Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

As pries menesi irgi pasirašiau sutartį su FM Group, kolkas nelabai sekasi nors tikrai stengiuos, bet tikiuosi, kad reikalai pasitaisys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2011 01 07, 22:00)
As pries menesi irgi pasirašiau sutartį su FM Group, kolkas nelabai sekasi nors tikrai stengiuos, bet tikiuosi, kad reikalai pasitaisys bigsmile.gif

Dar tik mėnuo. mirksiukas.gif Po metų galėsi papasakot sekas ar ne smile.gif 4u.gif sėkmiuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2011 01 07, 22:00)
As pries menesi irgi pasirašiau sutartį su FM Group, kolkas nelabai sekasi nors tikrai stengiuos, bet tikiuosi, kad reikalai pasitaisys bigsmile.gif


O kaip faina matyt FM - ietes..biggrin.gif
Butinai lauksim atsiliepimu ir patarimu..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 01 08, 07:14)
Dar tik mėnuo.  mirksiukas.gif Po metų galėsi papasakot sekas ar ne smile.gif 4u.gif sėkmiuko  mirksiukas.gif


Nedekosiu sako negalima biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksaranke10 @ 2011 01 08, 10:09)
O kaip faina matyt FM - ietes..biggrin.gif
Butinai lauksim atsiliepimu ir patarimu..biggrin.gif


Sveikutia, Auksaranke10, mirksiukas.gif
4u.gif ar tu jau seniai bendradarbiauji su FM?
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2011 01 09, 19:26)
Nedekosiu sako negalima biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:
Sveikutia, Auksaranke10,  mirksiukas.gif
4u.gif ar tu jau seniai bendradarbiauji su FM?


Aham.. sako negalima.biggrin.gif

Na as mlm sistemoje dirbu jau ketvirtus metus.
Pries tai dirbau kitoje kompanijoje 3metus.
O dabar jau daugiau nei metai kaip bendrauju su fm group. Kol kas labai dziaugiuosi savo sprendimu.

 ! 
Pašalinta reklaminė nuoroda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 24 sausio 2011 - 16:23
as dirbau su fm,bet deja nepateisino savo lukesciu sad.gif klientai atzagariai ziurejo i lenkijos gamintojus,be to yra youtube filmukas kaip ateina kvepalai i rinka, papiktino klientus, ir taip nutilo nutilo,nors labai stengiausi ir patirtis mlm 8metai,bet neisejo. sprendimu nesigailiu,visada kazkur igaunam patirties,bet turim surasti save, tik ieskojimai tai pades. as atradau savo mlm tinkla - amway, produktas patikrintas, kokybe, 50 metu rinkoje, usa gamintojas, zino dauguma klientu,gal del to lengviau nzn...sekmes visoms mlm pasaulyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mozaika** @ 2011 01 09, 23:21)
as dirbau su fm,bet deja nepateisino savo lukesciu sad.gif klientai atzagariai ziurejo i lenkijos gamintojus,be to yra youtube filmukas kaip ateina kvepalai i rinka, papiktino klientus, ir taip nutilo nutilo,nors labai stengiausi ir patirtis mlm 8metai,bet neisejo. sprendimu nesigailiu,visada kazkur igaunam patirties,bet turim surasti save, tik ieskojimai tai pades. as atradau savo mlm tinkla - amway, produktas patikrintas, kokybe, 50 metu rinkoje, usa gamintojas, zino dauguma klientu,gal del to lengviau nzn...sekmes visoms mlm pasaulyje smile.gif


Mozaika** labai idomus pasisakymas.
Noreciau pabrezti, kad didele dali sekmes sudaro remejas. Svarbu susirasti daug zinanti, kuris galetu skatinti ir padeti. O ne po bet kuo uzsiregistruoti(pvz buna tokiu situaciju, kad remejas net analogu saraso nepateikia nauja zmogiukui). Tai mano nuomone blogas remejas pirma klaida.
Asmeniskai as nelabai pardavineju produktu, tik mlm uzsiimu. Man smagiau zmonems suteikti nuolaida, nei sau kelis litus kraut i kisene.smile.gif

Del kvepalu, tikrai nesureiksminkit savo kliantu pasisakymo.
Nes jie gaminami Vokietijoje. Kiek zinau ir domiuosi( tikrai dideli ziniu kraiti turiu) tie patys chanel, versace perka tose gamyklose litruose, o paskui ispilsto i savo firminius buteliukus.
O fm group kompanijos gaminiai gaminami ne Lenkijoje, lenkai yra kaip mlm ikurejai. Stai ir viskas. Linkiu ziureti i viska placiau ir nuolaidziau.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaranke10: 10 sausio 2011 - 00:03
O as iš pradžių domėjausi Amway. Bet tegul atleidžia visi amway darbuotojai, nes tokius atsiliepimus girdejau ne is vieno, kad ši kompanija yra perdaug sudievinta. Be to bent jau Kaune man pasirodė ji kaip sekta, kuri stengiasi ne daugiau darbuotojų pritraukti, bet iš savų kiek imanoma labiau ištraukti pinigų. Neaiškūs seminarai, už kuriuos turi nemažus pinigus mokėti. Plius skambina beveik kasdien, reikia susitikti, nesinori net ragelio kelti. Deja, bet ir apie produkciją nelabai gerų atsiliepimų girdėjau smile.gif
Ir ačiū Dievui atradau FM, čia visai kitokia darbo aplinka thumbup.gif Jokio spaudimo, o skeptikus galima pritraukti, tik savo dideliu žinių bagažu, kaip sakė auksarankė.
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2011 01 10, 09:59)
O as iš pradžių domėjausi Amway. Bet tegul atleidžia visi amway darbuotojai, nes tokius atsiliepimus girdejau ne is vieno, kad ši kompanija yra perdaug sudievinta. Be to bent jau Kaune man pasirodė ji kaip sekta, kuri stengiasi ne daugiau darbuotojų pritraukti, bet iš savų kiek imanoma labiau ištraukti pinigų. Neaiškūs seminarai, už kuriuos turi nemažus pinigus mokėti. Plius skambina beveik kasdien, reikia susitikti, nesinori net ragelio kelti. Deja, bet ir apie produkciją nelabai gerų atsiliepimų girdėjau smile.gif
Ir ačiū Dievui atradau FM, čia visai kitokia darbo aplinka thumbup.gif Jokio spaudimo, o skeptikus galima pritraukti, tik savo dideliu žinių bagažu, kaip sakė auksarankė.


As aisku Fm'o nesudievinu. Bet man atrodo, kad labai laisva cia viskas.
Nevercia nieko daryti. Nori darai nori ne.
O pas mane is amway nemazai zmoniu atejo, tai atsiliepimai su tavo paminetais sutampa. Ten labai psichologiskai stipriai paruosti zmones. biggrin.gif
Atsakyti
taip priklauso viskas kur ir su kuo dirbi.As dirbu ne LT rinkoje, as gyvenu ir dirbu UK.patikekit cia viskas kitaip.Nesudievinu nei vienos kompanijos mlm kurioje esu dirbus, iki siol palaikau rysius ir jei produktas geras, rekomenduoju ji ir is kitos kompanijos,nors joje ir nebedirbu.
Esme tame kad LT rinkoje tas minusas ir yra - spaudimas,itikinejimas ir uz viska imami pinigai.
Uk Amway rinka ziauriai skiriasi - cia mums nereikia moketi jokiu registracijos mokesciu, nereikia issipirkti jokiu startiniu paketu,kai pradejau neinvestavau nei cento.I seminars nevaikstau kaip isprotejusi, apie mlm turiu pakankamai daug ziniu per tuos 8metus susikaupe,nueinu tada kada svarbu,arba kad palaikyti naujus komandos narius. nei vienam savo komandos nariu nebrukau eiti i amway,visi patys atejo pas mane besidomintys galimybe. Cia neuzdirbam kitam auksciau esanciam, jei as padarau atitinkama procenta grupines apyvartos as ji visa ir pasiimu, o kitas gali negauti nuo mano grupes nieko,nors sedi ir auksciau manes smile.gif
uzsiregistravus esu ir avon,cia man jau galva nuo ju skauda, skambina i men po 3 katus,kad daryciau uzsakyma, pasakau kad neturiu,vistiek kita diena kitas skambina, nu atsibodo juodziausiai ir cia uz atvesta zmogu moka pinigus, kad man yra negrazu doh.gif
Uk amway rinkos reikalavimai kitokie, cia neuzsidedam mes 30% kad uzdirbti,gal del to lengviau,gal del to patikimiau i mus ziuri zmogus. as dirbu mlm, bet dirbu kaip as noriu,kaip man patinka ir kaip as suprantu sita darba,negazdinu zmoniu spaudimu,kiekvianas juk turim teise rinktis.Kaip sakant, priklauso pas ka pakliusi, as papuoliau i gera grupe, kurios vadovas mane stume i prieki, kaip sakant vadovu galim buti kiekvinas, tik ne visis sugeba tai daryti produktyviai.

kiek tu kompaniju mlm nepereita doh.gif bet kiekvienas atrandam sau priimtiniausia, to ir linkiu, dziaugiuosi del zmoniu,kurie bando, stengiasi iesko galimybiu, o ne sedi komentaruose online ir smeizia musu darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mozaika** @ 2011 01 10, 15:46)
taip priklauso viskas kur ir su kuo dirbi.As dirbu ne LT rinkoje, as gyvenu ir dirbu UK.patikekit cia viskas kitaip.Nesudievinu nei vienos kompanijos mlm kurioje esu dirbus, iki siol palaikau rysius ir jei produktas geras, rekomenduoju ji ir is kitos kompanijos,nors joje ir nebedirbu.
Esme tame kad LT rinkoje tas minusas ir yra - spaudimas,itikinejimas ir uz viska imami pinigai.
Uk Amway rinka ziauriai skiriasi - cia mums nereikia moketi jokiu registracijos mokesciu, nereikia issipirkti jokiu startiniu paketu,kai pradejau neinvestavau nei cento.I seminars nevaikstau kaip isprotejusi, apie mlm turiu pakankamai daug ziniu per tuos 8metus susikaupe,nueinu tada kada svarbu,arba kad palaikyti naujus komandos narius. nei vienam savo komandos nariu nebrukau eiti i amway,visi patys atejo pas mane besidomintys galimybe. Cia neuzdirbam kitam auksciau esanciam, jei as padarau atitinkama procenta grupines apyvartos as ji visa ir pasiimu, o kitas gali negauti nuo mano grupes nieko,nors sedi ir auksciau manes smile.gif
uzsiregistravus esu ir avon,cia man jau galva nuo ju skauda, skambina i men po 3 katus,kad daryciau uzsakyma, pasakau kad neturiu,vistiek kita diena kitas skambina, nu atsibodo juodziausiai ir cia uz atvesta zmogu moka pinigus, kad man yra negrazu doh.gif
Uk amway rinkos reikalavimai kitokie, cia neuzsidedam mes 30% kad uzdirbti,gal del to lengviau,gal del to patikimiau i mus ziuri zmogus. as dirbu mlm, bet dirbu kaip as noriu,kaip man patinka ir kaip as suprantu sita darba,negazdinu zmoniu spaudimu,kiekvianas juk turim teise rinktis.Kaip sakant, priklauso pas ka pakliusi, as papuoliau i gera grupe, kurios vadovas mane stume i prieki, kaip sakant vadovu galim buti kiekvinas, tik ne visis sugeba tai daryti produktyviai.

kiek tu kompaniju mlm nepereita doh.gif bet kiekvienas atrandam sau priimtiniausia, to ir linkiu, dziaugiuosi del zmoniu,kurie bando, stengiasi iesko galimybiu, o ne sedi komentaruose online ir smeizia musu darba 4u.gif


Labai grazus palinkejimas.
Dar noreciau palinketi, kad pradetu zmones gerbtii PARDAVEJU darba, o ne zeminti juos..
Atsakyti
QUOTE(lukamona @ 2009 08 21, 16:04)
cia turbut veikia tas musu lietuviskas mastymas, nei sau nei kitam, o tas principas tinkliniame ir veikia, jei pats naudojiesi, tinka patinka, pasiulai kitam ir t.t. kiek zinau,kad ir kaimynineje Latvijoje labai teigiamas poziuris i tinklini marketinga, normalu,kad kiekvienoje seimoje yra zmogus, uzsiimantis siuo verslu, nebekalbu apie Rusija. mes ko gero dar nesubrendom siai sakai..

drinks_cheers.gif labai labai sutinu su tuo. Bet as labai tiiuosi, kad greitu metu subresim, nes visam pasauly shis budas populiareja, tai gal ir lietuviams dashus smile.gif Nors, musu kulturiniai bruozai, kaip amzinas dejavimas, nepasitenkinimas ir nepatiklumas visgi gali pakishti tam koja rolleyes.gif

QUOTE(vilmuxxx @ 2009 08 25, 15:47)
Taigi va, kad daugkam vien isgirdus fraze "tinklinis marketingas" baisu pasidaro, iskart kalbeti nenori.

Manau cia tiesiog musu kulturos, mentaliteto dalis. Visa musu visuomene, uzdari, neatviri naujovems, nemoka klausyti, pasidziaugti kito sekme. Ieskoma ne pozityviu dalyku, o kabliuku, kodel "ne". Manoma, kad apgaus, apmaus, prekes neveiks, nepateisins lukesciu ir t.t.

O dar koks pyktis paima kai pamato, kad kazkam...o tu siaube...sekasi  lotuliukas.gif
visada lengviau sedeti ir kaltinti kitus, kad aplink vien vagys, apgavikai, ir nera jokiu galimybiu prasimusti.

o jus pabandykit dirbti. ne prisiregistruoti vienoje is tinklinio marketingo kompaniju...o DIRBTI. tikrai nera lengva ir, norint rezultato, jegu ideti reikia nemazai.

Pvz gal kas pasakytu kuo skiriasi paprastas vadybiinkas nuo tinklinio marketingo darbuotojo?
- vadybininkas skambina, vyksta i susitikimus ir pardavineja kazkieno produkcija uz nustatyta atlyginima.
- tinklininkas skambina, susitinka ir gauna atlyginima priklausanti nuo rezultatu.

Taigi tinklininkas, jei dirba tiek, kiek samdomas darbuotojas uzdirba gerokai daugiau uz pastaraji. Bet tinklininku buti savotiskai "zema". Kazkas prasilenkia su logika  g.gif

As darbuojuosi dviejose tinklinio marketingo kompanijose ir esu patenkinta.  4u.gif


lotuliukas.gif tikrai jau jeigu sekasi, tai pravalas biggrin.gif

Shaunuole thumbup.gif cia apie tai, kad darbuojiesi ir net dvejose kompanijose ax.gif

O dirbti aisku reikia, bet tikrai ne daugiau nei pvz musu mokytojai dirba. Arba kokios siuvejos, kurios lenkia nugara per dienas uz minimuma. Ir butent, dauguma zmoniu prisiregistruoja i tokias imones ir tikisi, kad pinigeliai patys byres i pinigine. Aisku, reikia pastangu ir tik pabandzius galima arba girti arba peikti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BusyBee: 13 sausio 2011 - 12:52