Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški turgeliai, ūkininkai

Laba,
Pasiskaiciau cia apie Ilzenbergo dvaro krepseli ir smalsu pasidare, noreciau isbandyti, bet kainu jokiu nerandu. Ir nesuprantu, kokiu principu tas krepselis imamas. Jeigu, sakykim, musu seima nevalgo miltiniu gaminiu, kruopu, tai galiu ju neimti? Kaip zinoti, kokia krepselio kaina iseina?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 08 29, 19:56)
Laba,
Pasiskaiciau cia apie Ilzenbergo dvaro krepseli ir smalsu pasidare, noreciau isbandyti, bet kainu jokiu nerandu. Ir nesuprantu, kokiu principu tas krepselis imamas. Jeigu, sakykim, musu seima nevalgo miltiniu gaminiu, kruopu, tai galiu ju neimti? Kaip zinoti, kokia krepselio kaina iseina?

Sveiki,
aš užsisakinėju prekes iš Ilzenbergo, tai galiu pakomentuoti. Kiekvieną savaitę tiesiog web sistemoje ūkis pateikia sąrašą produktų, ko tą savaitę galima užsisakyti ir už kokią sumą. Tada sužymiu, kuriuos iš jų imsiu. Tai kaina tokia, kiek ir kokių produktų sužymiu norinti imti ir tiek. Būna ir 30, būna ir 60 eurų. O galima ir už labai didelę sumą krepšelį susikomplektuoti, ypač jei imi mėsą. Na, kaip ir kiekvienoje internetinėje parduotuvėje, tik kad čia periodiškai imi...
O aš pati tai pagrinde daržoves imu, vaisių-uogų beveik nėra (buvo braškės, obuoliai, dar juoduosius serbentus mačiau), mėsa brangi ir mes jos mažai valgome, miltinių, kruopų ar kitokių gaminių irgi retai, pati gaminu smile.gif Atskirų produktų kainos tai labai įvairios, dar ir nuo sezono, man atrodo, priklauso kai kurių.
Atsakyti
Sveikos merginos,

aš irgi kaip ir rašiau visada ėmiau maistą iš Ilzenbergo, bet kažkaip mūsų šeimai jau kainos ten pasidarė ne pagal kišenę, kartais būna nekokybiškų produktų, todėl dabar perkuosi tai ten tai ten, bet labai nepatogu, kai visko nėra vienoj vietoj. Bet labai apsidžiaugiau, kai iš draugų vienų gavau info, kad nuo spalio vidurio Vilniuje startuos ekokrepselis (www.ekokrepselis.lt). Parašiau laišką, tai parašė, kad iš visos Lietuvos ūkininkų surinks gerą, ekologišką produkciją ir veš į Vilnių, netgi pristatys į namus , dar persiuntė preliminarų produkcijos asortimentą, tai visko ten bus įdomaus. Taigi laukiu iš jų pirmo krepšelio pasiūlymo dabar smile.gif.

Atsakyti
Kaune mes lankomės kiekvieną šeštadienį vykstančiuose ūkininkų turgeliuose prie Kauno pilies, ten pakankamai griežtai tikrinama kad parduodama produkcija būtų būtent pačių ūkininkų išauginta. Dažniausiai perkame šviežią žuvį (šamas) mums su mažais vaikais labai aktualu kad būtų tikrai šviežia tik užsisakyti reikia iš anksto, jeigu kam įdomu galėčiau perduoti kontaktus asmenine žinute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puošnutė: 28 spalio 2015 - 10:19
Uzsiauginti sau avieciu-daug ziniu nereik.
Visos temos dar neperskaiciau, gal ir buvo aptarinejama. Gal jau aks yra isbandes?

http://www.kaimasinamus.lt/
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2015 10 28, 10:18)
Kaune mes lankomės kiekvieną šeštadienį vykstančiuose ūkininkų turgeliuose prie Kauno pilies, ten pakankamai griežtai tikrinama kad parduodama produkcija būtų būtent pačių ūkininkų išauginta. Dažniausiai perkame šviežią žuvį (šamas) mums su mažais vaikais labai aktualu kad būtų tikrai šviežia tik užsisakyti reikia iš anksto, jeigu kam įdomu galėčiau perduoti kontaktus asmenine žinute.

Tikrint tikrina smile.gif
Taip tame turegelyje istikruju savos produkcijos yra 50 ant penkiasdesimt.
Nres patikekit zinau kaip tie tikrinimai vyksta ir kaip juos apeina tam tikri asmenys.
Bet uzejau cia ne tam.
Uzejau tam kad mane vis banina uz savireklama. Tikiuosi si karta jau nebanins.
Del vienos prezasties nes tai ne kazkokia konkreti reklama.
Skubu pasidalinti ir pasidziaugti kad isibegejo ir jau reliai veikia europinis projektas padedantis surasti augintojams klientus o klientams maista.
adresaskaimasinamus.lt
Ir galiu patikinti kad manes ten tikrai nera beja tai lengvai patikrinama.
Del visu ten esanciu galvos neguldyciau, bet apzvelgus kai kuriuos tikrai gana nemazai maisto augintoju o ne verslininku.
Atsakyti
Aš kaimasinamus.lt dar nebandžiau, bet va gavau Eko krepšelio pasiūlyma iš www.ekokrepselis.lt
Tai labai fainas asortimentas, dau Eko sertifikuotų produktų, bandysiu užsakyti kitai savaitei smile.gif.
Atsakyti
Tai va jau ėmiau kelis kartus iš Ekokrepšelis sveikus produktus. Labai patiko. Atveža į naamus, liuks. Daug ekologiškų sertifikuotų produktų. Jie mačiau yra jau ir facebooke. Tai va.
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2015 10 28, 11:18)
Kaune mes lankomės kiekvieną šeštadienį vykstančiuose ūkininkų turgeliuose prie Kauno pilies, ten pakankamai griežtai tikrinama kad parduodama produkcija būtų būtent pačių ūkininkų išauginta. Dažniausiai perkame šviežią žuvį (šamas) mums su mažais vaikais labai aktualu kad būtų tikrai šviežia tik užsisakyti reikia iš anksto, jeigu kam įdomu galėčiau perduoti kontaktus asmenine žinute.

Aš irgi Kauno ūkininkų turgeliuose apsiperku. Kad tikrina (popierius, svarstyklės) tai tikrai. Perku mėsą, pieno produktus, kiaušinius, daržoves, duoną. Lyginant su pardutuvėje parduodamais, mes sutaupom, pirkdami turgelyje.
Dėl kokybės g.gif Kažkaip atsirinkau iš ko pirkti, todėl nusivilti netenka. O kokybę įvertinti padeda vaikai: jei kažkas ne taip -nevalgo. Sako neskanu arba smirda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2016 03 08, 09:33)
Aš irgi Kauno ūkininkų turgeliuose apsiperku. Kad tikrina (popierius, svarstyklės) tai tikrai. Perku mėsą, pieno produktus, kiaušinius, daržoves, duoną. Lyginant su pardutuvėje parduodamais, mes sutaupom, pirkdami turgelyje.
Dėl kokybės g.gif Kažkaip atsirinkau iš ko pirkti, todėl nusivilti netenka. O kokybę įvertinti padeda vaikai: jei kažkas ne taip -nevalgo. Sako neskanu arba smirda  smile.gif

Na jei jau pigiau nei parduotuvej tai jau tikrai ne. Arba kokybe ne ta ir tikrai neekologiski arba lenkiski ir dar su prasta kokybe.
Lietuvos salygomis nu nors uzmusk uzaugint gera produkta pigiau nei pramonej niekaip nesigaus. O ekologiska tai jau is fantastikos srities. Ragus jums stato ir gerai makaronais papuosia.
Atsakyti
QUOTE(swingteveliai @ 2016 03 08, 16:47)
Na jei jau pigiau nei parduotuvej tai jau tikrai ne. Arba kokybe ne ta ir tikrai neekologiski arba lenkiski ir dar su prasta kokybe.
Lietuvos salygomis nu nors uzmusk uzaugint gera produkta pigiau nei pramonej niekaip nesigaus. O ekologiska tai jau is fantastikos srities. Ragus jums stato ir gerai makaronais papuosia.


tikrai taip drinks_cheers.gif Aš ūkininkų turgely išleidžiu gerokai daugiau nei tuos pačius produktus pirkdama parduotuvėj. Atrodo, ok jei moki už kokybę, bet va apie Čimolonsko ūkį nuskambėjo VMVT, kur nebūčiau pagalvojus. doh.gif Keli žmonės, kur iš Lenkijos veža produkciją parduoda tiems patiems, kurie būna ir ūkininkų turgely... Parduoda gal dalį savo, bet ir atvežtinius.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2016 03 08, 21:24)
tikrai taip  drinks_cheers.gif Aš ūkininkų turgely išleidžiu gerokai daugiau nei tuos pačius produktus pirkdama parduotuvėj. Atrodo, ok jei moki už kokybę, bet va apie Čimolonsko ūkį nuskambėjo VMVT, kur nebūčiau pagalvojus.  doh.gif  Keli žmonės, kur iš Lenkijos veža produkciją parduoda tiems patiems, kurie būna ir ūkininkų turgely... Parduoda gal dalį savo, bet ir atvežtinius.


Taip tikrai turgūs pilni perpardavinėtojų, girdėjau, kad ne tik Vištas "ale ūkininkas" prisiperka iš Maksimos ir turguj stumdo, bet ir kiaušinius iš bazės pigiausius nusiperka, dar išterlioja š... (ale natūralūs, tik iš kaimo) ir parduoda. Siaubas žinokit, kaip negalima pasitikėti. Aš tai perku iš Ekokrepšelis Vilniuje, visi ūkininkai nurodyti, paprašiau parodė netgi sąskaitas, kad tikrai perka iš ūkininkų tų, kokybe esu labai patenkinta. Dar atveža viską į namus, nereikia lakstyti po turgus ir ieškoti, bei spėlio, apsimetėlis ar ne.
Atsakyti