ir spardosi.. 4u.gif
laukiu nesulaukiu nestuke.gif

Nepakartojamas jausmas... Kskart vis kitoks smile.gif Kai jauti savo 2.gif myli ir lauki vis labiau ir labiau... wub.gif širdelė spurda ir taip miela...
Atsakyti