Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški turgeliai, ūkininkai

O jau gavote krepšelį? Ar viskas skanu?

Aš tai gavau produktus, moliūgų saldainiai tokie nerealūs, kad jau neturiu, suvalgiau...smile.gif Teks laukti kitos savaitės.
Atsakyti
Ar visi prekybininkai Ukmerges ukininku turguje patikimi?smile.gif t.y. augindami darzoves laikosi reikalavimu, gal galite rekomenduoti? Atradom keleta, idomu, bet gi patikrinti nezinom kaip. Tuo labiau, minejo, kad pvz. pomidorai visus metus parduodami, pakanka (?) sildyti siltnamius...
Atsakyti
Patikrinti galima labai paprastai: EkoAgros - ekologinių ūkių registras. Jei Jūsų nusižiūrėtas ūkininkas ir jo ūkis yra registre, vadinasi yra periodiškai tikrinamas ir kontroliuojamas, kaip atitinka ekologinio ūkininkavimo standartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbm: 19 lapkričio 2014 - 15:04
QUOTE(jbm @ 2014 11 19, 15:03)
Patikrinti galima labai paprastai: EkoAgros - ekologinių ūkių registras. Jei Jūsų nusižiūrėtas ūkininkas ir jo ūkis yra registre, vadinasi yra periodiškai tikrinamas ir kontroliuojamas, kaip atitinka ekologinio ūkininkavimo standartus.

Ar tokia info prieinama laisvai? Ekoagros nerandu sarasu.
Atsakyti
Žinau kad "Ilzenbergo dvaro Biodinaminis ūkis" iš kur man atvažiuoja į Vilnių "gėrybių krepšelis" tai tikrai draugauja su "EkoAgros" ir yra ne tik jų sąraše, bet ir dalyvauja bendrose paskaitose ir seminaruose. smile.gif
Atsakyti
Aišku, kad prieinama laisvai. Galų gale, jie su savimi į prekybos taškus turi vežtis EkoAgros sertifikatus. Galite paprayti vietoje, kad parodytų.
Atsakyti
QUOTE(laukiuke @ 2014 11 08, 00:32)
O jau gavote krepšelį? Ar viskas skanu?

Aš tai gavau produktus, moliūgų saldainiai tokie nerealūs, kad jau neturiu, suvalgiau...smile.gif Teks laukti kitos savaitės.

Sudomino Ilzenbergo biodinaminio ūkio paslauga. Paskaičiau kaip tapti nariu ir nelabai suprantu šio punkto:
"2.Stojamasis valgytojo nario mokestis yra lygus paskutinio metinio mokesčio sumai. Todėl už paskutinį krepšelį papildomai mokėti nereikės."

Ar jeigu tampi nariu, tai turi būtinai pirkti kiekvieną savaitę, ar galima pirkti tik retsykiais?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2015 01 09, 08:18)
Sudomino Ilzenbergo biodinaminio ūkio paslauga. Paskaičiau kaip tapti nariu ir nelabai suprantu šio punkto:
"2.Stojamasis valgytojo nario mokestis yra lygus paskutinio metinio mokesčio sumai. Todėl už paskutinį krepšelį papildomai mokėti nereikės."

Ar jeigu tampi nariu, tai turi būtinai pirkti kiekvieną savaitę, ar galima pirkti tik retsykiais?

Mane irgi sudomino si ju paslauga. Kaip supratau, jei perki retkarciais, tai vieno krepselio kaina apie 57,92 Eur, bet jei tampi kazkiek pigiau (nes raso, iprasto krepselio kaina iki 50 Eur.), ar kaip? Aisku, gal paprasciau jiems patiems parasyti:)
O kaip jus darot, ar perkat viena krepseli, kuris yra vienai savaitei zmogui, ar pvz tiek, kiek seimoje nariu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiru: 10 sausio 2015 - 14:00
QUOTE(Kozete @ 2015 01 09, 11:18)
Sudomino Ilzenbergo biodinaminio ūkio paslauga. Paskaičiau kaip tapti nariu ir nelabai suprantu šio punkto:
"2.Stojamasis valgytojo nario mokestis yra lygus paskutinio metinio mokesčio sumai. Todėl už paskutinį krepšelį papildomai mokėti nereikės."

Ar jeigu tampi nariu, tai turi būtinai pirkti kiekvieną savaitę, ar galima pirkti tik retsykiais?


Nepykit, merginos, tik dabar prisijungiau, tai neparašiau. Kai aš pradėjau imti krepšelį, tai sakė, kad svetainėje truputį pasenusi informacija ir jokio mokesčio stojamojo nėra, tačiau reikia tapti nuolatiniu nariu. Na aš pvz. imu kiekvieną savaitę, nes ten tiek visko pas juos yra, kad išvis nereikia eiti į parduotuvę, na nebent jau labai ko prisireikia. Tai praktiškai gaunasi, kad jie mano šeimą maitina ir nereikia eiti į parduotuvę. Dar geriau aš Ilzenbergo pieną, toks skanus, natūralus, vieną kartą pritrūkau jo, nuėjau nusipirkti "Dvaro" pieno į IKI. Tai net pilvas užpuolė...nuo to parduotuvinio pieno. Antiek organizmas pradeda atsirinkti kas tikra, kai sveikai valgai.

Tai va kiek žinau dar galima ten imti kas antrą savaitę jei nori. Bet reguliariai kiekvieną arba kas antrą. Aišku pradžioj manau leis paragauti ar apskritai patiks. Mano krepšelis atvažiuos rytoj. Laukiu. Dar minėjo, kad kovo viduryje darys šventę ir kvies visus kas valgo atvažiuoti pamatyti dvaro, ūkio. Tai važiuosim su vyru.



Papildyta:
QUOTE(emiru @ 2015 01 10, 14:54)
Mane irgi sudomino si ju paslauga. Kaip supratau, jei perki retkarciais, tai vieno krepselio kaina apie 57,92 Eur, bet jei tampi kazkiek pigiau (nes raso, iprasto krepselio kaina iki 50 Eur.), ar kaip? Aisku, gal paprasciau jiems patiems parasyti:)
O kaip jus darot, ar perkat viena krepseli, kuris yra vienai savaitei zmogui, ar pvz tiek, kiek seimoje nariu? ax.gif


Na iš tiesų krepšelio kaina būna visokia..., žiūrint ko deda tą savaitę. Bet aš tai pati susidėlioju kiekius ką noriu imu, ko nenoriu neimu. Vieną savaitę didesnį krepšelį imu, kitą mažesnį. Kainos ten niekas neriboja. Žiūrint kiek suvalgom.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukiuke: 21 sausio 2015 - 14:30
Sveikutes.
Ieskau ekologinio turgelio VLN. Supratau, kad yra vienas Uzupyje. Sakykit o nera eko turgelio Kalvariju g Vln? Priesais Maxima Zalgirio g? Kazkodel dar anksciau skaiciau, kad ten planavo eko turgeli irengti. O kas ten db?
Gal kas gali papasakoti. Ir ar galima tokiuose turgeliuose isigyti ekologisku miltu, grikiu, pupuliu ir pan?
4u.gif Buciau lb dekinga. 4u.gif
Atsakyti
Laukiuke, o kaip jus zinot kokie produktai bus tame krepselyje? Man siek tiek neaiski sistema.
Atsakyti
QUOTE(jbm @ 2014 11 19, 15:03)
Patikrinti galima labai paprastai: EkoAgros - ekologinių ūkių registras. Jei Jūsų nusižiūrėtas ūkininkas ir jo ūkis yra registre, vadinasi yra periodiškai tikrinamas ir kontroliuojamas, kaip atitinka ekologinio ūkininkavimo standartus.

Jei tikrinama saziningai,o ne su blatais g.gif
Atsakyti