Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Ugn*Inei pasveikti

Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugn*Ine: 03 rugpjūčio 2009 - 23:51
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 03, 22:51)
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......

Laikykis mamuk, mes su tavimi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 00:51)
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......

Aukštyn nosį 4u.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 rugpjūčio 2009 - 00:25
QUOTE(Abo @ 2009 08 04, 01:31)
Hansabankas - SWIFT kodas: HABALT22
SEB Vilniaus Bankas - SWIFT kodas: CBVILT2X

Taigi, reik sužinot Inesos banką mastau.gif


Inesos bankas- Swedbank (Hansa bankas) 4u.gif

QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 01:51)
Kol kas man per sunku rašyti,

visa sirdim, maldomis ir tikejimu mes su Tavim wub.gif viskas bus gerai....kitaip ir buti negali... wub.gif
Atsakyti
Kokių yra gerų ir nuostabių žmonių šiame pasaulyje.Sako,draugus pažinsi tik nelaimėje. Jūs Ugn*Ine turite tokią didelę palaikymo komandą,tiek daug draugų.Per tokį trumpą laiką šitaip viską suorganizuoti ŠAUNUOLĖS.Jums visoms po daug daug:4u:Meldžiuosi už Jus.Viskas bus gerai tik reikia labai labai tikėti.
Atsakyti
Ugn*Ine, tu tokia stipri, viskas bus gerai, tu labai reikalinga dukrytei ir kitiems. Tik nepasiduok, mes su tavimi
O mes tau , kaip skruzdėlytės, po trupinėlį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 04 rugpjūčio 2009 - 07:01
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 00:51)
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......

4u.gif
labuka, sunku net ka ir parašyti blush2.gif , laikykis ir tikėk kad viskas kas geriausia dar ateiti, tikrai viskas susitvarkys, tik reikia labai stipriai tiketi 4u.gif aš su tavim 4u.gif
jei ko reikės žinai kaip mane rasti 4u.gif
Atsakyti
Pervedant lesas is uzsienio:

Inesa Morkūnaitė
LT447300010036860428
"Swedbank" AB
Savanorių pr. 19, 03502 Vilnius, Lithuania
SWIFT kodas: HABALT22

tiek duomenu turetu uztekti. kartais dar praso gavejo adreso. tai ji gal per a.z. pasiklauskite pas Ugnine ar ja pazistancius zmones.
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 01:51)
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......

Ugn*Ine nuo taves dvelkia gerumu švelnumu...tiesiog iš tavo žinučiu mes pamilome tave...ir tikrai tikiu kad dievulis tau padės...tau tik duotas labai labai sunkus išbandymas...bet tu stipri...ir viskas viskas bus gerai kaip pasakoja...gi pasakos baigiasi laimingai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliuk: 04 rugpjūčio 2009 - 08:30
Ugninuke Tavo reikaliukas dabar sveikti ir pasveikti, o mes Tavim pasirupinsim, palaikysim.
Atsakyti
Mieloji, apkabinu visa siela, be galo liūdna skaityt tavo žinutę.

Mes su tavimi. 4u.gif
Atsakyti

Ugn*Ine tu dabar esi visų puoselėjamas ir laistomas daigelis.Su tiek meilės ir šilumos tikrai ateis ir žydėjimo metas.


Vakar prieš migą kada ateina "geriausios" mintys sugalvojau, kad gal galima paprašyti

Spaudos leidinių pagalbos.Kiek žmonių skaito "Lietuvos Rytą", "Respubliką" , kitus žurnalus , gal susiskambinus su redakcijomis jie galėtų geranoriškai padaryti intervių.Ir jiems straipsnis ir mūsų fondui manau nauda būtų didžiulė.


Mes pačios kiek surinksim pinigėlių , tai gal vitaminams ir karoliukų pirkimui užteks.Aš nenusikalbu, nes jie brangūs, jei stiklas.

Juk visos čia mergaitės gyvena iš pašalpų ir pensijų.
Atsakyti