Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas nėštumas - 2

QUOTE(marytyy @ 2009 08 03, 16:57)
Sveikinu visas kurios išeina dekretiniu  4u.gif  Aš jums pavydžiu  blush2.gif Ruuttai linkiu skanaus pyrago ir geros dovanos nuo kolegų  smile.gif
Mano pupulis irgi spurda  nestuke.gif Oi kaip smagu mums su vyru vakarais jį liesti...  smile.gif


Ačiū labai 4u.gif Dar truputį kantrybės ir susitiksim atostogose 4u.gif
Aš tai merginos apšalus šiandi esu blink.gif Grįžtu va po darbo namo, o ten vyras namie, pagaminęs vakarienei skaniausią trintą daržovių ir vištienos sriubą, tik prie stalo skatina, perrengia mane, namai tvarkingi, neapkuisti blink.gif Jis pas mane ir taip rūpestingas, bet šiandi tai tiesiog per kraštus g.gif kiba prisidirbo ką per dieną biggrin.gif
Atsakyti
Kaip fainai 4u.gif Maniškis tai užvakar koją susilaužė, net pats iš lovos nepasikelia. nežinau kaip jis ten namie vienas... verysad.gif O aš dar darbe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 08 03, 18:55)
Kaip fainai  4u.gif Maniškis tai užvakar koją susilaužė, net pats iš lovos nepasikelia. nežinau kaip jis ten namie vienas...  verysad.gif O aš dar darbe  verysad.gif


Nu gražiausia doh.gif Sugebėt taip reikia doh.gif doh.gif Tai dabar kai vakare grįši namo bus visas išsiilgęs ir dėmesio reikalaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 08 03, 18:25)
Nepakartojamas jausmas... Kskart vis kitoks  smile.gif  Kai jauti savo  2.gif myli ir lauki vis labiau ir labiau...  wub.gif širdelė spurda ir taip miela...

kada prima karta pajutai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites.. esu naujoke, bet laaabai jau noriu i jusu buri nestuke.gif siandien suzinojome, kad mums jau netgi.. ogogo..6 savaiteles smile.gif smile.gif
kai tiek laiko taip stengiames - tai cia toookia zinia smile.gif tei va norime ir mes i kompanija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linciulis @ 2009 08 03, 22:26)
Sveikos mergaites.. esu naujoke, bet laaabai jau noriu i jusu buri  nestuke.gif  siandien suzinojome, kad mums jau netgi.. ogogo..6 savaiteles smile.gif smile.gif
kai tiek laiko taip stengiames - tai cia toookia zinia smile.gif tei va norime ir mes i kompanija 4u.gif


Sveikute prisijungus ir sveikinam su tom 6 savaitemis 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif sveika prisijungusi. nestuke.gif smagu kad musu daugeja
Atsakyti
sveikos paneles as turbut pirma karta rasau i si foruma. bet as tokia pat kaip ir jus pirma karta nestuke.gif tai labai dziaugiuosi. man jau siandien 29 savaites. tai jau kiek paskaiciau daug daugiau negu kitom. jau sedziu nameliuos i darbeli nebeinu ir megaujuosi kol galiu poilsiu, labai geras jausmas clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(linciulis @ 2009 08 03, 23:26)
Sveikos mergaites.. esu naujoke, bet laaabai jau noriu i jusu buri  nestuke.gif  siandien suzinojome, kad mums jau netgi.. ogogo..6 savaiteles smile.gif smile.gif
kai tiek laiko taip stengiames - tai cia toookia zinia smile.gif tei va norime ir mes i kompanija 4u.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Linkiu sėkmingo ir lengvo vaikiuko nešiojimo 4u.gif

Merginos, ar tarp Jūsų turinčių minusinę kraujo grupę? 4u.gif Pas mane minusas, nuolt stebi antikūnius kraujyje, va ir šiandien eilinį kartą nusiurbė mane doh.gif Skaičiau, kad imunoglobuliną reikia suleisti 28 savaitę, o man leis šį penktadienį, kai bus 27 savaitė g.gif Kaži čia nieko blogo? Nesinori gydytojai čia prieštarauti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivadavija @ 2009 08 04, 09:28)
sveikos paneles as turbut pirma karta rasau i si foruma. bet as tokia pat kaip ir jus pirma karta nestuke.gif tai labai dziaugiuosi. man jau siandien 29 savaites. tai jau kiek paskaiciau daug daugiau negu kitom. jau sedziu nameliuos i darbeli nebeinu ir megaujuosi kol galiu poilsiu, labai geras jausmas clap.gif  clap_1.gif


Ech pavydziu as tau. Budavo ketvirtadieniais sunku keltis, o dabar dar tik antradienis ir vos akis atplesiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruutta @ 2009 08 04, 09:38)
Sveika prisijungus  4u.gif Linkiu sėkmingo ir lengvo vaikiuko nešiojimo  4u.gif

Merginos, ar tarp Jūsų turinčių minusinę kraujo grupę?  4u.gif Pas mane minusas, nuolt stebi antikūnius kraujyje, va ir šiandien eilinį kartą nusiurbė mane  doh.gif Skaičiau, kad imunoglobuliną reikia suleisti 28 savaitę, o man leis šį penktadienį, kai bus 27 savaitė  g.gif Kaži čia nieko blogo? Nesinori gydytojai čia prieštarauti...  ax.gif


Na pas mano mama buvo minusas, bet pas mane gavos pliusas biggrin.gif pas mano vyra minusas, bet gal galima suleisti ir anksciau nei 28 savaite, nes tu tik skaitei. Paklausk tiesiai sviesiai gydytojos. As pvz skaiciau knygutej kur gydytoja dave, kad jau tik suzinojus apie nestuma suleidziama, ir po to dar kuria savaite tai leidziama (nepamenu, o knygute namie )
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 08 04, 09:38)
Sveika prisijungus  4u.gif Linkiu sėkmingo ir lengvo vaikiuko nešiojimo  4u.gif

Merginos, ar tarp Jūsų turinčių minusinę kraujo grupę?  4u.gif Pas mane minusas, nuolt stebi antikūnius kraujyje, va ir šiandien eilinį kartą nusiurbė mane  doh.gif Skaičiau, kad imunoglobuliną reikia suleisti 28 savaitę, o man leis šį penktadienį, kai bus 27 savaitė  g.gif Kaži čia nieko blogo? Nesinori gydytojai čia prieštarauti...  ax.gif


labas pas mane minusiukas, pirmus antikuniu tyrimus dare apie 18 sav., antrus 28 sav., o suleido vaistukus 30 sav. (nzn kai del suleidimo iki 30 sav., bet tikrai zinau, kad geriau ne veliau kaip 30 sav.). Tiesa, pas mane abiem kartais antikuniu nerado. dabar kai pagimdysiu istirs vaikiuko krauja ir jeigu bus -, tai viskas ok, o jeigu kaip tecio +, tai tada vel gausiu dar viena vaistu doze.
va, o man gimdymas jau ne uz kalnu, liko 6 dienos biggrin.gif
Atsakyti
sveikos jau naujoj temukej thumbup.gif
as tai neperseniausia is lovos issikrapsciau :ax biggrin.gif
Atsakyti