Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 17:15)
sveikutes pasirodau ir as su savo skraiste ax.gif
user posted image

Labai graži thumbup.gif gal shemutė kur po ranka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kačiux @ 2009 10 07, 21:05)
Kaip megzti lyginio numerio eiles? vien blogosiomis ar kur gera ten gera akis, o kur bloga - bloga aki?


Šiaip reikėtų pamatyti rašto nuotrauką, ta prasme, kaip atrodo mezginys, nes kartais būna vien tik išvirkščiom. O su akių skaičium tai kažkokia keista matematika unsure.gif Tikiuosi, mezginys gaunasi gerai.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 08 spalio 2009 - 20:41
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 17:15)
sveikutes pasirodau ir as su savo skraiste ax.gif
user posted image


fantastiškas grožis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Didelis dekui visoms uz pagyrima.Si rasteli nurode gedget3, dekui ir jai 4u.gif
4u.gif 4u.gif
O cia rastelis.
Jei kam reikia tai galesiu trumpai parasyti mezgimo eiga bigsmile.gif , nes pati kelis kartus ardziau thumbup.gif . Pasigirsiu blush2.gif sutikau parduotuveje mamos bendradarbe, kaip prisoko ciupineti skara thumbup.gif sako is kur toki rasta gavau , na as jai paaiskinau, moteriske su internetu nieko bendro neturi (54 metai jai) sakau idesiu jums i pasto dezute aprasyma, tai ji snd atejo pas mane su siulais ir puse dienos aiskinau rasteli doh.gif kol pas mane mezge, gavosi viskas, sake kaip nesigaus vel ateis thumbup.gif . Man cia buvo dienos topas drinks_cheers.gif

http://mawelucky.fil.../09/gaileng.pdf

Sekmes visoms mezgant, rastelis labai lengvai ir greitai mezgasi
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 23:14)
Didelis dekui visoms uz pagyrima.Si rasteli nurode gedget3, dekui ir jai  4u.gif
4u.gif  4u.gif
O cia rastelis.
Jei kam reikia tai galesiu trumpai parasyti mezgimo eiga bigsmile.gif , nes pati kelis kartus ardziau  thumbup.gif . Pasigirsiu  blush2.gif sutikau parduotuveje mamos bendradarbe, kaip prisoko ciupineti skara  thumbup.gif sako is kur toki rasta gavau , na as jai paaiskinau, moteriske su internetu nieko bendro neturi (54 metai jai) sakau idesiu jums i pasto dezute aprasyma, tai ji snd atejo pas mane su siulais ir puse dienos aiskinau rasteli  doh.gif kol pas mane mezge, gavosi viskas, sake kaip nesigaus vel ateis  thumbup.gif . Man cia buvo dienos topas drinks_cheers.gif

http://mawelucky.fil.../09/gaileng.pdf

Sekmes visoms mezgant, rastelis labai lengvai  ir greitai mezgasi



labai grazi skraiste. Bet galgalima papasakoti, nuo kurio galo pradet ir t.t. Nes tas aprasymas man neiveikiamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 10 08, 20:34)
ieskau pavyzduku šaliku ar ideju kokiu su va tokiomis pynutemis... ydekit jiai kuri turit  kur ka issisaugoja.
user posted image

?
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 17:15)
sveikutes pasirodau ir as su savo skraiste ax.gif

Man šitos skraistės kaip drugeliai
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 17:15)
sveikutes pasirodau ir as su savo skraiste ax.gif



NUOSTABU 4u.gif
Nors ir nesu pradedančioji, bet man čia truputį mistika doh.gif
Gal galite paaiškinti nuo kur pradėti, kaip tie raštai dėliojasi.
Kokie čia siūliukai ir kiek sunaudota?

Dėkinga wub.gif
Atsakyti
quote kokia nuostabi skraiste thumbup.gif
Atsakyti
benomama aciu uz shemute 4u.gif jei kas neiseis kreipsimes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 23:14)
Didelis dekui visoms uz pagyrima.Si rasteli nurode gedget3, dekui ir jai  4u.gif


aciū už nuoroda, skara tikrai puiki.
schema kaip ir aiski, pagrinde uzmetimai, geros ir paskui suėmimai. bet dar paaiškin procesa. nusimezgi dasinia dali, nusimezgi kaire ir paskui susiuvi, ar sumezgi. kam ta trecia schema. dar apie siūlus, kokius naudojai, kiek suejo.aciu dar karteli
Atsakyti
Siuliuku susinaujojo motkelis 100 g. ir dar trupuciukas smile.gif, KARTAPU vadinasi, turejau juos seniai jau, cia trupuciuka su machieryte.
Susiuvineti nieko nereikia, kaires puses ir desines puses schemutes mezgamos is karto, tik jas sujungiame 1 geraja akimi ir tai bus visa mezgima geroji akis, nes ji bus skraistes viduriukas.
pradzia:
ant virbalo uzdedamos 3 akys.
1 aki nukeliam
2 uzmetimas
3 akis geroji (tai viduriukas)
4 uzmetimas
5 gera akis
Griztame blogomis akimis ir toliau jau pagal schemute

Kaip ismezgate pirma schemute tada toliau mezgimas vyksta nuo 23 eilutes.
O lapu issidestymo principas tai su kiekvienu mezgimu nuo 23 eilutes ju vis dasideda po viena. Mano skraisteje ju yra 9 lapai i auksti ir 9 i ploti biggrin.gif
O trecia schema tai lapuku uzbaigimas ir skraistes apdaila kartu.


Na jei dar kam neaiskiai parasau tai klauskite thumbup.gif pagelbelesiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 09 spalio 2009 - 10:59