Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

QUOTE(TutėFrutė @ 2011 02 28, 17:28)
Be tėvelių sutikimo niekas nevers, bent jau rimtame, savo darbą išmanančiame ir už pasėkmes atsakančiame salone  wink.gif

Sita tai zinau, tai del to galvoju su mama pasneket, bet vistiek labai bijau, o yac del tecio unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2011 02 28, 16:16)
Man tai  15 4u.gif


o as isiveriau budama 15 bigsmile.gif niekas neklause manes amziaus ir tevu sutikimo neprase. veriausi dabartiniam "akropolyje" klp, tada "hyper maxima" dar buvo.
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2011 02 28, 17:40)
Sita tai zinau, tai del to galvoju su mama pasneket, bet vistiek labai bijau, o yac del tecio unsure.gif  smile.gif


Jei bijai tėvelių, manau verčiau luktelk metelius kitus, ir paskui persiversi smile.gif auskaras niekur nepabėgs 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*agnyte* @ 2011 02 28, 17:56)
o as isiveriau budama 15  bigsmile.gif  niekas neklause manes amziaus ir tevu sutikimo neprase.  veriausi dabartiniam "akropolyje" klp, tada "hyper maxima" dar buvo.


Bent jau Vilniuj, Drakono žiede ir Paradizėj tikrai prašo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2011 02 28, 17:16)
Man tai  15 4u.gif

siulau palaukti dar pora meteliu ir gal noras praeis o jei ne verkis smile.gif man ziurint is salies negrazu kai jaunos paneles turi auskariukus liezuvije g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2011 03 01, 23:50)
siulau palaukti dar pora meteliu ir gal noras praeis o jei ne verkis smile.gif man ziurint is salies negrazu kai jaunos paneles turi auskariukus liezuvije  g.gif


drinks_cheers.gif Seniai norėjau auskaro į liežuvį, o realizavau tik pireš pora mėnesių smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi labai noreciau isiverti auskariuka, bet mama kategoriskai pries teti galeciau prikalbinti, bet zinau kad jis manes neklausys ir mamai pritars. Zinau klausit is karto kiek as metuku turiu wink.gif na man tik 13 zinau is karto pradesite sneketi kad as esu tam per maza ir pati as tai labai puikiai zinau bandziau isikalti i galva kad man jo nereikia isiversiu kai busiu 16, bet kaip ir bebandyciau niekaip jo neuzmirstu ir vistiek as jo labai noriu ir as tikra kad cia ne siaip uzgaida norejau gal 1 metus bet kai buvau 12 net tevu nedrysau prasyt. Tevams vakar uzsiminiau mama kaip ir sakiau - nelabai ji liko suzaveta sia mintimi biggrin.gif na o siaip jie paklause ar bent salona esi koki radusi. Tai va kad nerandu gal pagelbesit? blush2.gif (ir tiesa ka manot mano amziuje tureti auskariuka liezuvyje? 4u.gif )

Tiesa, gyvenu anglijoje - Birminghame. Ieskojau internete geru salonu, bet niekaip negaliu rasti salono kur veria auskariuka i liezuvi tad kreipiuosi pas jus gal zinot koki gera salona?

is anksto labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AtractQ @ 2011 03 05, 22:38)
Sveikos, as irgi labai noreciau isiverti auskariuka, bet mama kategoriskai pries teti galeciau prikalbinti, bet zinau kad jis manes neklausys ir mamai pritars. Zinau klausit is karto kiek as metuku turiu wink.gif na man tik 13 zinau is karto pradesite sneketi kad as esu tam per maza ir pati as tai labai puikiai zinau bandziau isikalti i galva kad man jo nereikia isiversiu kai busiu 16, bet kaip ir bebandyciau niekaip jo neuzmirstu ir vistiek as jo labai noriu ir as tikra kad cia ne siaip uzgaida norejau gal 1 metus bet kai buvau 12 net tevu nedrysau prasyt. Tevams vakar uzsiminiau mama kaip ir sakiau - nelabai ji liko suzaveta sia mintimi  biggrin.gif na o siaip jie paklause ar bent salona esi koki radusi. Tai va kad nerandu gal pagelbesit? blush2.gif  (ir tiesa ka manot mano amziuje tureti auskariuka liezuvyje? 4u.gif  )

Tiesa, gyvenu anglijoje - Birminghame. Ieskojau internete geru salonu, bet niekaip negaliu rasti salono kur veria auskariuka i liezuvi tad kreipiuosi pas jus gal zinot koki gera salona?

is anksto labai aciu! 4u.gif

atsimenu kai buvau tavo metu ir tik atejus ta mada buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar prisiminus labai juokinga irgi baisiai norejau to auskariuko bet islaukiau iki 16metu ir taip atrodo kad dar per anksti smile.gif dauguma veresi auskariuka del grozio bet yra ir tokiu kurios del kitko veriasi nzn ar supranti del ko blush2.gif ir pagalvok kaip atrodo 13metu mergaite su auskariuku??? na tikrai ne kaip siulyciau palaukti tuo labiau kad 13metu paneles isiverusios labai savo auskariuku didziuojasi ir nori visam pasauliui ji parodyti makaluoja po ta burna dantukusnusiskaldo zaidziasu juo ax.gif siulyciau palaukti dar 2-3metelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldzioji18: 06 kovo 2011 - 11:49
QUOTE(Saldzioji18 @ 2011 03 06, 12:48)
atsimenu kai buvau tavo metu ir tik atejus ta mada buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  dabar prisiminus labai juokinga irgi baisiai norejau to auskariuko bet islaukiau iki 16metu ir taip atrodo kad dar per anksti  smile.gif  dauguma veresi auskariuka del grozio bet yra ir tokiu kurios del kitko veriasi nzn ar supranti del ko  blush2.gif  ir pagalvok kaip atrodo 13metu mergaite su auskariuku??? na tikrai ne kaip siulyciau palaukti tuo labiau kad 13metu paneles isiverusios labai savo auskariuku didziuojasi ir nori visam pasauliui ji parodyti makaluoja po ta burna dantukusnusiskaldo zaidziasu juo  ax.gif  siulyciau palaukti dar 2-3metelius mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif aš 25 prasivert išdrįsau, nors seniai norėjau. Vistik sveikas protas labiau sudirbo nei noras smile.gif Nenorėčiau asmeniškai aš, kad mano sūnus, būdamas 13 metų vertųsi auskarą į liežuvį.
Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2011 03 06, 13:57)
drinks_cheers.gif  aš 25 prasivert išdrįsau, nors seniai norėjau. Vistik sveikas protas labiau sudirbo nei noras smile.gif Nenorėčiau asmeniškai aš, kad mano sūnus, būdamas 13 metų vertųsi auskarą į liežuvį.

tai va as ir nesidziaugciau jai po kokiu 20metu kai turesiu vaiku jie man pasakys mama noriu auskaro i liezuvi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai nežinau žiūrint kokių metų mano dukra norės auskaro, aš tai tik 20m prasivėriau :}
Atsakyti
Auskaro norėjau turbūt 2 metus, prasivėriau, kai buvo 21, bet po 2 mėnesių nutiko nelaimė, nes prarijau bumbuliuką valgydama, auskaras išslydo, išsiėmiau, pabaigiau valgyt ir maždaug po 5 min nuo iškritimo bandžiau vėl prasivert ir nebeišėjo, pasiskambinau į saloną, kur vėrė, tai sakė, kad, kol auskaras naujas, skylutė užsitraukt gali ir per 5 min.. žiauriai liūdna buvo.. paskui ketinau vėl vertis, ir dabar visai norėčiau, bet vis nesiryžtu antrą kartą tokį skausmą kentėt....
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 08, 09:13)
Auskaro norėjau turbūt 2 metus, prasivėriau, kai buvo 21, bet po 2 mėnesių nutiko nelaimė, nes prarijau bumbuliuką valgydama, auskaras išslydo, išsiėmiau, pabaigiau valgyt ir maždaug po 5 min nuo iškritimo bandžiau vėl prasivert ir nebeišėjo, pasiskambinau į saloną, kur vėrė, tai sakė, kad, kol auskaras naujas, skylutė užsitraukt gali ir per 5 min.. žiauriai liūdna buvo.. paskui ketinau vėl vertis, ir dabar visai norėčiau, bet vis nesiryžtu antrą kartą tokį skausmą kentėt....


tikrai gaila... mano auskaras toleliau nuo galiuko ivertas, o as vis audziau mintis isiverti antra auskara, arciau galiuko ir senaji issiverti, bet... nebenoriu vel to sutinusio liezuvio, sveplavimo ir t.t.
Atsakyti