Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Ugn*Inei pasveikti

QUOTE(SVETA K. @ 2009 08 04, 22:24)
Bet Ugnine man atrase kad nenori straipsniu verysad.gif Gal bandykite,mergaites ikalbeti ja,nes tie zmones,zurnalistai ir nori padeti...nezinau,ka daryti
Gal nenori dėmesio, juk klaipėda mažas kaimas, be to gimtasis, o žinot kaip nesmagu pasirodyt bejėge... Jei rinktume Vokietijai, rizikuočiau be sutikimo blush2.gif Tik dėl jos. O jei išgyvenimui, vaistams, važinėjimams, surinksim ir be laikraščių, internete.

Limcamca, taip, jai, bet ne šiaip karoliukai belekokie, nu normalūs, gemstones, akmenėliai. Na kaip rankdarbiuose veria, nori užsidirbt iš jų. Jei kas turi žaliavų papuošalų vėrimui, galėtų ir taip paremt, aišku smagiau pačiai išsirinkti, bet jei rankdarbiauji, visokių tų akmenėlių prireikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 rugpjūčio 2009 - 21:31
Ugn*Ine, tikiu Tavimi 4u.gif Nugalėsi, Tu tikrai nugalėsi. Nepažįstu Tavęs, bet jaučiu, kad brauksi džiaugsmo ašaras matydama savo suaugusią dukrytę, kai ji baigs mokyklą, kai leisi už vyro mirksiukas.gif Tu visa tai pamatysi. Tik tikėk wub.gif
Atsakyti
UGN*INE, TIKIU SU JUMIS KARTU heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 08 04, 22:28)
Limcamca, taip, jai, bet ne šiaip karoliukai belekokie, nu normalūs, gemstones, akmenėliai. Na kaip rankdarbiuose veria, nori užsidirbt iš jų. Jei kas turi žaliavų papuošalų vėrimui,  galėtų ir taip paremt, aišku smagiau pačiai išsirinkti, bet jei rankdarbiauji, visokių tų akmenėlių prireikia smile.gif


g.gif Gal pati Ugnine ar kas is jos pazistamu uzvestu mane ant kelio, kur ir kokius ji perka? Ta prasme, jei issirinktu is UK ko siuo metu reikia is tu karoliuku, nupirkciau ir atsiusciau nemokamai. Pati rinkti bijau, nes esu visiskai "zalia" rankdarbiuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 04, 23:23)
g.gif Gal pati Ugnine ar kas is jos pazistamu uzvestu mane ant kelio, kur ir kokius ji perka? Ta prasme, jei issirinktu is UK ko siuo metu reikia is tu karoliuku, nupirkciau ir atsiusciau nemokamai. Pati rinkti bijau, nes esu visiskai "zalia" rankdarbiuose  blush2.gif

Kokia tu nuostabi wub.gif

Šiaip naudinga informacija, gal kam įdomu, lazuritas (lapis lazuli) padeda nuo vėžio, toks akmuo
http://images.google...q...sa=N&tab=wi

Jei Limcamca neparinks jo, įsipareigoju perduoti Inesai. Jis tinka visiems ženklams, išskyrus vėžio ženklą (ot ironija, bet nuo vėžio padeda).

daugiau:
Vienas vertingiausių iš neskaidrių akmenų. Lazuritas pradėtas naudoti 7000 pr. Kr. –tai vienas iš pirmųjų akmenų naudotų papuošalams. Laikomas kara;išku akmeniu. Kinijoje buvo gaminami papuošalai mandarinų galvos apdangalams. Buvo ypač vertinamas Egipto faraonų, iš jo gaminti pauošalai, raižyti skarabėjai, anspaudai, lazurito milteliai naudoti akims dažyti. Randamas Persijos, Senovės Graikijos, Romos kapuose. Senovėje lazuritas buvo vadinamas safyru, [dabar taip vadinamas visiskai mėlynas mineralas korundas] – šiuo pavadinimu lazuritas minimasBiblijoje, Plinėjaus raštuose. Lazurito milteliai viduramžiais buvo naudojami gaminti dažams -ultramarinui tapyti tempera iki pat XIX a.,tapė Rafaelis, Mikelandželas, Leonardas da Vinčis - kol buvo antrasti sintetiniai milteliai.

Dvasinis poveikis
Dangaus akmuo – primena žvaigždes mėlyname danguje. Visame pasaulye lazuritas simbolizuoja ištikimybę ir draugystę. Tikima, kad jis suteikia harmonijos tarpusavio santykiams. Karališka mėlyna spalva maloni akims, ji primena, kad viduje slypi neiššsenkantis gyvybės šaltinis, ji suteikia vidinės laisvės pojūtį.
Lazurito nešiotojas įgyja jėgų siekti tikslų iki galo, tampa bebaimiu kovotoju už gėrį. Jis apsaugo nuo priešų; apsaugo ir sustiprina tikėjimą, suteikia gyvybės svajonėms. Lazuritas aprašytas Senovės Egipto Mirties knygoje – akmens akis aukso apsoduose buvo galingas amuletas, jam buvo aukojamos aukos.
Lazuritas suteikia jautrumo suvokti intuicijos impulsus. Jis naudojamas prišaukti dvasinei meilei. Jis suteikia jėgų visur siekti tobulumo.
Poveikis sielai
Balansuoja dvasinę, psichinę ir fizinę esybes, sutvirtina ryšius tarp proto ir širdies. Protas papildomas emocijomis – taip jis tampa vaisingesniu; emocijos nušviestos proto – aiškesnės. Stiprina kūrybingumą, padeda išplėsti akiratį; pasirinkti kryptį, atskirti žmones, nebijoti kompromisų, lengviau priimti kritiką, teisingai išsiaiškinti santykius. Suteikia avantiūrizmo. Tai tiesos akmuo. Viduramžiais lazurita nešiodavo norėdami išlaisvinti sielą nuo pavydo ir baimių.
Poveikis kūnui
Tvarko kvėpavimo takus, užkimimą, peršalimo ligas, žemina kraujospūdį, prailgina hormoninius ciklus. Padeda kovoti su karščiavimu ir kraujo ligomis, stiprina regėjimą. Senovės romėnai tikėjo, kad lazuritas – galingas afrodiziakas. Vėrinys, nešiojamas ant kaklo, liečia akupunktūrinius, energerinius taškus, išlygina energijos tekėjimą.
Versta iš įvairiausių šaltinių vienos SMmamytės.

Atsiprašau už ilgą postą, gal kam prireiks, ebay jo tikrai yra nebrangiai, tačiau yra daug imitacijų.
Vis tik bandysiu paieškoti tikro, nes galima apsigauti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 rugpjūčio 2009 - 22:46
Ugniuk,ne viena esi bedoje ,mes su tavimi . heart.gif .Lašelis po lašelio -žiurek ir jura .
Atsakyti
Viena supermamytė padės surasti tikrą lazuritą wub.gif


Gal yra supermamyčių JAV, Kanadoje ir gali padėti gauti ozonuoto aliejaus? Arba bent sužinoti ar brangus unsure.gif
http://www.balsas.lt...ign=savireklama

Nu ko nebandyt, riek viską bandyt, ania? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 rugpjūčio 2009 - 22:55
[quote=Ugn*Ine,2009 08 04, 00:51]
Kol kas man per sunku rašyti, nežinau kodėl bet nenustoju verkti, galbūt tai džiaugsmo ašaros, kad turiu jus visas....myliu

Mano diagnozė: Ewing'o sarkoma III stadija......


Inesiuk laikykis, iveiksim viska. Jau ne karta tau sakiau esi pati stipriausia moteris kokia tik pazinojau tad ir dabar nepasiduok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2009 08 04, 23:54)
Viena supermamytė padės surasti tikrą lazuritą  wub.gif
Gal yra supermamyčių JAV, Kanadoje ir gali padėti gauti ozonuoto aliejaus?  Arba bent sužinoti ar brangus unsure.gif 
http://www.balsas.lt...ign=savireklama

Nu ko nebandyt, riek viską bandyt, ania?  blush2.gif


Abo parasym man i AZ ko ten tiksliai reikia, as atsiusciau, juk kanadoje gyvenu. Ieskosiu ir rasiu.
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2009 08 05, 00:14)
Abo parasym man i AZ ko ten tiksliai reikia, as atsiusciau, juk kanadoje gyvenu. Ieskosiu ir rasiu.

Rytoj surasiu pavadinimą tikslų, daugiau info ir parašysiu, būtų gerai. gal ir kainą rasim, labos dabar sakau, lūžtu biškutį 4u.gif
Atsakyti
Abo as gyvenu miestelyje ir tik neseniai suzinojau kad cia geriausia Siaures amerikoje onkologiniu lygu ligonine, tai as ten gal galeciau pasiklausti kur ir kaip galima gauti jei be recepto. Tik parasykit man ko tiksliai ir kiek reikia. lauksiu ziniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkaa: 04 rugpjūčio 2009 - 23:21
Del karoliuku susirasysim per az. Ir as, rytoj paziuresiu mirksiukas.gif

QUOTE(Abo @ 2009 08 04, 23:54)
Gal yra supermamyčių JAV, Kanadoje ir gali padėti gauti ozonuoto aliejaus?  Arba bent sužinoti ar brangus unsure.gif 
http://www.balsas.lt...ign=savireklama

Nu ko nebandyt, riek viską bandyt, ania?  blush2.gif


UK randu pirkti ozonuoto alyvuogiu aliejaus g.gif Kazin ar tas pats ar ne? Nors atsiliepimuose, labai isgirtas 4u.gif

Skaiciau, kad operaciju metu Ugninei tenka gyventi Vilniuje. Ar ji turi pas ka ir kur apsistoti?
Atsakyti
http://www.seacoastv...products_id=765
Abo apie sita sneki?
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 05, 00:26)
Del karoliuku susirasysim per az. Ir as, rytoj paziuresiu  mirksiukas.gif
UK randu pirkti ozonuoto alyvuogiu aliejaus  g.gif Kazin ar tas pats ar ne? Nors atsiliepimuose, labai isgirtas  4u.gif

Skaiciau, kad operaciju metu Ugninei tenka gyventi Vilniuje. Ar ji turi pas ka ir kur apsistoti?

kiek zinau neturi, kazkada jai siuliau pas savo tevus bet ji atsisake, bet gal dabar kitaip butu g.gif Ji labai kukli ir nenori niekam buti nasta.
Atsakyti