Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

Sveikutes, stoju ir as i aukaruotuju liezuviuku grupele 4u.gif
kovo 1diena bus jau dvi savaitėlės kai turiu, tai leksiu persiverti į trumpesnį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilytem @ 2011 02 25, 10:38)
Sveikutes, stoju ir as i aukaruotuju liezuviuku grupele  4u.gif
kovo 1diena bus jau dvi savaitėlės kai turiu, tai leksiu persiverti į trumpesnį smile.gif

drinks_cheers.gif fainai , bet aš tai tik po kelių mėnesių išdrįsau į trumpesnį persiverti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguonytė: 25 vasario 2011 - 18:12
QUOTE(Aguonytė @ 2011 02 25, 19:12)
drinks_cheers.gif fainai , bet aš tai tik po kelių mėnesių išdrįsau į trumpesnį persiverti  blush2.gif  biggrin.gif



na man sake ateiti ta diena, paziures ar viskas ok, ir tada galesim pervert smile.gif tikiuos taip ir bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilytem @ 2011 02 26, 11:39)
na man sake ateiti ta diena, paziures ar viskas ok, ir tada galesim pervert smile.gif  tikiuos taip ir bus ax.gif

kur vereisi? smile.gif
Atsakyti
prarijau bumbuliuka siryt... doh.gif jau antras per 7m. pavojingas jis buvo, prasisukinejo ir dar uzsuktas virsuj, tai valgiau pusrycius ir pajutau, kad auskaras slysta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2011 02 25, 19:12)
drinks_cheers.gif fainai , bet aš tai tik po kelių mėnesių išdrįsau į trumpesnį persiverti  blush2.gif  biggrin.gif


Aš jau porą mėnesių turiu, bet irgi dar nepasikeičiau į trumpesnį smile.gif šiaip man jis įvertas toliau, dėl to man matyt ir nereikia, kol kas. Šiaip tik į kitą pasikeičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 02 26, 16:37)
prarijau bumbuliuka siryt...  doh.gif  jau antras per 7m. pavojingas jis buvo, prasisukinejo ir dar uzsuktas virsuj, tai valgiau pusrycius ir pajutau, kad auskaras slysta  lotuliukas.gif

man dar taip nebuvo per 2metus lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kartais valgant krymsteliu tai oj oj doh.gif ir skausmo ir baimes kad dantys neisbyretu lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
as irgi labai noriu auskaro i liezuvi, bet bijau kaip tevai sureaguos o ypac tetis. Nezinau galvoju mamai sakyti o teciui ne, bet bijau kad visvien jis greitai pamatys.
Nezinau ka daryt g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2011 02 28, 16:39)
Laba diena,
as irgi labai noriu auskaro i liezuvi, bet bijau kaip tevai sureaguos o ypac tetis. Nezinau galvoju mamai sakyti o teciui ne, bet bijau kad visvien jis greitai pamatys.
Nezinau ka daryt g.gif  doh.gif

o kiek tau metu jei nepaslaptis ? smile.gif
Atsakyti
Aš tai any "senatvės" sudurniavau biggrin.gif
Atsakyti
Man tai 15 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2011 02 28, 17:16)
Man tai  15 4u.gif


Be tėvelių sutikimo niekas nevers, bent jau rimtame, savo darbą išmanančiame ir už pasėkmes atsakančiame salone wink.gif
Atsakyti