Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Ugn*Inei pasveikti

Skaitau ir zliumbiu.... Ir taip geda, kad dar vakar zliumbiau del to, kad nera darbo, del to, kad nera meiles...
Linkiu, Tau, Inesa, kuo didziausios stiprybes. Perskaiciau Tavo istorija, ir pajutau, kokia Tu stipri, ir, kad, na, kad tikrai Tu pasveiksi.... Tiesiog tikiu tuo.
Retai pritrukstu zodziu, bet cia tas atvejis... TIESIOG LAIKYKIS!!!! Nors Taves nepazistu, esu su Tavim ir uz Tave. wub.gif

O iniciatyvine grupe!!!! Tiesiog lenkiu zemai galva pries visas. wub.gif wub.gif Taip gera zinoti, kad yra tokiu geru zmoniu....

Ai negaliu, zliumbiu....

Atsakyti
Laikykis saunioji mamyte, turi tiketi, melsiuos uz tave, uz tavo dukruze wub.gif
perduosiu visiem kad prisidetu prie tavo sveikatytes nors kruopelyte, maldom ir pinigeliais 4u.gif
pervesiu kai gausiu uz vaika pinigelius 4u.gif ir kaskart nuo algos pervesiu, gaila kad negaliu padeti taip kaip noreciau, na pervesiu kiek galiu...vis po kruopele ir surinksim.tu tik parasyk kaip tau sekasi, kada operacija? nesigedink savo padeties, drasiai duok interviu, kovok uz save ir dukruze mieloji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazačka: 05 rugpjūčio 2009 - 02:26
QUOTE(Abo @ 2009 08 04, 23:54)
Gal yra supermamyčių JAV, Kanadoje ir gali padėti gauti ozonuoto aliejaus?  Arba bent sužinoti ar brangus unsure.gif 
http://www.balsas.lt...ign=savireklama

Nu ko nebandyt, riek viską bandyt, ania?  blush2.gif


Laba diena,
Siandien kaip tik pas savo seimos gydytoja buvau ir pas savo vaistininka. Farmacistas praziurejo visa Kanados vaistu duomenu baze, registruotus ir visokius kokius tik iveza ar pagamina vietiniai. Nerado to ozonuoto aliejaus sarasuose. Kai tik atsiras rinkoje t.y vaistineje as galesiu paimti nemokamai.
Gydytoja prasitare, kad ozonuotas aliejus naudojamas SPA procedurose ir tai kiniskas produktas. Vaistininkas ir minejo Kinija. Jeigu zinotume brand name (kompanija, kuri gamina) butu lengvesne paieska.
Atsakyti
As irgi labai labai noriu jums palinketi stiprybes ir prisideti prie akcijos 4u.gif Jus tikra saunuole...net nezinau ka rasyt, atrodo, viska ka rasyciau atrodo taip banalu ir nenuosirdu paliginus su jusu patirtimi ir isgyvenimais...asaros kaupiasi...

As tikiu, kad viskas bus gerai, ne as ZINAU, kad viskas bus gerai, kad jus pasveiksit, uzauginsit dukryte. Gyvenime yra teisybes, tikrai yra, ir jus tuo isitikinsite. Mes nugalesime.

P.S. gal reiktu dar kazkokios pagalbos, net nezinau, mergaites rasykite, as siuo metu turiu neplanuotas atostogas, tai galeciau prisideti, jei tik truks kazko rasykite, sugalvosime ka nors smile.gif
Atsakyti
Mergikės, geriausia manau būtų, kad visokius papildus skirtų Ugn*Inės gydytojai blush2.gif Kai tokia diagnozė, tai daug gerų dalykų paprasčiausiai netinka. Dažnai negalima nei vitaminų, nei kai kurių vaistažolių. Tai kas sustiprina žmogų, tai gali sustiprinti ir vėžį..o tas ozonuotas aliejus ax.gif Jo stebuklingos savybės mokslo neįrodytos, tai kažin ar verta verstis per galvą ir bandyti savo kailiu žmogui, kuris serga..
Nepykit, kad pasisakiau taip. Man irgi norisi, kad Ugn*Inė kuo greičiau sveiktų ir stiprėtų, bet gal pasitikėkim ir medikais, gal jų paklauskime pirma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 08 05, 08:07)
Mergikės, geriausia manau būtų, kad visokius papildus skirtų Ugn*Inės gydytojai blush2.gif Kai tokia diagnozė, tai daug gerų dalykų paprasčiausiai netinka. Dažnai negalima nei vitaminų, nei kai kurių vaistažolių. Tai kas sustiprina žmogų, tai gali sustiprinti ir vėžį..o tas ozonuotas aliejus ax.gif Jo stebuklingos savybės mokslo neįrodytos, tai kažin ar verta verstis per galvą ir bandyti savo kailiu žmogui, kuris serga..
Nepykit, kad pasisakiau taip. Man irgi norisi, kad Ugn*Inė kuo greičiau sveiktų ir stiprėtų, bet gal pasitikėkim ir medikais, gal jų paklauskime pirma rolleyes.gif


labai teisingai Rasma parasei, kadangi esu pati susidurus su liga, mergaites galiu pasakyt, kad nei vienas papildas stebuklu nedaro, tai palikime tam laikui kada medicina bejege, siuo metu Inesai skiriama operacija, planuojamas gydymas, kad jai pragyvent ta laika reikia pinigeliu, gal geriau po kruopyte, kas kiek galime perveskime pinigeliu i saskaita ir ji pati nuspres ka su jais daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 08 04, 20:08)
Dar viena mergina dave patarima skelbti,kiek pinigu jau surinkta ir kiek pvz truksta iki reikiamos sumos,turiu omeny operacija Voketijoje

Įsikišiu. Man kažkodėl atrodo, kad jei eitų kalba apie Vokietiją, tai tada reiktų atidaryti atskirą sąskaitą- tikslinę, ir tada galima būtų sukti tą skaitliuką- kiek surinkta, kiek trūksta.
O šiuo metu jai reikia pinigučių kasdieniams poreikimas. Ir operacijai Lietuvoje. Gal neverskime Inesos skelbti savo asmeninės sąskaitos ataskaitos blush2.gif
Man , tiesą sakant, visai nesvarbu kur ji leis tuos pinigučius- gali ant batuto su dukra prašokinėt wub.gif
Svarbu, kad mintys būtų nukreiptos į pasveikimą. 4u.gif
Na va, mane jau aplenkė Deganti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kandis: 05 rugpjūčio 2009 - 08:36
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 05, 00:26)
UK randu pirkti ozonuoto alyvuogiu aliejaus  g.gif Kazin ar tas pats ar ne? Nors atsiliepimuose, labai isgirtas  4u.gif
Jei tas pats, tuomet neapsimoka iš už Atlanto siųsti, nes ir ilgai eina ir jokio muito garantuotai mastau.gif

QUOTE(Vilkaa @ 2009 08 05, 00:31)

Jo tas pats, kaip suprantu nes jis kaip želė, ypač žaizdoms kad greičiau gytų

QUOTE(Rasma @ 2009 08 05, 09:07)
Mergikės, geriausia manau būtų, kad visokius papildus skirtų Ugn*Inės gydytojai blush2.gif Kai tokia diagnozė, tai daug gerų dalykų paprasčiausiai netinka. Dažnai negalima nei vitaminų, nei kai kurių vaistažolių. Tai kas sustiprina žmogų, tai gali sustiprinti ir vėžį..o tas ozonuotas aliejus ax.gif Jo stebuklingos savybės mokslo neįrodytos, tai kažin ar verta verstis per galvą ir bandyti savo kailiu žmogui, kuris serga..
Nepykit, kad pasisakiau taip. Man irgi norisi, kad Ugn*Inė kuo greičiau sveiktų ir stiprėtų, bet gal pasitikėkim ir medikais, gal jų paklauskime pirma rolleyes.gif

Čia ne vaistažolės ir ne papildai schmoll.gif ozonas natūralus dalykas iš gamtos, o aliejus kad sveika ir arkliui aišku biggrin.gif Nieko blogo nenutiks, o žmonės giria, kad padeda. Gal aš klystu, dar neperkam, vis vien paskutinį žodį tars Ugn*Ine, nes faktas, kad gal nenorės, čia ne karoliukai. Šiaip pvz aš nėščia deguonies kokteilį gerdavau, net į galvą neateidavo, kad čia kažkas blogo g.gif Kaip tik deguonies reikia sergantiems, nes tai skatina gijimą ir šiaip gerą savijautą...
Na va truputį apie jį:
Į paodį patekęs ozonuotas aliejus paspartina biologines reakcijas, skatina lastelių atsinaujinimą, atjaunina odą, skatina limfos apytaką. Ozonuotas aliejus pasižymi ne tik savo antibakteriniu ir sterilizavimo efektu, tačiau jis atlieka tai, ko kitas antibiotikas negalėtų padaryti – paskatina gijimo procesą, tiesiogiai suteikiant audiniui aktyvuoto deguonies. Be to, tai visiškai natūrali priemonė, neužteršianti organizmo chemija, o jį išvalanti nuo toksinų ir kitų atliekų, susidarančių organizme.
Medicinoje ozonas naudojamas beveik šimtmetį – Pirmojo pasaulinio karo metu kaip antiseptinę priemonę jį išbandė vokiečių armija.

Iš pradžių ozonas naudotas išoriniam gydymui - ozonatoriais buvo purškiamos ilgai negyjančios žaizdos, gangrenuotа odа, grybelinių susirgimų pažeistos sritys, bet greitai ozono mišiniai pradėti taikyti ir vidiniam gydymui.
Jos tai ne papildas 4u.gif jų nesiūlyčiau tikrai.
QUOTE(linartina @ 2009 08 05, 04:59)
Laba diena,
Siandien kaip tik pas savo seimos gydytoja buvau ir pas savo vaistininka. Farmacistas praziurejo visa Kanados vaistu duomenu baze, registruotus ir visokius kokius tik iveza ar pagamina vietiniai. Nerado to ozonuoto aliejaus sarasuose. Kai tik atsiras rinkoje t.y vaistineje as galesiu paimti nemokamai.
Gydytoja prasitare, kad ozonuotas aliejus naudojamas SPA procedurose ir tai kiniskas produktas. Vaistininkas ir minejo Kinija. Jeigu zinotume brand name (kompanija, kuri gamina) butu lengvesne paieska.

Lietuvoje kaip iš straipsnio aišku, kad dar nėra schmoll.gif ir neaišku kada bus 4u.gif Pasiknisim, gal rasim kompaniją, bet jis pradėtas gaminti Kanadoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 05 rugpjūčio 2009 - 09:15
Pervedziau, kiek galejau, stiprybes, sveikatos ir pergales 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 08 05, 09:53)
Jei tas pats, tuomet neapsimoka iš už Atlanto siųsti, nes ir ilgai eina ir jokio muito garantuotai mastau.gif
Jo tas pats, kaip suprantu nes jis kaip želė, ypač žaizdoms kad greičiau gytų
Čia ne vaistažolės ir ne papildai  schmoll.gif  ozonas natūralus dalykas iš gamtos, o aliejus kad sveika ir arkliui aišku biggrin.gif Nieko blogo nenutiks, o žmonės giria, kad padeda. Gal aš klystu, dar neperkam, vis vien paskutinį žodį tars Ugn*Ine, nes faktas, kad gal nenorės, čia ne karoliukai. Šiaip pvz aš nėščia deguonies kokteilį gerdavau, net į galvą neateidavo, kad čia kažkas blogo  g.gif  Kaip tik deguonies reikia sergantiems, nes tai skatina gijimą ir šiaip gerą savijautą...
Na va truputį apie jį:
Į paodį patekęs ozonuotas aliejus paspartina biologines reakcijas, skatina lastelių atsinaujinimą, atjaunina odą, skatina limfos apytaką. Ozonuotas aliejus pasižymi ne tik savo antibakteriniu ir sterilizavimo efektu, tačiau jis atlieka tai, ko kitas antibiotikas negalėtų padaryti – paskatina gijimo procesą, tiesiogiai suteikiant audiniui aktyvuoto deguonies. Be to, tai visiškai natūrali priemonė, neužteršianti organizmo chemija, o jį išvalanti nuo toksinų ir kitų atliekų, susidarančių organizme. Jos tai ne papildas  4u.gif  jų nesiūlyčiau tikrai.

Lietuvoje kaip iš straipsnio aišku, kad dar nėra  schmoll.gif ir neaišku kada bus  4u.gif  Pasiknisim, gal rasim kompaniją, bet jis pradėtas gaminti Kanadoje


Oki doki, Uk yra toks: STAI CIA. Tai, jei ka, as galiu nupirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 05, 10:14)
Oki doki, Uk yra toks: STAI CIA. Tai, jei ka, as galiu nupirkti  mirksiukas.gif

Na taip, toks pats, tik su alyvų aliejum, kas dar geriau biggrin.gif Gamintojo nerandu, man sunku anglų kalba ieškot doh.gif

Aš kiek suprantu, jis naudojamas labai plačiai, tik LT nedaėjęs, gi žaizdom čia ypač, kad greičiau gytų. Nekiš į organizmą, nors tas ozonas kažkaip naudojamas ir vidiniams gydymams, bet gal čia nesigilinsim mastau.gif
Atsakyti
Padėjau, kiek galėjau...
Laikykis, Ugnine, tik tu gali labiausiai sau padėti- stiprybe 4u.gif
Atsakyti