Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas nėštumas - 2

QUOTE(tuzikas83 @ 2009 08 04, 12:46)
labas pas mane minusiukas, pirmus antikuniu tyrimus dare apie 18 sav., antrus 28 sav., o suleido vaistukus 30 sav. (nzn kai del suleidimo iki 30 sav., bet tikrai zinau, kad geriau ne veliau kaip 30 sav.). Tiesa, pas mane abiem kartais antikuniu nerado. dabar kai pagimdysiu istirs vaikiuko krauja ir jeigu bus -, tai viskas ok, o jeigu kaip tecio +, tai tada vel gausiu dar viena vaistu doze.
va, o man gimdymas jau ne uz kalnu, liko 6 dienos  biggrin.gif

smagu, kad jau nebeuzkalnu jusu didzioji dienele lengvo vaikelio atejimo i pasauli.
Su kraujuku manes laukia tas pats mano -, o MB+ cool.gif
Atsakyti
uoj mergaites.. kaip jums gerai, kai namuciuose jau galit sedeti ir nesukat sau galvu smile.gif man siandien pirma diena po atostogu tai taip sunku taip sunku mudviem darbeli blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
as jau irgi svajoju apie atostogas... eisiu paprastu, kasmetiniu nuo pirmadienio, o nestumo - tik nuo lapkricio sad.gif

Darbe po pietu ziauriai sunku issedeti... jei iki 12 kazko nepadarau, tai iki 16 val sedziu kaip dekoracija, jokios naudos...
Atsakyti
wa wa suprantu is uzjauciu kas pirma diena po darbo 4u.gif ash jau antra savaite dirbu po ilgu atostogu tai jau baigiu isivaziuoti i monotonija darbo biggrin.gif stiprybes nestuke.gif visoms pries atostogas ir iskart po ju. Likusias savaiteles atostogu sakiau pries dekreta pasiliksiu
Atsakyti
SWEIKOS MERGAITES smile.gif smile.gif AS IRGI NORECIAU ISIRASYTI I nestuke.gif BURELI 4u.gif 4u.gif MAN JAU TURETU BUTI APIE 6 SAW.DAR TIKSLIAI NZN ,PASAKYS GYDYTOJA KETWIRTADIENI smile.gif ESU LABAI LAIMINGA O TAIPOGI IR LABAI PASIMETUS.TIEK WISOKIAUSIU KLAUSIMU WIS ISKYLA,TOKIA DAR ZALIA JAUCIUOSI biggrin.gif biggrin.gif
SWEIKINU JUS WISAS BUSIMAS MAMYTES IR LINKIU DIDELIAUSIOIS SEKMES IR KANTRYBES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gywenimas grazus @ 2009 08 04, 15:53)
SWEIKOS MERGAITES smile.gif  smile.gif AS IRGI NORECIAU ISIRASYTI I  nestuke.gif  BURELI 4u.gif  4u.gif MAN JAU TURETU BUTI APIE 6 SAW.DAR TIKSLIAI NZN ,PASAKYS GYDYTOJA KETWIRTADIENI smile.gif ESU LABAI LAIMINGA O TAIPOGI IR LABAI PASIMETUS.TIEK WISOKIAUSIU KLAUSIMU WIS ISKYLA,TOKIA DAR ZALIA JAUCIUOSI biggrin.gif  biggrin.gif
SWEIKINU JUS WISAS BUSIMAS MAMYTES IR LINKIU DIDELIAUSIOIS SEKMES IR KANTRYBES 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika prisijungusi. Visoms pirmas nestumas, dalinsimse ir dalinames kas ka zinom, naudingais patarimais, isgyvenimais ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinka @ 2009 08 03, 12:25)
na kai pabaigiau ana tema tai sukuriau nauja  4u.gif



oooch pagaliau radau.. biggrin.gif as cia ne visai patyrus forumo "naudotoja" tai teko pasikamuoti kol radau temos pratesima smile.gif 4u.gif
Atsakyti
kaip užjaučiu Jus, mamytės, kurioms dar reikia darbeyje sėdėti verysad.gif aš pagaliau galiu patinginiauti ax.gif dirbau klientų aptarnavimo srity, tai kiek nervų klientai išgadino, kiek savo mažiukui pakenkiau verysad.gif , pamačiau kokių piktų žmonių būna doh.gif

na, bet, mamytės, didelės Jums kantrybės mirksiukas.gif jau greitai ir Jūs galėsit miegoti į valias thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuzikas83 @ 2009 08 04, 12:46)
labas pas mane minusiukas, pirmus antikuniu tyrimus dare apie 18 sav., antrus 28 sav., o suleido vaistukus 30 sav. (nzn kai del suleidimo iki 30 sav., bet tikrai zinau, kad geriau ne veliau kaip 30 sav.). Tiesa, pas mane abiem kartais antikuniu nerado. dabar kai pagimdysiu istirs vaikiuko krauja ir jeigu bus -, tai viskas ok, o jeigu kaip tecio +, tai tada vel gausiu dar viena vaistu doze.
va, o man gimdymas jau ne uz kalnu, liko 6 dienos  biggrin.gif


Man antikūnių iki šiol irgi tfu tfu tfu nerado, šiandien va vėl pridaviau kraują, penktadienį penktadienį turi suleisti unsure.gif

QUOTE(gywenimas grazus @ 2009 08 04, 15:53)
SWEIKOS MERGAITES smile.gif  smile.gif AS IRGI NORECIAU ISIRASYTI I  nestuke.gif  BURELI 4u.gif  4u.gif MAN JAU TURETU BUTI APIE 6 SAW.DAR TIKSLIAI NZN ,PASAKYS GYDYTOJA KETWIRTADIENI smile.gif ESU LABAI LAIMINGA O TAIPOGI IR LABAI PASIMETUS.TIEK WISOKIAUSIU KLAUSIMU WIS ISKYLA,TOKIA DAR ZALIA JAUCIUOSI biggrin.gif  biggrin.gif
SWEIKINU JUS WISAS BUSIMAS MAMYTES IR LINKIU DIDELIAUSIOIS SEKMES IR KANTRYBES 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gywenimas grazus @ 2009 08 04, 14:53)
SWEIKOS MERGAITES smile.gif  smile.gif AS IRGI NORECIAU ISIRASYTI I  nestuke.gif  BURELI 4u.gif  4u.gif MAN JAU TURETU BUTI APIE 6 SAW.DAR TIKSLIAI NZN ,PASAKYS GYDYTOJA KETWIRTADIENI smile.gif ESU LABAI LAIMINGA O TAIPOGI IR LABAI PASIMETUS.TIEK WISOKIAUSIU KLAUSIMU WIS ISKYLA,TOKIA DAR ZALIA JAUCIUOSI biggrin.gif  biggrin.gif
SWEIKINU JUS WISAS BUSIMAS MAMYTES IR LINKIU DIDELIAUSIOIS SEKMES IR KANTRYBES 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sveika prisijungus 4u.gif smile.gif
Aš skaičiuoju darbe dienas iki dekretinių, o man jos dar toli tik spalį doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
Mums su vai2lia patinka tas pats avataras blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums su vai2lia patinka tas pats avataras blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
[/quote]

ax.gif Tai kad labai miela lėlytė nuotraukytėj wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 08 04, 18:42)
ax.gif Tai kad labai miela lėlytė nuotraukytėj wub.gif  biggrin.gif


Mudu su tėtuku lėlytės ir laukiam smile.gif nestuke.gif
Atsakyti