Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

QUOTE(mozaika** @ 2010 12 16, 19:43)
sveiki, zinoma kokia tai paslaptis, as dirbu su AMWAY, o buvo isbandyta daug kompaniju. As visada sakau,piktas ir negailestingas komentatorius,tai zmogus, kuris bande,bet norejo greitu rezultatu be pastangu, ir visadad kartoju,kad MLM reikia idrbti kaip ir kiekviename darbe i kuri einam kas diena, as atidaviau daug laiko amway,nes tuometu tiesiog buvau bedarbe, siuo metu dirbu puse etato,bet ir daug laiko duodu MLM versliui-kodel? ogi todel kad niekas tau nevadovauja virs galvos, nerekia ir nenurodineja,kad taip ir taip turi buti, man malonu bendrauti su savo komanda, savo sponsoriai, man malonu susipazinti su naujais zmonem, as nesiulau savo giminem, dirbu su zmonem kurie pas mane patys ateina, as tik pasakau kuo uzsiimu. Taip,galbut UK pozityvesne aplinka, cia MLM verslas yra rimtas darbas, cia mus gerbia uz pasiekimus, o Lietuvoj visko buna,bet kas nori tas dirba pakankamai sekmingai.
manau atsakiau i jusu teigini  smile.gif

Papildyta:
ir gal per daug issiplesiu,bet is asmenines puses, kas dirba tie ir mato rezultatus,bei juos jaucia... as dirbdama su amway ir budama bedarbe sugebejau taupytis, pradejusi dirbti puse etato visiskai nebejudinau amway pinigu gaunamu ir viso to irodymas, per metus laiko, galejau leisti sau nusipirkti rezultato vaisiu- automobili is amway santaupu ir nekalbu apie automobili kainuojanti simtus ar kelis tukstancius.... savajam skyriau 18tukst. nes as galiu sau tai leisti dirbdama su amway. Ir negalvokit kad tai akiu pudrinimas ar itikejimas, kaip tu gali itiketi kazkuo,kai tau neisplauna ko ar neisvalo, matai rezultata ir juo tiki...ne visos prekes patenkina mano lukescius, bet to nereikia slepti nuo kliento, as daug ka naudoju,bet yra ir ko nenaudoju, neaukstinu savo kompanijos.MLM man visos kompanijos yra auksto lygio, jos pateikia kokybiskesni produkta nei parduotuveje... issipleciau per daug doh.gif



Neissipleciat...Labai idomu...Nes kaip aplink tiek daug negatyvistu, "teisuoliu", "zinovu" ir skeptiku, apima abejones...Na UK ne LT...Bet tikiu, kad ir cia kazkas imanoma..Gal...suvokiu cia dar vienas dalyka - visgi charizma, zmogaus natura, uzsispyrimas...Nors kai kas man sako, kad MLM gali padaryti kiekvienas...Oi kaip cia as abejoju, juk ir darbe eiliniame, ne kiekvinas lyderis, vadovas, ar geras pardavejas...
Atsakyti
QUOTE(Edit_a @ 2010 12 21, 22:57)
Neissipleciat...Labai idomu...Nes kaip aplink tiek daug negatyvistu, "teisuoliu", "zinovu" ir skeptiku, apima abejones...Na UK ne LT...Bet tikiu, kad ir cia kazkas imanoma..Gal...suvokiu cia dar vienas dalyka - visgi charizma, zmogaus natura, uzsispyrimas...Nors kai kas man sako, kad MLM gali padaryti kiekvienas...Oi kaip cia as abejoju, juk ir darbe eiliniame, ne kiekvinas lyderis, vadovas, ar geras pardavejas...

Aš dar nesu pasiekusi daug. Bet siekiai dideli. O labiausiai mane užkrečia žmonės, sutikti gyvai, kurie iš to gyvena smile.gif Aišku, man striuka ir trūksta lėšų..... Žiūrėdama į tokius žmones visada sau sakau: kuom aš prastesnė? Nejau negaliu? smile.gif Tada didėja užsispyrimas. Dabar, per gruodį ir sausį užsibrėžus pasiekti to, kas maniau, jog neįmanoma.... Skaičiuoju, skaičiuoju taškus vakare atsigulusi. Trūksta... Labai trūksta.... doh.gif Bet jau matau, jog tai yra ĮMANOMA bigsmile.gif Ir žinau, kad jei šį mėnesį nepavyks, pavyks vėliau, bet TIKRAI TIKRAI pavyks smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
skaitau vis sita tema, ir kuo toliau tuo labiau atrodo kad cia apie tinklini marketinga snekama kaip apie kazka "stebuklingo" smile.gif nepykit uz nuomone. bet juk is tiesu rezultatai priklauso nuo zmogaus, nesvarbu kokiam biznyje esi. o tinklinis marketingas tai nera AMWAY ar dar kazkas, tai tiesiog marketingo budas, kai produktas reklamuojamas ne tradiciniu budu, o "is lupu i lupas", kai reklamuojanciam produkta taip pat yra nauda is to. As neturiu nieko pries tai, manau kad tai yra pats geriausias is visu buvusiu ir esamu maketingo budu kada nors. tiesiog keista skaityt pasisakymus, kad MLM yra kazkoks stebuklas, arba atvirksciai - kad tai yra blogybe. Tai juk yra tik priemone. Aisku siais laikais manau imones, nesiimancios MLM principo labai daug praranda. O kiekvieno zmogaus rezultatai priklauso nuo jo paties, ir jokiu stebuklu nereikia tiketis 4u.gif kad ir Kaledos biggrin.gif
Atsakyti
maidala, nieko čia stebuklingo - jei dirbi, tai užsidirbi, jei tik svajoji, tai nusivili....
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2010 12 22, 13:06)
maidala, nieko čia stebuklingo - jei dirbi, tai užsidirbi, jei tik svajoji, tai nusivili....

drinks_cheers.gif
tiesiog norejau prasklaidyti ta migla ir pasitikslinti apie ka kalbam smile.gif
Atsakyti
Labas, as buvau kvieciama i Amway kopanija, ilgai svarsciau, daug skaiciau, ir nusprendziau nesijungti. Idedu cia savo argumentus - pamastymus, gal kam bus naudinga, o gal kas gales man tuos pamastymus atremti MLM naudai?

1. Pradesiu nuo pacio verslo koncepcijos. Pats pirmiausias verslo tikslas yra pelnas. Tarkim, Amway veikla yra isskirtiniu kokybisku produktu gamyba; konkurencija su iprastom plataus vartojimo prekem. Kyla fundamentalus klausimas: kodel kompanija vietoj to, kad uzverstu rinku parduotuves savo produktais, investuotu i reklama, elgiasi atvirksciai- riboja prieiga prie prekiu (licencija 160 Lt, kas metai pratesimas 80 Lt), pasikliauna pardavimais distributoriu - zmoniu, kuriems netaikomi praktiskai jokie bendravimo su klientais, produktu ismanymo, issilavinimo reikalavimai? Is mano patirties, persasi atsakymas toks: ogi todel, kad kompanijai produktu pardavimas yra antras, o gal ir dar tolesnis prioritetas. Tai koks tada pirmasis tokios kompanijos prioritetas?
2. Bet kokia imone uzsiimanti pardavimais turi sekti pasiula ir paklausa, ivertinti konkurencija. Sudaromi biudzeto planai, po to pasitelkiamos pardavimines pajegos biudzeta igyvendinti, ziurima i kastus, optimizuojami pardaviminiu zmoniu kiekiai. Amway niekada nenusprende- viskas,distributoriu turim pakankamai, nebesipleciam. Ju pirmas tikslas, deja, itraukti i savo tinkla kuo daugiau zmoniu. Is ju surinkt "licencijos mokescius", po to kas metai jos pratesimo mokescius. Jei yra 3 mln distributoriu (amway tinklapy raso), padauginkit is licenciju vidurkio 50 USD gausit 150 mln USD pajamu is nieko, nejudinant nei pirsto, nemokant jokiu komisiniu. Sakyciau, superine ideja...
3. Amway.com prie Our Story / prie 2000 m raso, kad turi daugiau nei 3 mln distributoriu. Wikipedia ir kiti saltiniai pateikia, kad metine apyvarta budavo apie 7 mlrd USD, o 2009 isaugo iki 8,4 mlrd USD. Imkim vidurki, 8,4 mlrd USD / 3 mln zmoniu = 2800 USD per metus tenka pardavimu vienam distributoriui. Per metus. Pardavimu (apyvartos)-ne komisiniu. Imkim palankiausia prielaida, kad 21 proc skirta komisiniams, iseina 588 USD per metus komisiniams. Neitraukiant sudetingos tasku paskirstymo sistemos ir komisiniu, gauname kad 588/12= 49 USD komisiniu per men. 122 Lt. Tai vidutiniskas distributoriaus uzdarbis per men... Suprantu, kad labai daug kas priklauso nuo darbo nuo pastangu, bet uzsidirbti padoriai gali tik vienetai ir panasu, kad kitu distributoriu, daugiau isleidzianciu Amway prekems, negu uzdirbanciu, saskaita. Ta patvirtina ir Amway uk tinklapy pateikti vudutiniai komisiniai; jie deklaruoja tik 9 platininius ir 1 deimantini nari. Itariu, tai tie zmones, kurie pirmi ikele Amway koja i UK. Nes esant placiam distributoriu tinklui, nebera tiek galimybiu pritraukti nauju nariu, taigi net teoriskai pasiekti platinini lygi yra labai sudetinga.
4. Amway prekes yra labai labai brangios. Galima sakyti, kad ale kokybe super, bet visada bus zmoniu, kuriem preke netiks, kurie skirtumo nepajus, kitiem skirtumas per menkas permoket trigubai uz prekes ir tt ir pan. Matyt, norint isgalet islaikyt sukurta tinkla, sukurt distributoriams 30 proc nuolaidos iliuzija, tenka laikyt tokias kainas. To paseka yra, kad produktai mazai konkurencingi. Daug zmoniu prekiu tiesiog nepirks; daug zmoniu karta pabande nebepirks, o like zmones ilgainiui vis tiek nustos pirkti sias prekes, net lojaliausiems atsibos plius konkurencijos itaka. Tai taip pat viena is prielaidu, kodel Amway plecia distributoriu tinkla be pabaigos- daugiausia jie patys ir perka, ir labai daug distributoriu nusivilia ir meta si uzsiemima.
5. Kad kuo maziau zmoniu mestu Amway uzsiemima, pasitelkiami seminarai. Idomu buvo panarsyti internete apie juos. Seminarai is tikruju motyvuoja, pakelia nora stengtis, uzdega, uzveda. Man buvo keista, kodel nieko nebuvau girdejus apie Kyosaki. Po info paieskos zinau atsakyma- todel, kad nebuvau susidurus su tinkliniu marketingu... Yra kruva medziagos apie tai, kad Kyosaki yra Amway kurinys; kad jo knygos ir mokymo medziaga tapo bestseleriais kai jas pradejo stumti per Amway seminarus. Distributoriai jas ir pirko ( o cia dar vienas lengvas Amway virsuniu pajamu saltinis). Negana to, Kyosaki konkurentai yra padare jo knygu analize ir demaskave daug melo: neegzistuoja kyosaki minimi du verslo bankrotai, nera jokiu duomenu apie havajuose gyvenusi rich dad su sunum Maiku; nera jokiu Kyoasaki kaip investuotojo pedsaku jokiose stambiose korporacijose, ka jis nuolat mini savo knygose. Negana to, dauguma jo patarimu yra netikslus, klaidingi, nekonkretus- knygos gal parasytos profesonaliu psichologu pagalba: kas nenori uzsidirbti labai daug nedarant beveik nieko? kas nenori but labai turtingi? kas atsisakytu rupintis pinigu pertekliumi, o ne trukumu? Zmones patiki, uzsiveda, seka- isivyrauja asmenybes kultas, todel Amway gyvybiskai svarbu iskelti ir palaikyti lyderius.

6. Kita sio verslo gudrybe yra distributoriu veiklos pavadinimas verslu. Niekaip nesuvokiu, kur cia tas verslas, jei tai tera pardavimu darbas uz komisinius. Ir nors sakoma, kad galima pastatyt tvaru tinkla ir komisiniai plauks savaime, del auksciau isvardintu kainu ir distributoriu kiekio problemu tuo labai abejoju. Reikalingas pardavimu palaikymas, daugiau ar maziau, taigi tai yra iprastas darbo kontraktas, iforminamas apeinant idarbinimo istatymus ( nemokama darbo jega; isvengiami mokesciai;). Akivaizdu, kad esant 122 lt vidutiniam uzdarbiui per men, nedaug tasku tenka paversti pinigais- distributoriai uz juos tiesiog perkasi prekes, Argi ne idealus darbuotojai, atlyginima atsiimantys kompanijos produkcija! Tai butu verslas, jei as tureciau normalia verslo sutarti su Amway; jei as galeciau su jais deretis del prekiu kainu; isskirtiniu teisiu regione; komisiniu dydzio ir pan. O dabar Amway tesiulo licencija- nuolaidu kortele, kurios salygos uk tinklapy i vienus Amway vartus- nei zodzio apie garantijas, pensija, paveldimuma. Ir galioja ji tik metus. Amway nustato kainas; persotina rinka distributoriais; Amway nustato zaidimo taisykles ir yra laisva jas keisti; - o as tik galiu sokti pagal sias taisykles, jokio balso neturiu, tai kurioj vietoj cia tvarus ilgalaikis verslas, kurio savininke buciau?
7. Kol US politikai susigaude, kas vyksta su piramidiniu verslu, Amway ( neskaidru, kai istorijoj daug pavadinimu- Quickstar, Articor) jau generavo milijardines apyvartas, ir laisvai eme remti partijas ir politikus. Dabar jau egzistuoja legalus piramidinis verslas- pavadintas tinkliniu marketingu. Sakoma, kad jei yra parduodamas produktas, tai jau viskas ok legalu. O man matosi, kad produktai tera priedanga ir malonus priedas prie mokesciu ir seminaru pardavimu apyvartos aukstomis kainomis. Keista, kodel toks ribotas prekiu asortimentas, as tikejaus rast visa maksimos, senuku, akropolio asortimenta, - manau todel, kad dzin tos prekes. svarbu tinklas, mokesciai, seminarai, knygos, cd ir pan. Pasigirsta pavienes iniciatyvos skelbti tinklinio marketingo kompanijas nelegaliomis, jei ji 70 proc produktu neparduoda uz tinklo ribu. Taciau turint omeny Amway apyvartas ir kos galia remti partijas ir politikus- turbut iniciatyvos nevirs istatymais.
Atsakyti
QUOTE(Pellagija @ 2010 12 31, 15:45)
Labas, as buvau kvieciama i Amway kopanija, ilgai svarsciau, daug skaiciau, ir nusprendziau nesijungti. Idedu cia savo argumentus - pamastymus, gal kam bus naudinga, o gal kas gales man tuos pamastymus atremti MLM naudai?


Nebandysiu atremti jusu argumentu, jie protingi,bet... kiekvienoje salyje vis kitaip.
As dirbu ir su Amway UK rinkoje.Cia nera jokiu istojimo mokesciu, jokiu sutarciu pratesimo mokescio ir panasiai.Jus remiates PL situacija ir galbut USA,bet negalima remtis 2 valstybemis, kai amway dirba 90 saliu. g.gif
Amway tai yra ne piramidine uzdarbio sistema, jus maisote su piramydine uzdarbio sistema,reiktu labiau isigylinti i tai, todel ir yra seminarai arba susitikimai su kompetetingais zmonemis,kurie gali atsakyti i klausimus.
MLM gali uzdirbti kiekvienas, ir ne tik kapeikas, galima uzdirbti normalias sumas ir nesvarbu kada kas pradejo dirbti, tereikia dirbti, o kaip viena sake ''tie kas sapnuoja pinigus,bet nieko nedaro, taik kokiu uzdarbiu noreti tada''?
Ilgai bandziau daugybe mlm kompaniju, taciau amway kompanijos tinklinio marketingo planas man atitiko. MLM vykdo daugybe kompaniju,bet kiekvienoje kompanijoje skirtingas marketingo planas, taip pat reikia atsizvelgti kokioje rinkoje ir kokioje salyje dirbama.
Amway produktai taip jie ne is pigiuju,bet ir parduotuvese paziurekite i kaina sproduktu kurie turi auksta kokybe, kai kurie netgi amway pigesni, o be to ir maziau chemijos.Vienam ziauriai brangus jie o puse lietuvos perka ir naudoja, kitas verkia krize nera pinigu,bet paziurekit kas darosi prekybos centruose, visi perka kaip pasele, cia nereikia mastyti uz kita, pats zmogus pasirenka ka pirkti ir is kur.Neturiu omenyje jusu,taciau labiausiai nervina kai vienas zmogus rekia, raso emeilus kur saukia kad mes isproteje,kad tokius brangius parduodam produktus, kad lietuviams per brangu, vienas zmogus rekia uz visa tauta, juokinga, nes perkanciu tukstanciai yra ir niekas neverkia,tas kas bando,kas zino tas ir naudoja,vieni giria kiti peikia,bet kas nebando tas nezino ar imanoma uzdirbti ar ne.siuo metu rinkos situacija tokia, kad tik MLM versle gali uzsidirbti papildomu pinigu, zmones sedi be darbo, verkia kad nera duonai, o kad imti ir susiratsti nemokama galimybe uzsidirbti tu pinigeliu,kad ir 100lt,bet tai juk pinigai kai kisenej vejai svilpia, tai ne, geriau apsauks kitus isnaudotojais bet nebandys.
zodziu issipleciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2010 12 22, 12:06)
maidala, nieko čia stebuklingo - jei dirbi, tai užsidirbi, jei tik svajoji, tai nusivili....


Pritariu, cia gryna tiesa...
Beda, kad lietuviai tingi dirbti..
As su marketingu draugauju jau 4metus ir tikrai daug zmoniu perejo per mane(jei galima taip pasakyti).. visko esu macius. ax.gif
Labai gaila kad lyderiu mazai..
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke10 @ 2011 01 04, 09:03)
Pritariu, cia gryna tiesa...
Beda, kad lietuviai tingi dirbti..
As su marketingu draugauju jau 4metus ir tikrai daug zmoniu perejo per mane(jei galima taip pasakyti).. visko esu macius. ax.gif
Labai gaila kad lyderiu mazai..

drinks_cheers.gif
ir realiai man atrodo, kad čia pinigai uždirbami tikrai nesunkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 01 04, 10:20)
drinks_cheers.gif
ir realiai man atrodo, kad čia pinigai uždirbami tikrai nesunkiai  mirksiukas.gif


O as tai noriu buti sazininga su visais..
Niekas pinigu uz dyka nemoka... doh.gif
Taigi darbo ir pastagu reikia daug ideti, o ypac marketinge reikia vis tobuleti, daug skaityti vaikscioti i seminarus, kad galetum padeti savo zmonems augti kartu su tavim...
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke10 @ 2011 01 04, 17:57)
O as tai noriu buti sazininga su visais..
Niekas pinigu uz dyka nemoka... doh.gif
Taigi darbo ir pastagu reikia daug ideti, o ypac marketinge reikia vis tobuleti, daug skaityti vaikscioti i seminarus, kad galetum padeti savo zmonems augti kartu su tavim...





As su tavim visiskai sutinku ,be pastangu ir darbo nieko nebuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutikas3 @ 2011 01 06, 12:25)
As su tavim visiskai sutinku ,be pastangu ir darbo nieko nebuna  smile.gif


Malonu Rutikas3.smile.gif)
Jau per tiek metu darbu mlm susivoki kaip kas..biggrin.gif doh.gif
Atsakyti