Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(Akire3 @ 2009 10 09, 11:18)
aciū už nuoroda, skara tikrai puiki.
schema kaip ir aiski, pagrinde uzmetimai, geros ir paskui suėmimai. bet dar paaiškin procesa. nusimezgi dasinia dali, nusimezgi kaire ir paskui susiuvi, ar sumezgi. kam ta trecia schema.


Čia ne manes klausia, bet radau tokius aprašymus ir išaiškinimus tik rusiškai skaitančioms ir nutariau pasidalinti, nes manau čia daug kam tas mezgimo rocesas neaiškus
user posted imageuser posted imageuser posted image

Papildyta:
O čia paaiškinimai nuo ko ir kaip pradėti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Manau jau paaiškės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2009 10 09, 13:03)

Manau jau paaiškės  mirksiukas.gif

Na pagal sita rusiska aprasyma tai tarp kaires ir desines mezginio puses bus matomi uzmetimai, ta prasme nebus jungiamosios gerosios akies g.gif bet ir gerai pavaizduota thumbup.gif gal kam bus pagal si aprasyma aiskiau
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 09, 11:58)
Siuliuku susinaujojo motkelis 100 g. ir dar trupuciukas  smile.gif, KARTAPU vadinasi, turejau juos seniai jau, cia trupuciuka su machieryte.
Susiuvineti nieko nereikia, kaires puses ir desines puses schemutes mezgamos is karto, tik jas sujungiame 1 geraja akimi ir tai bus visa mezgima geroji akis, nes ji bus skraistes viduriukas.
pradzia:
ant virbalo uzdedamos 3 akys.
1 aki nukeliam
2 uzmetimas
3 akis geroji (tai viduriukas)
4 uzmetimas
5 gera akis
Griztame blogomis akimis ir toliau jau pagal schemute

Kaip ismezgate pirma schemute tada toliau mezgimas vyksta nuo 23 eilutes.
O lapu issidestymo principas tai su kiekvienu mezgimu nuo 23 eilutes ju vis dasideda po viena. Mano skraisteje ju yra 9 lapai i auksti ir 9 i ploti biggrin.gif
O  trecia schema tai lapuku uzbaigimas ir skraistes apdaila kartu.
Na jei dar kam neaiskiai parasau tai klauskite  thumbup.gif pagelbelesiu


Ačiū 4u.gif
Situacija aiškėja, bet nelabai suprantu kas nuo 23 eilutės vyksta? Pagal schemą gal nuo 33?
Reiks kada pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 08, 17:15)
sveikutes pasirodau ir as su savo skraiste ax.gif



Be proto gražu. 4u.gif O kiek maždaug laiko užėmė tokią numegzti?
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2009 10 09, 12:03)



QUOTE(benomama @ 2009 10 09, 12:41)

ačiū abiems merginoms
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 09, 14:09)
Ačiū  4u.gif
Situacija aiškėja, bet nelabai suprantu kas nuo 23 eilutės vyksta? Pagal schemą gal nuo 33?
Reiks kada pabandyti  ax.gif

nuo 23 eilutes rastas plateja ir pagrindimis mezgimas yra nuo 23 iki 37 berods g.gif . o jau kaip noresite pabaigti skraiste tai megsite nuo 33 kita schemute.
As sia skraiste numezgiau per 4 vakarus.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 10 08, 20:41)
Šiaip reikėtų pamatyti rašto nuotrauką, ta prasme, kaip atrodo mezginys, nes kartais būna vien tik išvirkščiom. O su akių skaičium tai kažkokia keista matematika unsure.gif  Tikiuosi, mezginys gaunasi gerai.. 4u.gif

siuo atveju kur rodziau schemute isbandziau, lyginems eilems kur gera gera, kur bloga - bloga akis.
Aciu visoms dar karta
Atsakyti
merginos meginu megsti museles, radau rasta ankstesneje temoje, bet kazko man nedaeina g.gif
rasau kaip supratau,
5 akis suimam ir vel dedame ta ismegsta aki ant virbalo ir is jos ismezgame 5 aki, tada 1 gera, oriztame blogomis ir tada toliau mezgame saxmatine tvarka????
bet man kazkas nesigauna
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 09, 20:15)
merginos meginu megsti museles, radau rasta ankstesneje temoje, bet kazko man nedaeina g.gif
rasau kaip supratau,
5 akis suimam ir vel dedame ta ismegsta aki ant virbalo ir is jos ismezgame 5 aki, tada 1 gera, oriztame blogomis ir tada toliau mezgame saxmatine tvarka????
bet man kazkas nesigauna

ne ju jau det ismegztu nereika atgal ant virbalo
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2009 10 09, 22:08)
ne ju jau det ismegztu nereika atgal ant virbalo

Tai tos museles formuojamos geroje mezginio puseje?
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 09, 21:18)
Tai tos museles formuojamos geroje mezginio puseje?

gal panemi kurioje praeitos temos vietoje buvo aptariamas tas raščiukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 10 09, 22:46)
gal panemi kurioje praeitos temos vietoje buvo aptariamas tas raščiukas? 4u.gif

http://rankdarbiai.u...com/index/0-149
sioje nuorodoje turetu buti video pamoka, bet man jos nerodo
cia radau aprasyma,
Megzti tikrai nėra sudėtinga, tik aš nemoku paaiškinti blush2.gif suimi 5 akis ir per jas 5 kart pratrauki siūlą ax.gif tada 1 gera ir vėl 5 suimtos. Kitoj pusėj visos blogomis akimis.
Žodžiu, kažkur turiu raštą, jei nieks geriau nepaaiškins galėsiu nuskanuot.
http://www.supermama...?...&hl=schemos
o cia baltas salis ir prie jo schema.
Papildyta:
QUOTE(niuma @ 2009 08 23, 09:43)
Muselių raštas, dviem siūlais. Pati dabar tokį šalį mezgu smile.gif
Reikia virbalų su valu (nes vieną kartą antras siūlas lieka vienoj pusėj, kitą kartą kitoj):

user posted image

user posted image
Nusimezgi pradžią,
tada eilė paprastom muselėm 5 iš 5 su viena gera akim tarpuose,
paskui eilė kitu siūlu,
pagal raštą moheris (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom)
ir vėl muselės, šachamtų tvarka.
Ir vėl antras siūlas pagal raštą (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom). Kas antrą kartą gaunasi arba geroj pusėj, arba išvirkščioj.

Paprasčiausiai pasibandyk mėginuką iš kokių 20 akių, pasidarys aiškiau

va dar cia
Atsakyti