Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

Sveikos, merginos,

norejau paklausti, gal kuri is jusu esat prasiverusios liezuvi Angyje ar pas Gabija is Eddy tattoo? Ir kokie butu atsiliepimai? Ar rekomenduotumete? smile.gif

As taip pat sumasciau papuosti liezuvi, bet taip daznai postuose minetas Drakono zenklas siek tiek kelia abejoniu... Tad ieskau kt. variantu.

Is anksto aciu atsiliepusioms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Er. @ 2012 02 26, 19:43)
Sveikos, merginos,

norejau paklausti, gal kuri is jusu esat prasiverusios liezuvi Angyje ar pas  Gabija is Eddy tattoo? Ir kokie butu atsiliepimai? Ar rekomenduotumete? smile.gif

As taip pat sumasciau papuosti liezuvi, bet taip daznai postuose minetas Drakono zenklas siek tiek kelia abejoniu... Tad ieskau kt. variantu.

Is anksto aciu atsiliepusioms. smile.gif



Vėiausi "Drakono ženkle", sugyjo greitai ir be jokių problemų smile.gif
Atsakyti
Gal žinoje kur Marijampolėje geriausia jį įsiverti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolitaaa @ 2011 08 22, 17:29)
Mamytės, nebūkit buliai, nereikia tokioj vietoj auskaro turėt, nu nėr baisiau.

* P.S vyrams irgi dažniausiai tai nepatinka.  schmoll.gif



kaip juokiausi, beveik balsu... Gal diedams seniems ir nepatinka. O jaunus vyrus kaitina mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, manojo jaunikio tai nekaitino smile.gif Jam tiesiog vienodai rode.

Po 5metu issiveriau auskara. PA-SA-KA!!! Jau daugiau nei savaite praejo, lyg kazko truksta burnoje, kazkaip kai nebudavo ka veikti, tai pavartydavau ji, o dabar viskas, bet nei kiek nesigailiu issiverusi smile.gif
Atsakyti
as ir 5 metus nesioju ,nei as ji jauciu nei ka ,kartais net pamirstu ji visiskai ,tik va problema su auskarais megstu trumpus ir be jokiu spalvu ir piesiniu ,juos rast beviltiska
Atsakyti
7 metus turiu auskara liezuvyje, vis galvoju, kad jau laikas issiimti, pabunu valanda be jo, dideli diskomforta jauciu, ir vel atgal isidedu doh.gif matyt dar nepribrendo rimtas reikalas issiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(prabangiai @ 2012 08 08, 21:17)
Na, manojo jaunikio tai nekaitino smile.gif Jam tiesiog vienodai rode.

Po 5metu issiveriau auskara. PA-SA-KA!!! Jau daugiau nei savaite praejo, lyg kazko truksta burnoje, kazkaip kai nebudavo ka veikti, tai pavartydavau ji, o dabar viskas, bet nei kiek nesigailiu issiverusi smile.gif



kodel pasaka? diskomforta kele nesiojant? Man su kiek vyru teko buti nuo isiverimo susilaukdavau tik pagyru. O dabartinis B pats toki turi ... ax.gif
Atsakyti
Sveikos panelės, noriu ir aš labai auskaro liežuvyje, tai skaitinėjuos viską, svarstau verta ar ne, nes dar breketus nešioju ir nežinau yra tam koks didelis skirtumas ar ne? Gal kuri nors irgi breketuota ir su auskariuku?smile.gif
Ir gal galit patarti kokiam salone Klaipėdoje geriausia būtų vertis? Kur patikimiausia?
Atsakyti
Aš kai vėriausi auskarą, tai berods turėjau briketus ( ar po įvėrimo už kokios savaitės juos sudėjo, nepamenu) ir dar nešiojau tokią plokštelę (sraigtą) ir auskaras, žodžiu, burna buvo pilna geležio, bet prie žemės netraukė biggrin.gif tai breketai nieko blogo, tikrai smile.gif

Pats auskaras nekėlė man kažkokių nepatogumų, bet tiesiog jau pajaučiau, kad laikas išsiverti. Kai išsivėriau irgi keista buvo, atrodė lyg normaliai kalbėti nebegaliu, bet pripratau ir viskas gerai, nesigailiu, kad išsivėriau, ir nesigailiu, kad buvau įsivėrusi, juk jeigu nepatinka gali bet kada jį išsiverti, niekas nematys jokių žaizdų wink.gif)
Atsakyti
ohoho na ir istustejusi temele. Taigi sveikutes norejau pasiteirauti ar buvot kas su kokiomis komplikacijomis susidure? smile.gif turejau auskara issiveriau nes buvo visokiu nesamoniu dabar vel norisi, bet pabijau jau 20m stdijuoju gana rimta dalykai tai prisibijau, bet vis pasvajoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2013 07 11, 15:09)
ohoho na ir istustejusi temele. Taigi sveikutes norejau pasiteirauti ar buvot kas su kokiomis komplikacijomis susidure? smile.gif turejau auskara issiveriau nes buvo visokiu nesamoniu dabar vel norisi, bet pabijau jau 20m stdijuoju gana rimta dalykai tai prisibijau, bet vis pasvajoju. 4u.gif

Susidurus buvau biggrin.gif
Buvo pazaliaves liezuvis (infekcija), ir papuliavo netrumpai, bet del puliavimo ir kaiptik sake negalima issiimti auskaro kad puliai nesikauptu viduje, tas pradziugino kad nepraradau jo biggrin.gif
As veriausi budama mama 25 metu blush2.gif ir dar nesigailiu smile.gif
kas nezino tai net ir nepastebi, visiskai nesisvepluoja thumbup.gif o dar ir auskariuku buna skaidriu, gali ir netrukdyti rimtiem mokslam mirksiukas.gif
Atsakyti