Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

Klausymas mergaitems kurios jau paturejo i grozi ir jau uzsigyde 4u.gif kiek laiko reikejo kad skilute uzsitrauktu? g.gif man jau 2men kaip ji neuzsitraukia iki galo vis dar galiu prakisti adatele g.gif
Atsakyti
Kiekvienam individualiai nuo organizmo priklauso. Skaičiau kad kažkam išvis neužgijo. Jei nešiojant ilgai tai skylė prasitampo ir automatiškai reikia daugiau laiko užgijimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 07 17, 12:13)
Kiekvienam individualiai nuo organizmo priklauso. Skaičiau kad kažkam išvis neužgijo. Jei nešiojant ilgai tai skylė prasitampo ir automatiškai reikia daugiau laiko užgijimui g.gif

nesiojau 2metus g.gif
Atsakyti
Labuka. As du kartus buvau prasiverusi, bet vel issiemiau. Pirma karta atsimenu buvau nusipirkus toki faina ruzava auskara, isidejau, pradejo spaust tai nusprendziau issimt, bet nebegalejau seno issidet nes uzsitrauke skylute kadangi auskaras per mazas buvo. Ir verkiau, ir mama ideti bande, zoziu tragedija buvo. Poto po kokiu metu vel prasiveriau, bet tada auskaras kazkoks per mazas buvo tai uzkniso ir issiemiau, ot durna, tiek skausmo atkentejau. doh.gif Man asmeniskai labai greita skylute uzsitrauke. Girdejau kad 30minuciu uztenka, bet turbut kaip kazkas jau paminejo priklauso nuo organismo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justcurious: 15 rugpjūčio 2011 - 12:18
Mamytės, nebūkit buliai, nereikia tokioj vietoj auskaro turėt, nu nėr baisiau.

* P.S vyrams irgi dažniausiai tai nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
sveikos:) keliu dienu begyje versiuos auskara i liezuvi. paprastai burnos higienai palaikyti naudoju LISTERINE burnos skalavimo skysti, bet jis man atrodo labai stiprus, netinkantis skalauti prasiverus auskara. gal galit patart koks burnos skalavimo skystis geriausias tika prasiverus liezuvi? blush2.gif
Atsakyti
neapsakomai šlyktu , kaip poto su vyru laižytis? o kas bus jei netyčia nurysit ? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(guitar @ 2011 08 25, 15:13)
sveikos:) keliu dienu begyje versiuos auskara i liezuvi. paprastai burnos higienai palaikyti naudoju LISTERINE burnos skalavimo skysti, bet jis man atrodo labai stiprus, netinkantis skalauti prasiverus auskara. gal galit patart koks burnos skalavimo skystis geriausias tika prasiverus liezuvi?  blush2.gif


Aš kai vėriausi, man liepė skalauti Hexoral tirpalu smile.gif bet manau jums pasakys salone kuo jie rekomenduoja skalauti smile.gif

QUOTE(Ievutele123 @ 2011 08 25, 17:18)
neapsakomai šlyktu , kaip poto su vyru laižytis? o kas bus jei netyčia nurysit ?  schmoll.gif


Aš tai pavyzdžiui nesilaižau, o bučiuojuosi smile.gif ir jokių nusiskundimų niekad nesulaukiau smile.gif
Atsakyti
aš turiu. jau gal 5metus. pripratau:)) ir man labai patinka. o ir bučiuotis tikrai netrukdo. o tai kad vyrams dažniausiai nepatinka, tai nžn nžn g.gif visokių nuomonių yra...o beje, buliai auskarus nešioja nosyje, o ne liežuvy.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Uzvakar prasiveriau ir as liezuvi. Beje, tai buvo mano antrasis kartas. Pirma karta auskaras man buvo pravertas kreivai blink.gif ko pasekoje buvo baisus gyjimas, skausmai. O sikart, jau trecia diena, o as valgau praktiskai viska ir nesuku galvos. Aisku, liezuvis istines baisingai, skauda, sunku sneketi, bet.. smile.gif
O veriausi pas Andra. Man labai patiko jos profesionalumas: gebejimas atlikti viska labai greitai, tiksliai ir ''nuimti'' stresa, manau, yra tai, ko reikia kiekvienam tokios srities atstovui.
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2011 02 03, 23:21)
Norėjau paklausti vilniečių: kur perkate auskariukus?  ax.gif

Cindy, bet tik galiukus jei nuryju, strypą ir apatinį burbuliuką nešioju tą patį jau beveik 6metus kurį kosmetologė įvėrė. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ievutele123 @ 2011 08 25, 16:18)
neapsakomai šlyktu , kaip poto su vyru laižytis? o kas bus jei netyčia nurysit ?  schmoll.gif

Nesilaižau, nesu nei katė, nei karvė lotuliukas.gif . O pačio auskaro nuryti neįmanoma, nebent tik viršūnėlę rolleyes.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti, toms kurios čia labai labai prieš juos, kad kai ex draugas turėjo, tai turėjo ir pliusų blush2.gif Jokių nemalonių dalykų ar kad šlykštu pasakyti negaliu... Matyt nesat to patyrusios... o kai nežinai kas tai, manau nereiktų nei komentuoti šlykštu ar ne, nuryjame ar ne. O kai kokį kauliuką iš vyšnios nuryjat? Kas tada? Išsituštinat ir viska, čia tas pats.
Nors pati neturiu ir džiaugiuosi, kad dabartinis draugas neturi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 08 sausio 2012 - 20:21