Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės (5 tema)

QUOTE(wowavyva @ 2009 08 18, 21:18)
as pirma karta gulejau 4 savaiciu. pirma diena nieko nedaro, antra diena biski kraujo nuleidzia, trecia dar biski, ketvirta skydliaukes echo, penkta nueini pas birzieti... ne ne, nepatiko man  tongue.gif  bet nors karteli, manau, reik tikrai paguleti. buciau is kauno, ne is vln, tai gal ir gulciausi, vaziuociau nakvoti namo, o dabar... be to, man maistas ten nelabai - arba riebu, arba neskanu. valgykloj irgi viskas riebaluose plaukia. ana karta valgiau duoniukus, corny'us ir ka drauge arba vyras, jei atvaziuodavo, atnesdavo. to pasekoje labai issibalansuoja cukrus.

Taiva, kad issibalansuoja kai pasikeicia ritmas doh.gif . O dar mano vyrai vieni namie liks, tai dar vienas galvos skausmas doh.gif O del maisto..... mano anyta Kaune gyvena lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aitiii @ 2009 08 19, 14:28)
Na jau akuserinaima man  doh.gif  doh.gif nei nescios moterys manes ten nezavi lotuliukas.gif
visos tik dejuoja arba verkia kiek maciau. Tai tik siauba ivaro pries gimdyma, na nebet man cia taip(manau pagal kiekvieno emocine bukle)
o maistas dar neskanesnis nei endokr. ir palatosman baisesnes na nzn. nenoreciau ten dar papulti.
gal perbaisiai parasiau blink.gif

As pries 10 metu gulejau, tai visai nebaisu buvo schmoll.gif ir draugija ne knarkianciu bobuciu lotuliukas.gif
Atsakyti
man irgi akuserinis kazkaip geriau atrodo nei endo vien del kompanjoniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 08 19, 17:38)
siandien apturejau daug streso ir itampos, bet viskas baigesi labai gera  wub.gif  buvom pas genetikus issamiems tyrimams, tai viskas labai gerai. viskas puikiai issivyste, nera zuikio lupos, d ar edv sindromu ir siaip viskas super  wub.gif

4u.gif kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyteee: 19 rugpjūčio 2009 - 17:56
QUOTE(wowavyva @ 2009 08 19, 18:45)
ne, klp nieko tokio nera. lyg ir atvaziuoja kazkas is genetiku konsultuoti, bet va klausimas tada su kokia aparatura. bet tau jau savaiciu nemazai, nebera ko temti.

tai va, kai eisiu pas ginekologe butinai paklausiu, bet kai gulsiu i kauno klinikas man bus 23 savaites, kazi ar ne per velai, o jei dar eilese reikes laukti
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 08 19, 17:38)
siandien apturejau daug streso ir itampos, bet viskas baigesi labai gera  wub.gif  buvom pas genetikus issamiems tyrimams, tai viskas labai gerai. viskas puikiai issivyste, nera zuikio lupos, d ar edv sindromu ir siaip viskas super  wub.gif


labai dziugu uz jus 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(lauruciuxs @ 2009 08 19, 17:59)
na tai labai sveikinu. as kita savaite einu pas ginekologe tai klausiou del genetikos tyrimu, manau reikia pasidaryti. o ar jie mokami, kaip atliekami, ar ilgos eiles.


o ka darysi, jei pasakys, kad lelius apsigimes? Ziauriai paklausiau, tikiuos ir linkiu, kad taip nebutu, bet tau jau 18 savaicu, jauti judesius, tai ka darytum, jei ka?...
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2009 08 19, 19:32)
labai dziugu uz jus 4u.gif  thumbup.gif
o ka darysi, jei pasakys, kad lelius apsigimes? Ziauriai paklausiau, tikiuos ir linkiu, kad taip nebutu, bet tau jau 18 savaicu, jauti judesius, tai ka darytum, jei ka?...

zinok judesiu dar nejauciu, laukiu laukiu ir nesulaukiu. per ultragarsa vyras sake mate kaip lelius judino kojytes ir rankytes. jau nieko ir nebeitu padaryt jei ir suzinociau. na tikiuosi kad viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2009 08 19, 19:45)
zinok judesiu dar nejauciu, laukiu laukiu ir nesulaukiu. per ultragarsa vyras sake mate kaip lelius judino kojytes ir rankytes. jau nieko ir nebeitu padaryt jei ir suzinociau. na tikiuosi kad viskas gerai.


o jei eitu padaryti, darytum?
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2009 08 19, 20:10)
o jei eitu padaryti, darytum?

as esu pries abortus. tikrai nenoriu galvoti apie visokius issigimimus, tikiuosi kad mano leliukui, ir aisku visu kitu, bus sveikas. ka mate per ultragarsa tai sake kad viskas liuks
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2009 08 19, 18:09)
tai va, kai eisiu pas ginekologe butinai paklausiu, bet kai gulsiu i kauno klinikas man bus 23 savaites, kazi ar ne per velai, o jei dar eilese reikes laukti

23sav per velu.

QUOTE(Shalna @ 2009 08 19, 18:32)
labai dziugu uz jus 4u.gif  thumbup.gif
o ka darysi, jei pasakys, kad lelius apsigimes?

tarkim as apie sita galvojau. viskas butu priklause nuo apsigimimo rimtumo. del vieno inksto anomalijos, tai aisku nebuciau salinus, bet jei kazkoks rimtesnis, tai ne nesvarstyciau. geriau anksciau suzinot ir padaryt ka reikia nei veliau. jei nesi tam nusiteikes, tai manau nera prasmes net darytis tokius tyrimus.
Atsakyti
na as dar daktares paklausiu del genetiniu tyrimu, ar jie reikalingi. gal nebus dar per velu, o gal kur klaipedoje daro tuos tyrimus. gi seniau nedarydavo tokiu tyrimu ir viskas budavo gerai.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(aitiii @ 2009 08 19, 14:28)
Na jau akuserinaima man  doh.gif  doh.gif nei nescios moterys manes ten nezavi lotuliukas.gif
visos tik dejuoja arba verkia kiek maciau. Tai tik siauba ivaro pries gimdyma, na nebet man cia taip(manau pagal kiekvieno emocine bukle)
o maistas dar neskanesnis nei endokr. ir palatosman baisesnes na nzn. nenoreciau ten dar papulti.
gal perbaisiai parasiau blink.gif

na jei kalbi akušeriniam apie antrą aukštą, tai jo, nelabai ten kokios palatos.. Bet va aš gulėjau trečiam aukšte. Ten viskas naujai suremontuota, dar taip netyčia buvau pakliuvus į tokią "vipinę" palatą, kur palatoj turėjom savo dušą ir tualetą, ir iš palatos buvo durys, vedančios tiesiai į procedūrinį ir pas akušeres thumbup.gif va ten tai buvo nereali palata cool.gif o ir šiaip visos kitos trečiam aukšte suremontuotos, gražios. Tik tiek, kad kitose, berods, nėra nei tualeto, nei dušo. Reikia bendru naudotis, bet vistiek viskas gražu 4u.gif

QUOTE(wowavyva @ 2009 08 19, 17:38)
siandien apturejau daug streso ir itampos, bet viskas baigesi labai gera  wub.gif  buvom pas genetikus issamiems tyrimams, tai viskas labai gerai. viskas puikiai issivyste, nera zuikio lupos, d ar edv sindromu ir siaip viskas super  wub.gif


džiugios naujienos, sveikinu wub.gif 4u.gif
QUOTE(lauruciuxs @ 2009 08 19, 20:52)
na as dar daktares paklausiu del genetiniu tyrimu, ar jie reikalingi. gal nebus dar per velu, o gal kur klaipedoje daro tuos tyrimus. gi seniau nedarydavo tokiu tyrimu ir viskas budavo gerai.

šiaip tikrai turėtų daryt. Man darė lygiai 16 sav. Paėmė kraujuko, padarė echoskopą (viskas vyko privačiame mano gydytojos kabinete), o visus tyrimus ir echo nuorašus siuntė į Vilnių, iš kur ir atėjo atsakymai. (Tyrimas vadinasi PRISCA, tiria Dauno, Edvardso sindromus ir dar kažkokius 2, jau nepamenu g.gif )
Atsakyti
prisca bent jau vilniuje labai nemazai kur galima priduoti, klaipedoje ne viena pazistama ji taip pat daresi ir ima kraujuka ne vienoj vietoj. susimoki ir tiek.
bet savaites yra tikrai svarbios, negalima belekada to daryti. santariskiu tinklapyje ir siaip paguglinus galima rasti daug ir tikslios informacijos. bet cia jau pasirinkimo reikalas reikia to ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wowavyva: 19 rugpjūčio 2009 - 20:33