Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški turgeliai, ūkininkai

o kaip puslapiukas kaimasinamus.lt
Atsakyti
QUOTE(swingteveliai @ 2016 03 08, 17:47)
Na jei jau pigiau nei parduotuvej tai jau tikrai ne. Arba kokybe ne ta ir tikrai neekologiski arba lenkiski ir dar su prasta kokybe.
Lietuvos salygomis nu nors uzmusk uzaugint gera produkta pigiau nei pramonej niekaip nesigaus. O ekologiska tai jau is fantastikos srities. Ragus jums stato ir gerai makaronais papuosia.

Ne pinigine prasme sutaupom, bet maisto kiekiais. Turgelyje perkami produktai - skalsesni. Mums vieno indelio grietines 35% uztenka savaitei ar net ilgiau, kai parduotuvines 2 d. Su duona, pienu ar mesa panasiai. Duonos puse kepalo - savaitei visai seimai. Kai parduotuvines duonos 3 riekiu vaikui reikia. doh.gif
Del ekologijos - tema pagal pavadinima ne tik apie ekologiskus produktus, bet ir apie ukininku auginamus ir parduodamus smile.gif
Su tuo posakiu atsargiai. mirksiukas.gif Tai, kad poste nenurodziau konkreciai pas kuriuos ukininkus perku, tai nereiskia, kad mane apgaudineja.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2016 03 16, 11:11)
Ne pinigine prasme sutaupom, bet maisto kiekiais. Turgelyje perkami produktai - skalsesni. Mums


Nelabai suprantu kuom skalsesni. g.gif Kad sveikesni, tai galbūt. Nors irgi nuo ūkininko sąžinės daug kas priklauso. Ūkininkų pieno litras lygus parduotuvės litrui. 10kiaušinių parduotuvėj irgi vienodai išeina su ūkininkų parduodamais. Sviestas ar parduotuvinis ar ūkininkų lygiai taip pat biggrin.gif O kaip jūs valgot tuos produktus, tai kita kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistica: 16 kovo 2016 - 12:06
QUOTE(Lotari @ 2016 03 14, 16:00)
o kaip puslapiukas kaimasinamus.lt


Iš šios svetainės užsakyti nebandžiau, bet skaičiau kažkur atsiliepimą, kad viena klientė ten paėmė produktus, paskui kažkur ištyrė, kad pesticidų visgi pilna, dar kažkokia produktų kokybe buvo nepatenkinta, tai kai parašė projekto kaimasinamus administratoriams, tai tie pasakė, kad mes čia ne prie ko, ūkininkai atsakingi už tai ką duoda ir čia jų sąžinė, jai žodžiu nieko nekompensavo..., kai tarkim ten kur aš dabar imu, tai jei tik kas negerai, iš karto paaiškina, arba patys tikrina, keičia tiekėją, visada kompensuoja jei kas netinka ir t.t. Žodžiu visai kitas lygis ir požiūrius.
O ten kaimasinamus kaip supratau, tik tarpininkai tarp ūkininkų ir pirkėjo, bet niekas už nieką neatsako...
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2016 03 16, 13:05)
Nelabai suprantu kuom skalsesni.  g.gif  Kad sveikesni, tai galbūt. Nors irgi nuo ūkininko sąžinės daug kas priklauso. Ūkininkų pieno litras lygus parduotuvės litrui. 10kiaušinių parduotuvėj irgi vienodai išeina su ūkininkų parduodamais. Sviestas ar parduotuvinis ar ūkininkų lygiai taip pat biggrin.gif  O kaip jūs valgot tuos produktus, tai kita kalba.

Skalsesnis=sotesnis.
Neverta lyginti parduotuvinį pieną su ūkininko parduodamu. Nusipirkęs ūkininko parduodamą pieną, rasi nusistojusią gietinėlę butelyje. O ar matėt, kad 3,5% parduotuvėje pirktame piene nusistotų grietinėlė. g.gif Jei ir bus, tai tik plona plėvelė.
Su duona tas pats. Pagal svorį bus vienodai, tačiau kai palyginsi riekės struktūrą pirktą parduotuvėje ir keptą ūkininko, pamatysi skirtumą.
Todėl ir sakau, kad ūkininkų produktai yra skalsesni, nes suvalgai mažiau, nei parduotuvėje pirkto produkto.
O dėl sviesto...jei "Dvaro" sviestą išėmus iš šaldytuvo už poros minučių gali tepti, tada toks ir sviestas blink.gif (teko kelis kartus tokį nusipirkti).
Atsakyti
nezinau ar kazkas jau rase as visos temos neskaiciau man patinka vilniuje justiniskiu turgelis (prie seskines poliklinikos) kartais apsiperku man ir vaikam patinka essen.gif ypac geros kokybes darzoves ir uogos ir dar kiausiniai nr. 1
Atsakyti
QUOTE(kai nera ka veikt @ 2016 04 30, 20:29)
nezinau ar kazkas jau rase as visos temos neskaiciau man patinka vilniuje justiniskiu turgelis (prie seskines poliklinikos) kartais apsiperku man ir vaikam patinka essen.gif ypac geros kokybes darzoves ir uogos ir dar kiausiniai nr. 1

Prie Seskines poliklinikos yra Seskines turgelis biggrin.gif
Atsakyti
Tie savaitgaliniai ūkininkų turgūs kur ale jų ekologiška produkcija yra visiškas žmonių apgaudinėjimas ir dar kaina triguba lenkiškų daržovių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lleillaaa @ 2016 08 02, 22:24)
Tie savaitgaliniai ūkininkų turgūs kur ale jų ekologiška produkcija yra visiškas žmonių apgaudinėjimas ir dar kaina triguba lenkiškų daržovių  :oh


Taip, kartais ir aš pagalvoju , kiek ten tos teisybės su ta ekologija.
Atsakyti
Jei butu apgaudinejimas tik kainu prasme, tai dar nieko. O as tokia visa prijauciancia eko-gyvenimui nusipirkau kiausiniu is ukininko. Ir net ne turgelyje kokiam pirkau, o RIMI, tam skyrelije, kur prekes is ukininku. Pavalgem mes su seima tu kiausiniu ir visi uzsikrietem salmonelioze. Vienas seimos narys pateko i ligonine, visi likusieji, ir as tame tarpe, gidemes namie.
Reiskia, as mokejau dvigubai brangiau, tikedama, kad gausiu kokibiskesne preke, ale ten vistites vaiksto po zole, saule mato ir tp. O gavau stai tokia dovanele. Reiskia, tuose ukiuose veterinarines kontroles nera, arba viskas daroma per kisius. Galiu parasyti to ukio pavadinima, bukit atsargesni - Kėdžių naminių kiaušinių ūkis. Jie ir per kaimasinamus.lt pardavineja.
Man skambino kazkokia veterinarine tarnyba, matomai, jiem infekcine ligonine pranese. Klausinejo ka valgeme, kur pirkome. Tikiuosi, gaus tas ukininkas kokiu baudu. Nors tokia paguoda.
Pasakyti, kad as nusivyliau, tai nieko nepasakyti. Dabar perku tik is Ilzenbergo, ir tai ne kiausinius, o tik pieno produktus ir gana retai. Man tas Ilzenbergas patikimiausias atrodo.
Graudu, kai norejosi sveikesniu produktu, o gavosi... Ir kas man dabar kompensos vaistus, stresa... Niekas! Jau apie 2 menesius praejo, o dar jauciame pasekmes tos infekcijos.
Tai va, tokie tie produktai is ukininku. Reikia buti labai atsargiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokorina: 24 lapkričio 2016 - 19:26
QUOTE(kokorina @ 2016 11 24, 19:25)
Jei butu apgaudinejimas tik kainu prasme, tai dar nieko. O as tokia visa prijauciancia eko-gyvenimui nusipirkau kiausiniu is ukininko. Ir net ne turgelyje kokiam pirkau, o RIMI, tam skyrelije, kur prekes is ukininku. Pavalgem mes su seima tu kiausiniu ir visi uzsikrietem salmonelioze. Vienas seimos narys pateko i ligonine, visi likusieji, ir as tame tarpe, gidemes namie.
Reiskia, as mokejau dvigubai brangiau, tikedama, kad gausiu kokibiskesne preke, ale ten vistites vaiksto po zole, saule mato ir tp. O gavau stai tokia dovanele. Reiskia, tuose ukiuose veterinarines kontroles nera, arba viskas daroma per kisius. Galiu parasyti to ukio pavadinima, bukit atsargesni - Kėdžių naminių kiaušinių ūkis. Jie ir per kaimasinamus.lt pardavineja.
Man skambino kazkokia veterinarine tarnyba, matomai, jiem infekcine ligonine pranese. Klausinejo ka valgeme, kur pirkome. Tikiuosi, gaus tas ukininkas kokiu baudu. Nors tokia paguoda.
Pasakyti, kad as nusivyliau, tai nieko nepasakyti. Dabar perku tik is Ilzenbergo, ir tai ne kiausinius, o tik pieno produktus ir gana retai. Man tas Ilzenbergas patikimiausias atrodo.
Graudu, kai norejosi sveikesniu produktu, o gavosi... Ir kas man dabar kompensos vaistus, stresa... Niekas! Jau apie 2 menesius praejo, o dar jauciame pasekmes tos infekcijos.
Tai va, tokie tie produktai is ukininku. Reikia buti labai atsargiems.

Patys patikimiausi, svariausi, kuriu galite net neplauti yra ukininko E.Gelažiaus. Juos perka net ligonines tyrimams kazkokiems, nes tik is geru kazkas ten gaunasi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kokorina @ 2016 11 24, 21:25)
Jei butu apgaudinejimas tik kainu prasme, tai dar nieko. O as tokia visa prijauciancia eko-gyvenimui nusipirkau kiausiniu is ukininko. Ir net ne turgelyje kokiam pirkau, o RIMI, tam skyrelije, kur prekes is ukininku. Pavalgem mes su seima tu kiausiniu ir visi uzsikrietem salmonelioze. Vienas seimos narys pateko i ligonine, visi likusieji, ir as tame tarpe, gidemes namie.
Reiskia, as mokejau dvigubai brangiau, tikedama, kad gausiu kokibiskesne preke, ale ten vistites vaiksto po zole, saule mato ir tp. O gavau stai tokia dovanele. Reiskia, tuose ukiuose veterinarines kontroles nera, arba viskas daroma per kisius. Galiu parasyti to ukio pavadinima, bukit atsargesni - Kėdžių naminių kiaušinių ūkis. Jie ir per kaimasinamus.lt pardavineja.
Man skambino kazkokia veterinarine tarnyba, matomai, jiem infekcine ligonine pranese. Klausinejo ka valgeme, kur pirkome. Tikiuosi, gaus tas ukininkas kokiu baudu. Nors tokia paguoda.
Pasakyti, kad as nusivyliau, tai nieko nepasakyti. Dabar perku tik is Ilzenbergo, ir tai ne kiausinius, o tik pieno produktus ir gana retai. Man tas Ilzenbergas patikimiausias atrodo.
Graudu, kai norejosi sveikesniu produktu, o gavosi... Ir kas man dabar kompensos vaistus, stresa... Niekas! Jau apie 2 menesius praejo, o dar jauciame pasekmes tos infekcijos.
Tai va, tokie tie produktai is ukininku. Reikia buti labai atsargiems.


salmoneles gyvena ANT luksto, jei nenuplovete, ir gaminote trumpai, galejote uzsikresti, bet tai ne rodyklis, kad kiausiniai nekokybiski. Kazkada turejau paskaita, tai MVT atstove aiskino, kad salmoneles gali buti, jos zusta gaminant maista. Aisku nemaloni situacija, as labai uzjauciu verysad.gif
Atsakyti