Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

Labai gaila, kad bandelės nesigavo... verysad.gif Bet man šis receptas tuo ir patiko, kad reikia kildinti tik vieną kartą... Kepiau kelis kartus ir puikiai gavosi g.gif Gal mielės nekokybiškos? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Kaip reikia pasidaryti skanu bandeliu su kopustais idara ? kad nereiketu kopustu troskinti ? blush2.gif

Jei netroškinsi, kopūstas bus kietas ir neskanus. Be to, nesusiprieskoniuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 21, 21:49)
Labai gaila, kad bandelės nesigavo...  verysad.gif  Bet man šis receptas tuo ir patiko, kad reikia kildinti tik vieną kartą... Kepiau kelis kartus ir puikiai gavosi g.gif  Gal mielės nekokybiškos? g.gif

Eisiu šiandien dar sykį bandyt, gal pavyks. Dar norėjau paklausti minkštas sviestas, čia kambario temperatūros ar štirpintas ?
Atsakyti
Sviestas - kambario temperatūros smile.gif Tikiuosi, kad pavyks smile.gif Tiesą sakant, gali pakildinti ir antrą kartą, jau suformavusi bandeles. Blogiau tikrai nebus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote receptą mielinių bandelių kepamų aliejuje? Kažkada močiūtė kepdavo, bet tada buvau maža, o dabar tik skonį prisimenu. g.gif Darydavo ir su džemu, ir su virtos mėsos įdaru. Jos vos ne kaip spurgos su įdaru atrodydavo.
Atsakyti
PAPRASTI PYRAGELIAI
Reikes:
1 kiausinio
150g sviesto
12 saukstu grietines
4 stikliniu miltu
0,5 saukstelio sodos
4 saukstai cukraus
Idaras:saldus,mesos,darzoviu,varskes(pasirinktinai,kokiu noite pyrageliu)

Isplakti kiasini,ismaisyti su grietine,soda,druska ir cukrumi.Istirpinta sviesta sudeti i mase.Po to supilti miltus ir ismaisyti.
Daryti plonus blynukus ir i juos deti norima idara.Kepti orkaiteje.Skanaus! 4u.gif
Atsakyti
Na,megaites, reikia konsultacijos, kepiau pagal pirmame sulapyje esanti happy receptuka, tik idara raugintu kopustu dejau, na nesigavo taip kaip norejau, idaras tai superinis, bet tesla....visalaik kazka darau ne taip su ta mieline tesla, nes ji man visu pirma nepakyla ten dvigubai, o antar man tos teslos dugnas buna toks kaip apdziuves, gal as per didelej kaitroj kildinu, as tai puoda dedu ant kito puodu su vandeniu, bet va kaip gaunasi negerai kazko.... schmoll.gif o kiek laiko ta tesla kildint reikia? Kiek mazdaug bandeliu turetu gautis is to happy receptuko pagal pateiktas proporcijas??? Ryt vel bandysiu, gal iseis....
Atsakyti
Mergaites, bukit geros, prakonsultuokit, nepalikit sios temeles likimo valiai.... mirksiukas.gif labai jau noriu bandeliu, bet skaniu skaniu....taigi kiek laiko reikia kildinti tesla??? Ir kiek mazdaug gaunasi tu bandeliu is to pirmame puslapyje esancio receptuko????
Atsakyti
Anile, apie bandeles iš pirmo puslapio nieko negaliu pasakyti, o dėl tešlos kildinimo, tai visų pirma negalima kildinti tešlos per karštai, nes mielės tiesiog žūva... Pagal tai, kad tau tešlos apačia apdžiūva, akivaizdu, kad tešla tiesiog perkepa dėl apačioje esančio karšto vandens...
Aš paprastai kildinu tešlą orkaitėje - įkaitinu orkaitę iki 50 C, išjungiu ir dedu uždengtą dubenį su tešlą į orkaitę. Galima netgi palikti orkaitės dureles praviras, jeigu labai karšta... Taip tešla dvigubai pakyla per 30 - 40 min. Ne orkaitėje normaliai pakyla per 1,5 - 2 val.
Dar tešla gali neiškilti dėl to, kad mielės nebeaktyvios (pasenusios)... Tad vertėtų jas prieš darant tešlą patikrinti - nedidelį kiekį užpilti kambario temperatūros pienu su žiupsneliu cukraus ir palaikyti šiltai - jei per 10 - 15 min. suputos - vadinasi tinkamos 4u.gif
Atsakyti
LABAI LABAI ACIU... ax.gif na, bandysiu dar karteli ie parasysiu kaip sekesi, oj kaip noriu bandeliu.... 4u.gif
Atsakyti
Na va, dariau ka tik saldzias su cinamonu ir cukrumi bandeles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai skanu, grazu ir paprasta, tiesiog problema buvo ta, kad per dideliam karstyje kildinau, tai ne iskildavo, o zudavo....Zodziu, dabar tai superines bandeles gavosi, ziuriu ir atsidziaugti negaliu, gal nebevalgyti,o palikti tik pasigrozejimui lotuliukas.gif Mama man visada sakydavo,kad su mieline tesla net ner ko prasidet, daug vargo, bereiklanigas laiko gaisimas, o vistiek neiseis, bet man isejo....oj kaip as savim didziuojuosi... tongue.gif
Atsakyti
Dabar mergaites noriu dar keleta klausimeliu uzduoti...Ieskojau kokios nors panasios teos, bet neradau, planavau nauja uzvesti, bet galvoju, kad sitame skyrelyje taipogi tiks...

Na va, mano mama turi tokia rusike drauge tai ji labai skanius tuos mielinius pyragelius su kopustais kepa (na tradicinius rusu viruves "pirazki"), tai zodziu juos ne orkaitej, o aliejuj verda ar kepa...As noriu pasiteirauti, gal kas darot, gal kieno mociutes daro??? Ar tinka ta pati anksciau jau mineta mieline tesla, ar tinka raugintu kopustu idaras, ar ten svieziu kopustu idaras dedamas?? Dar yra vienas toks keistas dalykas, mama sako, kad jos daruge visada pasilieka gabaleli mielines teslos ir gali betkada issikepti svieziu pyrageliu. Zodziu,o situacija tokia, susitinka moteriskes mieste, o ji ir sako, gal nori pas mane arbatos uzsukti, pyrageliu prakepciau blink.gif Mama ateina i svecius, o ji kol arbata uzverda, tai greitai ta teslos gabaliuka issitraukia ji sumaiso su kitais ingridienatis (na miltais ir t.t.) , formuoja [yragelius ir kepa aliejuj...Dabar galvoju kaip taip greitai... g.gif Bet mama sako, kad gaunasi super skanus mieliniai pyrageliai, dazniausiai mesyte tada deda, bet jei turi is anksto paruosta kopustu idara, tada ji ideda...
Atsakyti