Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Ugn*Inei pasveikti

aŠ IRGI MANAU, KAD BŪTŲ GERIAuSIA SUKURTI IR PASKELBTI VIEŠAI Ugn*Ines puslapiuką, kuriame būtų jos foto..visa info.... atsiprašau, jeigu per daug...tik norisi jai labai labai padėti, nes jos postus jau senokai skaičiau... ji ir taip labai labai stipri..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 04 rugpjūčio 2009 - 18:50
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 08 04, 18:50)
aŠ IRGI MANAU, KAD BŪTŲ GERIAuSIA SUKURTI IR PASKELBTI VIEŠAI Ugn*Ines puslapiuką, kuriame būtų jos foto..visa info....  atsiprašau, jeigu per daug...tik norisi jai labai labai padėti, nes jos postus jau senokai skaičiau...  ji ir taip labai labai stipri..


Toks psl jau yra http://ugnine.webs.com/
Atsakyti
Linkim neprarasti vilties, stiprybės 4u.gif heart.gif
Atsakyti
Bandysiu prasyti vienos pazistamos zurnalistes,gal iseis parasyti straipsni apie Inessa ,bet nezinau dar,ka atsakys man unsure.gif

Dar viena mergina dave patarima skelbti,kiek pinigu jau surinkta ir kiek pvz truksta iki reikiamos sumos,turiu omeny operacija Voketijoje
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 08 04, 18:16)
REIKETU UGNINES PSL PASKELBI JOS KONTAKTUS, NES JEI ATSIRAS NORINCIU RASYTI ARBA PADETI ZMONES NORI PATYS SUSISIEKTI IR SUSIZINOTI VISKA, GALI BUT NE TEL, BET PVZ ELEKTRONINIO PASTO ADRESAS  4u.gif


Tai tikrai reikalinga.
Bet žmonės , ypač vyresni nelabai naršo po internetą.Laikraštis būtų labai gerai.Bet čia pati Ugn*Ine turi apsispręsti , kiek ji nori pasiviešinti.
Atsakyti
Visa informacija apie Ugnine perdave i laikrasti Klaipeda ir Vakaru ekspressas thumbup.gif Jeigu sudomins - susiseks su Inessa,daviau telefona,tikiuosi nesupyks ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 08 04, 22:10)
Visa informacija apie Ugnine perdave i laikrasti Klaipeda ir Vakaru ekspressas thumbup.gif Jeigu sudomins - susiseks su Inessa,daviau telefona,tikiuosi nesupyks ji  rolleyes.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 08 04, 20:08)
Dar viena mergina dave patarima skelbti,kiek pinigu jau surinkta ir kiek pvz truksta iki reikiamos sumos,turiu omeny operacija Voketijoje

Kad labai daug reikia Vokietijai, kažin ar surinksim tiek, aišku bandyt verta, jei Inesa paskelbtų skaičiukus 4u.gif Gal mamos ir surinktų, kas ten žino, nebandysi nežinosi...

Operuos Vilniuje kiek supratau, kelių savaičių bėgyje. Bus gulimas režimas pusę metų ir gal vėl operacija, kaip jai teigia gydytojai. Pinigėlių gi reikia ir pragyvenimui, vaistukams, važinėjimams, dukrytei, juk ji negali užsidirbti pati. Plius nori verti papuošalus gulėdama, o pradžiai visvien kelių šimtų reik... Renkam, mamytės ir viskas, reikia tai mamytei padėti, labai reikiam, ne mėnesį tas košmaras tęsias, o vyro nėra.

Aišku, jei būtų tikslas - operacija, būtų smagu žinoti kiek liko ir dar labiau pasistengti.
Atsakyti
Na as tarkim siunciu visiems, kuriems tik galima, kuriu kontaktus turiu. Klasiokams, grupiokams, draugams, issiusiu si puslapi visiems su kazkuriais turejau rysi ir ju duomenis. manau, kad is simto 10 atsiras geru zmoniu, savo ruostu prasau ir ju, kad persiustu savo kontaktams.
Atsakyti
jei Ugn*Ine nieko prieš, tai jos tinklalapį patalpinau ir savajame..juk daug žmonių užeina, mato ir visiems draugams, klasiokams, pažystamiems perduodu
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 04, 22:25)

Bet Ugnine man atrase kad nenori straipsniu verysad.gif Gal bandykite,mergaites ikalbeti ja,nes tie zmones,zurnalistai ir nori padeti...nezinau,ka daryti
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 08 04, 12:17)
Mes pačios kiek  surinksim pinigėlių , tai gal vitaminams ir karoliukų pirkimui užteks.Aš nenusikalbu, nes jie brangūs, jei stiklas.


Apie kokius karoliukus čia kalbama? Ar jie skirti Ugninei?
Atsakyti