Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės (5 tema)

QUOTE(aister @ 2009 08 18, 14:36)
Kiek as gulejau su pirmu nestumu, tai irgi neteko matyt, kad vienu metu butu labai daug nestukiu smile.gif

Su pirmu nestumu gulint kaip tik buvo kelios jaunesnes palatoj, viena is ju ne nestuke buvo, bet serganti nuo mazu dienu, kaip as, tai susidraugavom labai, iki siol bendraujam. Bet sikart ramiau gulejau, nestresavau, kaip tada, nes jau zinojau, kad tai reiks iskest ir viskas smile.gif Plius mano mergaite ateidavo aplankyt, su visom palatos moteriskem susipazino, nes aktyvi labai, sunku budavo pagaut, kai po skyriu imdavo lakstyt blush2.gif Net keista pagalvot, kad neseniai su ja pacia dar gulejau nestuke.gif
Atsakyti
as tai kai gulejau pirma karta, gulejo tik viena panele su cukriniu diabetu ir nescia, bet jos nestumas buvo mazesnis. jai irgi pajunge pompa, nes su cukrais turejo problemu, nereguliavo gerai, kaip sake pati buvo apleidusi, bet kai suzinojo kad nescia susizgribo
Atsakyti
Aciu madmuazelei uz naujus namucius 4u.gif . O mergaitems, kurios ruosiates gultis sekmes ir kantrybes 4u.gif . Rytoj 13 val. varau pas Birzieti, jau taip laukiu ax.gif
Atsakyti
o tai jus guldo i endokrinologini? o mane jei jau siuncia kaip ir gimdymui nuo 38 savaiciu - tai tikiuosi i akuserni, ane?
Atsakyti
O apie vezimelius, tai galvojam iki Lenkijos pavaziuot, yra tema cia kazkur Supermamoj apie apsipirkima Lenkijoj. Siandien kaip tik su vyru pasivaiksciojom, vezimuku, lovyciu, rubeliu, patalynes ziurejom, tai beveik viskas atvezta is Lenkijos. Tai galvojam sutaupytume gal nemazai. Skaiciau, kad zmones po 500 Lt ir daugiau sutaupo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2009 08 18, 18:14)
o tai jus guldo i endokrinologini? o mane jei jau siuncia kaip ir gimdymui nuo 38 savaiciu - tai tikiuosi i akuserni, ane?

Tave tai jau i akuserini smile.gif . Didziausios sekmes, nesijaudink ir ramiai lauk pasimatymo su savo pilvuko gyventoju soske.gif
Papildyta:
Va cia apie apsipirkima Lenkijoj Apsipirkimas Lenkijoj
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2009 08 18, 14:41)
Taciau artimiausiu laiku dar nesuksiu del to galvos, nes siandien mms atejo gun_bandana.gif

Kaip Madmuazele laikosi? Kokia saunuole, tema uzvedei, jimk 4u.gif



Laikausi po truputi... vel cukriukai sokineja doh.gif ne man su jais tvarkytis schmoll.gif
Pradejau panikuoti, kad nepastosiu greitai doh.gif Kazkokia netokia pasidariau... ryt keliauju pas seimos gydytoja-prasysiu siuntimo issitirti skrandi-atrodo suplesys ji man doh.gif Anksciau buvo gastritas, tikiuosi iki opos neisaugo... reikia issitirti iki nestumo.
Atsakyti
QUOTE(Kriste1978 @ 2009 08 18, 18:25)


Tave tai jau i akuserini  smile.gif . Didziausios sekmes, nesijaudink ir ramiai lauk pasimatymo su savo pilvuko gyventoju  soske.gif
Papildyta:
/index.php?showtopic=463307&st=0]Apsipirkimas Lenkijoj[/url]

aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste1978 @ 2009 08 18, 17:10)
Aciu madmuazelei uz naujus namucius  4u.gif . O mergaitems, kurios ruosiates gultis sekmes ir kantrybes  4u.gif . Rytoj 13 val. varau pas Birzieti, jau taip laukiu  ax.gif


Nėra už ką 4u.gif Nors šį kartą tingėjau, neturėjau ūpo, bet nedrįsau palikti be temutės jūsų blush2.gif Pranešk kaip sekėsi mirksiukas.gif

QUOTE(Zivilka @ 2009 08 18, 17:14)
o tai jus guldo i endokrinologini? o mane jei jau siuncia kaip ir gimdymui nuo 38 savaiciu - tai tikiuosi i akuserni, ane?


Sėkmės 4u.gif Laukiam Jūsų sveikų sugrįžtančių su leliuku wub.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif
QUOTE(aister @ 2009 08 18, 13:53)
Manau, kad nebuna taip, kad pilna palata nestukiu pririnktu smile.gif

reikejo dar menesiuka palaukti, as rugsejo 21 gulsiu ir dar viena mamyte ruosiasi ta diena, tai jau butume trise nestuke.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lauruciuxs @ 2009 08 18, 16:04)
va tas knarkimas bobuciu tai ir mane nervuoja, o jei dar jos burbuliuoja visa diena, pasakoja apie savo visa gyvenima.
zuvyteee, as einu pas petrenko 10 val, tai manau susimatysim, o gal ir i ta pacia palata paguldys

butu gerai, nes paskaitinejus apie tas bobutes, baisu darosi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2009 08 18, 18:14)
o tai jus guldo i endokrinologini? o mane jei jau siuncia kaip ir gimdymui nuo 38 savaiciu - tai tikiuosi i akuserni, ane?

manau, kad taip. As su pirmu nestumu visa paskutini menesi gulejau akuseriniam doh.gif . Bet ten smagiau negu endokr. thumbup.gif
Atsakyti
jei gulciausi pagal planeli, tai ir man tektu 21 arba 28d ten keliauti, bet as busiu blogas ir sikart nesigulsiu biggrin.gif per daug diskomforto ir nervu, tyrimus pasidarysiu ir ne ligonineje. pas Petrenko ir Birzieti irgi galima siaip apsilankyti. Kai gulejau geguze endokrinologiniame, tai buvau tik as ir dar viena nestuke. ziauru ligoninej nesciai guleti, negali nei migdomuju ikalti, nei ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 08 18, 20:51)
jei gulciausi pagal planeli, tai ir man tektu 21 arba 28d ten keliauti, bet as busiu blogas ir sikart nesigulsiu biggrin.gif per daug diskomforto ir nervu, tyrimus pasidarysiu ir ne ligonineje. pas Petrenko ir Birzieti irgi galima siaip apsilankyti. Kai gulejau geguze endokrinologiniame, tai buvau tik as ir dar viena nestuke. ziauru ligoninej nesciai guleti, negali nei migdomuju ikalti, nei ka  doh.gif

tai ir as nelabai pagal planus blush2.gif . As dar tik pirma karta gulsiu, o bus jau 13 sav. blush2.gif
Atsakyti
manau, kad taip. As su pirmu nestumu visa paskutini menesi gulejau akuseriniam doh.gif . Bet ten smagiau negu endokr. thumbup.gif
[/quote]


jau man tai akusiariniam baisiau nei ednokr..
endo tai visi savi pazistami per tiek metu.
aisku geriausia tai namie thumbup.gif
Atsakyti