Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

QUOTE(Birmania @ 2012 01 27, 12:16)
Skaitau skaitau aš jūsų pasisakymus,bet niekaip neįkertu,kas tas tinklinis marketingas  doh.gif gal trumpai paaiškinkit arba įkelkite nuorodą kur galima apie tai sužinoti  rolleyes.gif

Tinklinis marketingas
filmukas
Atsakyti
Ir dar - Straipsnių rinkinukas
Atsakyti
sveiki,
Atradau sita tema, tik spejau keleta paskutiniu puslapiuku permesti akimis. Gal reiktu viska nuo pirmo psl paskaityt g.gif

as esu galima sakyti, naujoke MLM- ne viena kompanija kalbina, itraukineja, su viena kompanija jau dirbu- nesenai. pati kaip sistema man aisku. Bet labai daug dar truksta paciai- visu pirma zodziu, paprastai ir aiskiai padedanciu zmogui isaiskinti kas tai yra, ir kodel verta prisideti, paciai- motyvacijos, ziniu, pasitikejimo savimi ir ...entuziazmo ax.gif
Atsakyti
Visgi perskaiciau visa tema nuo pradziu biggrin.gif

QUOTE(Eva-Eva @ 2011 11 25, 22:04)
*Bet galiu pasakyti, kaip  būtent internete dirbanti, kad , jei viską darai per asmeninę prizmę, ta prasme, akcentuoji ne kompaniją, o savo žinias, save patį pozicionuoji, tai net subyrėjus kompanijai žmonės  lieka.  Patikrinta praktiškai...

**Gal kam įdomu  MLM 2.0 interneto technologijos - mielai prašom, jei skaitot rusiškai, į  svečius Automatiniai laiškai - kursas apie tai, kokią MLM sistemą galima gana nesunkiai pasidaryti internete.


*cia man dar tamsus miskas, nesuvokiu kaip tai vyksta...del to pasiprasiau i FB grupe- gal ten rasiu informacijos blush2.gif

** uzsiprasiau pamokeliu, gavau i pasta nuoroda- ja paklikinau ir dingo man viskas- ka toliau daryti g.gif 4u.gif
Atsakyti
Dinka, MLM - tai nuolatinis mokymasis, nesibaigiančios pamokos. Tai darbas, reikalaujantis išmonės ir fantazijos, noro bei siekimo užsibrėžtų tikslų.
Aš senokai apie tai domiuosi, skaitau, bet dar milijonas atvejų, kai nežinau kaip elgtis, arba labai atsainiai padarau... ax.gif Manau, kad su laiku tik visko išmokstama mirksiukas.gif

O kalbat aie kompanijas ir jų produktus, aš manau, kad produktas yra LABAI svarbus. Net jei aš dirbu tik internete (auginu 3 vaikus, mažajai 6 mėnuo eina - nesu mobili...)...
Tai va, čia mano tokia nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Produktas - labai svarbus, juk būtent jis judina viską, jei bus nepaklausus, prastas, ar brangus, kompanija nejudės į priekį, o kartu su ja ir mes.

Dinka, kas dingo, kaip dingo ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2012 02 05, 10:23)
Dinka, MLM - tai nuolatinis mokymasis, nesibaigiančios pamokos. Tai darbas, reikalaujantis išmonės ir fantazijos, noro bei siekimo užsibrėžtų tikslų.
Aš senokai apie tai domiuosi, skaitau, bet dar milijonas atvejų, kai nežinau kaip elgtis, arba labai atsainiai padarau...  ax.gif Manau, kad su laiku tik visko išmokstama  mirksiukas.gif

O kalbat aie kompanijas ir jų produktus, aš manau, kad produktas yra LABAI svarbus. Net jei aš dirbu tik internete (auginu 3 vaikus, mažajai 6 mėnuo eina - nesu mobili...)...
Tai va, čia mano tokia nuomonė  4u.gif


4u.gif
suprantu puikiai ir pati, kad mokytis ir tobuleti reikia nuolatos 4u.gif
kadangi pati auginu du maziukus, ir daznai, deja, sergancius, tai noretusi pradeti ir vystyti MLM internetu, nes vykti i susitikimus paciai be galo sudetinga sad.gif jau ne karta teko atsaukti susitikimus, nes vaikas suserga, ir nera kam su juo buti sad.gif

tik va man vis tiek nesuprantama,- kaip rasant savo bloga ( ir ka ten reikia nuolatos rasyti)- kad pritraukti zmones ji skaityti, susidometi tavimi ir kreiptis, kad isijungti i tavo versla. Kiek perverciau blogu- apie produktus ten nekalbama g.gif
matyt per mazai blogu dar skaiciau wink.gif

QUOTE(Eva-Eva @ 2012 02 05, 10:54)
Produktas - labai svarbus, juk būtent jis judina viską, jei bus nepaklausus, prastas, ar brangus,  kompanija nejudės į priekį, o kartu su ja ir mes.

Dinka, kas dingo, kaip dingo ? smile.gif


Aciu, nebedingo- atsiraso- pavelaves ikrito laiskas wink.gif
nes iskart nieko nenutiko tai ir pasimeciau 4u.gif

va va, matyt man dar teks nemazai kelio praeiti, kol rasiu ta produkta, kuris tiks ir patiks man paciai ir kuris bus paklausus ir reikalingas daugeliui 4u.gif

beje, vakar iki velumos daug varciau internete puslapiu ir skaiciau apie MLM. akys prasivere, nes tas darbas, kuri dabar dirbu ir didziuojuosi- pasirodo yra tiesioginiai pardavimai.
o va kitas, kuri tik tik pradejau- tai jau MLM wink.gif

Juk tiesioginiai pardavimai- nera pardavimo- nera uzdarbio. Net jei ir turi grupe, bet pats nieko nepardavineji- negauni nuo tos grupes ( galbut yra skirtingu marketingo planu, bet manojoje yra butent taip).
o MLM- turi grupe, i kad ir neplatindamas prekiu gauni nuo grupes. ir tik nuo taves bei pacios grupes priklauso pajamu dydis g.gif
ar teisingai suprantu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 02 05, 12:49)
1. Kiek perverciau blogu- apie produktus ten nekalbama  g.gif
matyt per mazai blogu dar skaiciau wink.gif

va va, matyt man dar teks nemazai kelio praeiti, kol rasiu ta produkta, kuris tiks ir patiks man paciai ir kuris bus paklausus ir reikalingas daugeliui  4u.gif

2. beje, vakar iki velumos daug varciau internete puslapiu ir skaiciau apie MLM. akys prasivere, nes tas darbas, kuri dabar dirbu ir didziuojuosi- pasirodo yra tiesioginiai pardavimai.
o va kitas, kuri tik tik pradejau- tai jau MLM wink.gif

3. o MLM- turi grupe, i kad ir neplatindamas prekiu gauni nuo grupes. ir tik nuo taves bei pacios grupes priklauso pajamu dydis  g.gif


1. Tai ir blogų visokių yra. Yra tie kurie pasirenka kelis produktus ir apie juos kalba. Yra kas tiesiog dar puslapį su vieno ar kito verslo pristatymu. O yra, kas apie produktus nekalba, bet labiau kalba apie patį verslą, kai sudomina, eini pas tą žmogų ir klausi - su kokiais produktais tu dirbi? Visokių būna smile.gif Kiekvienas renkasi kas jam labiau patinka. Aš kadangi dar ne MLM specas, tai daugiau kalbu apie produktus, bet ne tik bloge, darom ir kitokių darbelių.

2. Dažnai būna, kad tiesioginiai pardavimai šalia MLM. Nes tai ką tu užsakai ir parduodi - pardavimai, o tai ką gauni kurdamas grupes ar tinklą jau MLM.

3. Priklauso nuo MLM. Kartais būna, kad vistiek turi naudoti produktą, bet aišku minimaliai - sau.
Atsakyti
Blogą rašyti reikia pradėti tada, kai ateina momentas, ir supranti, kad jo nerašyti negali smile.gif Kad yra labai daug informacijos, kuria gali pasidalinti, kad nelaikyti jos galvoj, o iškloti "ant popieriaus".
Pirma, ką reiktų padaryti, jei jau apie internetą - tai susirinkti pirmąją savo potencialių partnerių bazę - nuo jos viskas prasideda. Tačiau tam irgi reikia parašyti laiškų seriją. Todėl paprasčiausias startas yra banali reklama, pasidaryti gerą kompanijai skirtą saitą su aprašymu, instrukcijom, ir tiesiog paduoti jį į reklamą.

Idealus variantas - kai kompanija ,arba komanda, duoda jau gatavą sistemą, tada žymiai lengviau, nereikia pačiam kurpti, galia iškarto dirbti smile.gif
Atsakyti
Bet tai ar aš teisingai suprantu, kad visa vertė yra ta Tavo suburta žmonių grupė. Juk labai nesunkiai tuomet galima persimest kad ir nuo vieno produkto prie kito, nes yra ir grupė, ir klientų ratas.
Atsakyti
Teisingai. Kompanijos kartais susvyla, visko gali nutikti. Tas , kas deda akcentą ant kompanijos, stato namą ant smėlio. Tas, kas akcentuoja save, savo žinias, pagalbą komandai, tas stato namą ant uolos wink.gif
Va pažiūrėkit, facebooke. Pas kai kuriuos vietoj vardo - kompanijos pavadinimas. Kas juos paskui prisimins ? ...
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 02 05, 11:49)
4u.gif
suprantu puikiai ir pati, kad mokytis ir tobuleti reikia nuolatos  4u.gif
kadangi pati auginu du maziukus, ir daznai, deja, sergancius, tai noretusi pradeti ir vystyti MLM internetu, nes vykti i susitikimus paciai be galo sudetinga sad.gif jau ne karta teko atsaukti susitikimus, nes vaikas suserga, ir nera kam su juo buti sad.gif



doh.gif lotuliukas.gif va va, nuo mažiukų ligų ir mano visas MLM prasidėjo lotuliukas.gif thumbup.gif

Mes ligų db nebijom - baisiai drąsūs, bet užtat trys vaikai - ne juokas... Ir tai visi kaip 220 trenkta vaikštau.. O jei dar į žmones išlįst - tiesiog psichika nepavilktų... doh.gif

O ir kaip minėjai - planuoti negali... Ar gali vaiko nuotaiką suplanuoti? Man sunkiai sekas lotuliukas.gif
Atsakyti