Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

sonatina,tau pagirimo zodziai taip viskas skaniai atrodo,saunuole lauksiu toliau tavo nauju receptu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina,bandeles su cinamonu puikiai pavyko thumbup.gif .Dekoju uz recepta 4u.gif .
Atsakyti
Ewin, labai smagu thumbup.gif
Papildyta:
Milde, pražiopsojau klausimą... blush2.gif Kardamonas - tai toks prieskonis ir be jo žinoma turi išeiti, jis tik duoda savotišką skonį... rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi nesugebėjau atsilaikyt, nuotraukytę pamačius - puoliau kept lotuliukas.gif
Niam niam
Atsakyti
*****, prisiziurejau as cia tu jusu bandeliu ir nerealiai uzsimaniau...tai vietoj to, kad miegot eiciau, tesla uzsimaisiau doh.gif daba teks nakti kepti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va kepsiu bandeles su cinamonu pagal sonatinos recepta... tik man kazkodel miltu buvo mazoka doh.gif nors atrodo 1000ml=5 st... ale vis tiek teko dadet rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina,bandeles su cinamonu liuks gavosi clap.gif
Atsakyti
urga, drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, įdėjusioms tiek šaunių receptų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visą vasarą mokysiuos kepti bandeles, nes iki šiol kepiau tik iš gatavų mišinių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisiziurejau cia tokiu graziu bandeliu,kad pati uzsimaniau pabandyti, nors iki siol man mieline tesla buvo kazkas "neikandamo" - net blynai mieliniai nesigaudavo blush2.gif
O stai vakar pagal kelis cia preiktus receptukus prikepiau bandeliu su ivairiausiais idarais, tai su vyru beragaudami apsirijom blush2.gif blush2.gif
Aciu uz receptukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 12 birželio 2006 - 14:22
o tai kaip iskepti pyrageli su idaru. na tokius, kurie minksti buna ir berods aliejuje kept tokius reikia. ax.gif
Atsakyti
Niu prisiskaičiau pagyrų apie sonatinos bandeles ir as nusprendžiau išsikepti bandelių su cinamonu, ale man tokios kaip paveikslėlyje nesigavo verysad.gif , nusivyliau savo kulinariniais sugebėjimais. Man atrodo , kad trūko tešlos iškilimo, ar tikrai kildinti reikia tik vieną kartą, o gal aš kažko nesupratau. ax.gif
Atsakyti