Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Ugn*Inei pasveikti

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 08 04, 11:17)
Ugn*Ine tu dabar esi visų puoselėjamas ir laistomas daigelis.Su tiek meilės ir šilumos tikrai ateis ir žydėjimo metas.
Vakar prieš migą kada ateina "geriausios" mintys sugalvojau, kad gal galima paprašyti

Spaudos leidinių pagalbos.Kiek žmonių skaito "Lietuvos Rytą", "Respubliką" , kitus žurnalus , gal susiskambinus su redakcijomis jie galėtų geranoriškai padaryti intervių.Ir jiems straipsnis ir mūsų fondui manau nauda būtų didžiulė.


Mes pačios kiek  surinksim pinigėlių , tai gal vitaminams ir karoliukų pirkimui užteks.Aš nenusikalbu, nes jie brangūs, jei stiklas.

Juk visos čia mergaitės gyvena iš pašalpų ir pensijų.


na sitas reikalas turetu pajudeti, aciu kas greitai ir operatyviai atsiliepete wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 04 rugpjūčio 2009 - 11:58
Ugn*Ine, stiprybės ir tikėjimo 4u.gif pervedžiau šiek tiek pinigėlių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 01:51)
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......


Ugn*Iniuk, nusišluostyk ašarytes wub.gif , apkabinam Tave stipriai... wub.gif


QUOTE(.GABIJA. @ 2009 08 04, 13:17)

Mes pačios kiek  surinksim pinigėlių , tai gal vitaminams ir karoliukų pirkimui užteks.Aš nenusikalbu, nes jie brangūs, jei stiklas.

Juk visos čia mergaitės gyvena iš pašalpų ir pensijų.

Taip norėtųsi tikėti, kad pinigėlius aukos ne tik mūsų mergaitės - ligoniukės... ax.gif Visų padėtis čia suprantama. Bet labai viliuosi ir tikiu, kad aukos visi kiti žmonės, kurie užsuks paskaityti ir palaikys Inesą - nebūtinai forumiečiai.

Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 04, 15:37)
Taip norėtųsi tikėti, kad pinigėlius aukos ne tik mūsų mergaitės - ligoniukės... ax.gif Visų padėtis čia suprantama. Bet labai viliuosi ir tikiu, kad aukos visi kiti žmonės, kurie užsuks paskaityti ir palaikys Inesą - nebūtinai forumiečiai.
Ta proga perduodu nuo vienos būsimos mamytės, na,dar tik planuojančios linkėjimus smile.gif sakė perduot, tai rašau čia. Sakė kažkiek pervedė ir kitą mėnesį po algos kažkiek perves. Na, ne viskas iškart greit padaroma. Po truputį, kaip kažkas sakė, kaip skruzdėlytės sunešiosim blush2.gif Aš vėliau, jau minėjau.
Gaila, aišku, bet reik piaro. Truputį asmeniškumo paaukoti už pagalbą, nieko čia nepadarysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 rugpjūčio 2009 - 14:44
QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 04, 15:37)
Ugn*Iniuk, nusišluostyk ašarytes  wub.gif , apkabinam Tave stipriai... wub.gif
Taip norėtųsi tikėti, kad pinigėlius aukos ne tik mūsų mergaitės - ligoniukės... ax.gif Visų padėtis čia suprantama. Bet labai viliuosi ir tikiu, kad aukos visi kiti žmonės, kurie užsuks paskaityti ir palaikys Inesą - nebūtinai forumiečiai.


Manau, kad daugelis pasielgs taip kaip liepia Jų širdis, o mylinčių mamų širdys geros. wub.gif
Atsakyti
Aš tikiu, kad pasveiksite, stiprioji Mamyte, tiek daug įveikėte, nugalėsite dar daugiau, net neabejoju!!!!!
Atsakyti
Į Mažeikių pusę nulėkė "Ugninės Istorija". Tikrai žinau, kad perves. thumbup.gif

VEIKIA thumbup.gif
Atsakyti
Ugn*Ine, linkiu tik stiprybės.. viskas bus ir turi būti gerai... ir negali būti kitaip..pervedžiau šiek tiek pinigėlių... lailykis, širdele...
Atsakyti
stiprybes mamytei ir jos dukrelei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :Barboryte:: 04 rugpjūčio 2009 - 16:43

Dėl kontakto su laikraščiais, pagalvojau, kad gal galėtų susikambinti Ugn*Ine arba artimieji, nes jei redakcija sutiktų rašyti sraipsnį , tai reiktų gyvo pokalbio su žmogumi.Pradžiai gal galėtų susiskambinti kas iš draugų ar artimųjų , nes derybų etapas atima daug jėgų.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 08 04, 17:02)
Dėl kontakto su laikraščiais, pagalvojau, kad gal galėtų susikambinti Ugn*Ine arba artimieji, nes jei redakcija sutiktų rašyti sraipsnį , tai reiktų gyvo pokalbio su žmogumi.Pradžiai gal galėtų susiskambinti kas iš draugų ar artimųjų , nes derybų etapas atima daug jėgų.


REIKETU UGNINES PSL PASKELBI JOS KONTAKTUS, NES JEI ATSIRAS NORINCIU RASYTI ARBA PADETI ZMONES NORI PATYS SUSISIEKTI IR SUSIZINOTI VISKA, GALI BUT NE TEL, BET PVZ ELEKTRONINIO PASTO ADRESAS 4u.gif
Atsakyti
linkiu kad si operacija butu paskutine. Tu privalai pasveikti, mes visos su tavim meldziam Dievo tau daug daug daug sveikatytes. Buckis dukrytei! wub.gif

pazadu kai tik perves uz sunely pinigelius, persiuti i tavo saskaitele.
Atsakyti