Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

QUOTE(Eva-Eva @ 2012 02 05, 13:08)
Teisingai. Kompanijos kartais susvyla, visko gali nutikti. Tas , kas  deda akcentą ant kompanijos, stato namą ant smėlio. Tas, kas akcentuoja save, savo žinias, pagalbą komandai, tas stato namą ant uolos wink.gif


aukso zodziai ax.gif

QUOTE(Dainulle @ 2012 02 05, 14:25)
Ar gali vaiko nuotaiką suplanuoti? Man sunkiai sekas  lotuliukas.gif


misija neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Taip kukliai bandau atkeliauti pas jus. Skaiciausi apie MLM, susidomejau. Bet nuo visos info galvele apsisuko smile.gif
Gal kas nors asmeniskai galetu mane paprotinti ir pakonsultuoti. Nes viskas atrodo labai painu ir sudetinga.
Ypac, jei issirenki kompanija, su kuria noretum dirbti, kaip ieskoti zmoniu, kuriuos galetumete sudominti prisijunti prie jos, kad ir jiems gerai butu ir jums? Tikriausiai sis klausimas mane labiausiai kankina... Ir zinoma, patys pirmieji zingsneliai... Kompanijos issirinkimas, blogu vedimas... ir pan.

Buciau labai dekinga, jei kas atsilieptu i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Galima pradėti nebūtinai nuo sudėtingiausio varianto, dabar galimybės leidžia pirmiau pradėti uždirbti, o visa kita palaipsniui, vėliau, po truputį. Tarkim, MLM internete. Yra kompanijos, kur neverčia iškarto lėkti žmonių ieškoti. Tiesiog krapštaisi vienas, po truputį, o su laiku ir žmonės atsiranda. Viskas jau procese vyksta, ABC tvarka, o ne nuo sunkiausio smile.gif
Atsakyti
šiaip ir aš pati naujokė....įdomu, kas tas ABC žaliems biggrin.gif
turbūt nėra tokio vieno ir visiems tinkančio g.gif kiekvienas adaptuoja pagal save, pagal savo sugebėjimą, savo galimybes ax.gif

kai įlendu į kai kuriuos blogus- pusės informacijos man tiesiogiai nesuprantama. t.y. naudojama kažkokia specifinė kalba, nepagaunu, kas tuom norėta pasakyti...gal čia aš pati dar per mažai skaitau ir domiuosi, kad nepagaunu blush2.gif
Atsakyti
Visa specifinė kalba puikiai ūkiškai paaiškinama, nieko baisaus, jei kas nesuprantama, gi niekas negimė su enciklopedija vietoj galvos smile.gif Viskas išsiaiškinama, kai aiškiniesi, tai normalu wink.gif Aš jau va 2,5 metų vis aiškinuosi ir aiškinuosi biggrin.gif Galo nėra, nes neišsemiama tema. Kad ir mūsų grupę facebook-e - vis aiškinamės smile.gif

Norėjau tik pabrėžti, kad naujokėliams dabar kaip niekada gerai, nes jie gali ateiti tiesiai į internetą, susirasti kompaniją, kuri nespaudžia ir nevaro vykdyti kvalifikacijų, ir pradėti uždarbiauti, dar praktiškai būnant visai žaliam ir vienam. Senose kompanijose labiau sekasi tiems, kas jau pragraužė savo sistemą, turi įdirbį, o tai iškarto nesidaro, ir toli gražu ne kiekvienam pasiseka pereiti kliūčių ruožą.

Jei dabar būčiau tokioj situacijos, bet su dabartinėm žiniom, ir būčia nužiūrėjus kokią MLM kompaniją, vis gi pirmiau bandyčiau įsitvirtinti internete, pradėti burti žmones, o paskui galima su savo komanda ir "žemėj" dirbti.
Na bet čia jau kaip kam labiau patinka. kaip kas save įsivaizduoja - vieni kaifuoja nuo kelionių po prezentacijas, susitikimus,, kiti - nuo to, kad su tapkėm namie dirba smile.gif
Atsakyti
jo, ta grupė FB- man visai tamsus miškas, kai kurių asmenų išsakytos mintys biggrin.gif Bet nieko tokio- skaitau, mažu vieną dieną daeis...

Mano sąlygos dabar tokios, kad namie su tapkėm dirbti - idealus variantas ( du maži vaikai aplink)...bet man iš principo neaiškus toks dalykas- kaip pasiskaičius vieno, ar kito kalbas apie MLM internetu iš esmės, jungtis į komandą, apie kurią net nekalbama, kaip ir nekalbama apie patį produktą...Čai jau asmenybės žavesys pirmoj vietoj? ar kas? su savo klausimais bandau aiškintis sistema- kaip tai iš tiesų veikia ir kiek tai veiksminga....plius, o jei neturi talento rašyti? g.gif
Atsakyti
Grupėj mes tiesiog diskutuojam, ir visokius niuansus nagrinėjam, tariamės, kaip kas geriau smile.gif
Na, tarkim, patiko kažkoks žmogus, jo mintys, galima susirasti jo profilyje blogą ar saitus, ir pasižiūrėti, kuo jis užsiima. Nes kitaip, jei leisi reklamą, tai pavirs į bobturgį, ir grupė neteks žavesio smile.gif Galima tiesiogiai paklausi, susisiekti. Galima tiesiai grupėje paklausti, ne kartą buvo, kad ateina naujokas, ir sako - patarkit, nieko nesuprantu.

Su tapkėm ir man patinka, iš "antžeminio" pabėgau savu metu biggrin.gif (nors produktus iki šiol naudoju - tos kompanijos).

Sistemos internete gana sudėtingos, bet pradžioje galima apsieiti ir be to, nes sistemos yra skirtos tam, kad maksimaliai automatizuoti verslą, ir kol esi dar žalias, tos automatizacijos visai nereikia. Čia jau prireikia, jei nebesusitvarkai, tarkim, daug žmonių turi. Blogai, responderiai, saitai- čia jau paskui. Ir tai tėra instrumentas, o ne variklis.

Naujoko ABC - vaizdas maždaug toks : Gera kompanija, geras sponsorius, ir geras skelbimas reklamai. Visa kita įsivažiuoja savaime. Vienas , antras žmogus, dirbi su jais, kai jei tampa savarankiški, atveda savus. Ir prasideda plėtra. Nieko antgamtiško wink.gif O "navarotai" - veliau - kai prireikia wink.gif

Atsakyti
Man susidarė tokia nuomonė, kad MLMe yra taip pavadinkime "verslininkai", kurie pasirenka kelią burti struktūrą, o žemiausiame lygmenyje - "prekeiviai", kurie tiesiogiai jau ir parduoda prekes ir daro verslininkams gerą darbą.
Aš irgi pastebėjau, kad beveik visur kalbama apie tai, kad norint gerai čia uždirbti, svarbiausia kurti struktūrą, o produktas ir jo pardavimas išvis beveik nefigūruoja, nes jis atneša santykinai mažesnes pajamas.
Neįsivaizduoju - nejaugi dabar visi puls rašyti savo blogus apie tai, kaip kurti savo struktūrą?
Aš džiaugiuosi tuo, ką aš turiu. Žinau apie savo kompanijos produkciją tikrai nemažai ir man malonu, kad aš galiu pasiūlyti žmogui ne bile kad parduoti, o kas jam išties būtų į naudą. Kol kas nepasakyčiau, kad gaunasi daug uždirbti, bet būtent patenkinti klientai man yra maloniau nei paprasta distributorių paieška, kur akcentuojamas būtent "uždarbis", "struktūra", "verslas" ir kt. Jau geriau tegul pamažu, bet susidarys patikimas branduolys, kur žmonės žino, kodėl atėjo būtent čia, būtent į mano struktūrą, ir kad jie būtų lojalūs konkrečios kompanijos produkcijai, kurią patys išbandė. Kad tai būtų arčiau tos pradinės idėjos, kad MLMe žmonės tiesiog rekomenduoja savo draugams. Ir ne tam, kad uždirbtų, bet tam, kad tas kitas žmogus būtų patenkintas įsigijęs kažką.
Na, bet gal čia mano tokia natūra smile.gif Be to, man MLMe nėra tikslo uždirbti pragyvenimui, tad užsiimu juo labiau kaip hobiu. Tad neužmėtykit akmenim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 02 16, 21:40)
bet man iš principo neaiškus toks dalykas- kaip pasiskaičius vieno, ar kito kalbas apie MLM internetu iš esmės, jungtis į komandą, apie kurią net nekalbama, kaip ir nekalbama apie patį produktą...Čai jau asmenybės žavesys pirmoj vietoj? ar kas? su savo klausimais bandau aiškintis sistema- kaip tai iš tiesų veikia ir kiek tai veiksminga....plius, o jei neturi talento rašyti?  g.gif



Tiesiog daugelyje grupių yra susitarimas nekalbėti apie savas kompanijas, kad neprasidėtų ginčai, kuri geresnė ir gražesnė. smile.gif Realiai kaip, pasiklausi vieno, kito, asmeniškai, su kuo jie dirba, kokie pliusa, kokie minusai ir sprendi kas tau svarbiausia pačiai ir koks darbo stilius tau priimtinas.
O ir talento rašyti ne visada reikia, kai kur būna kad sponsoriai (tie pas kuriuos registruojiesi) ir tekstus duoda, ir savo parašyta medžiaga leidžia naudotis.
Atsakyti
Sunday, pilnai palaikau 4u.gif

Vieni kuria struktūras dirbtinai, o kiti - savaime, tiesiog dirba, o struktūra, pinigai- jau kaip pasekmė ateina. Tada yra tikrasis stabilumas, ne tada, kai priregistravai pusę rajono.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunday @ 2012 02 16, 21:57)
Man susidarė tokia nuomonė, kad MLMe yra taip pavadinkime "verslininkai", kurie pasirenka kelią burti struktūrą, o žemiausiame lygmenyje - "prekeiviai", kurie tiesiogiai jau ir parduoda prekes ir daro verslininkams gerą darbą.



Nea - čia tiesioginiai pardavimai, su tinklinio marketingo elementais. Realiai tinklas kuriamas iš pačių vartotojų, t.y. tu nepardavinėji, jei kai kuriose kompanijose būtina kažką pirkti, jie skaičiuoja, kad perki savo naudojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsRAT: 16 vasario 2012 - 21:05
Taip, net yra kompanijų, kurios draudžia pardavimus "į šoną" - tik vartojimui. o kai kur hibridas - ir sau, ir klientui.
Atsakyti