Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

QUOTE(InTro @ 2011 09 04, 23:21)
o mane beproto nervuoja tas jo "neziurek" , nu negaliu!! Kai ka nors daro o as atsistojus ziuriu jis nustoja daryt ir sako neziurek, ttada specialiai ziuriu, jis nustoja dirbes ir abu kaip durniukai zaibuojam viens i kita, kuris nusileis  lotuliukas.gif dar labai nervuoja jo kalbos apie masinas, ypac mazdas,  einam kur "ziurek mazda", vaziuojam "ziurek tuoj pravaziuos grazi mazda", namie "ateik parodysiu man patinkancia mazda"
zodziu mazda mazda mazda  doh.gif

Rašytum angliškai tai sakyčiau, kad tavo vyras mano brolis. Nors gyvena laabai toli nuo manęs ir asikalbam tik skyoe su juo, bet jis vistiek man sugeba apie Mazdas papasakoti. doh.gif
Atsakyti
erzina kai vyras ziuredamas telika negirdi ka jam sakau.
erzina kad sildosi pastoviai plauku dziovintuvu!!!!
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2011 10 10, 20:12)
Niekur neskubėjimas  biggrin.gif


Va šitas mane žaaaauriai erzina, ypač kai man reikia paskubėti doh.gif

Ir dar tas jau minėtas maurojimas valgant, nu negaliu doh.gif
Maniškis dar kai neturi ką veikt, pasiima nagų žnyplutes ir pradeda karpyt nagus, ir taip kasdiena bash.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2004 04 07, 11:28)
thumbup.gif geras thumbup.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Na del perdimo tai as daba neshcia irgi megeja perst, gerai, kad vyras in pimpala nepraso buciuot laugh.gif  nors ir anas kai[p uzperdzia, tai tik speju vedinti laugh.gif

Smagiai garsu pasijuokiau thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Erzina kai išmėto savo batus po visas pakampes. doh.gif
Ir dar erzina, kai pakviečia pasitart dėl kokio nors buitinio techninio dalyko. Tada seka laaaabai ilgas monologas, kai pusės nesuprantu, o tada aš turiu pasakyt savo nuomonę. Nu ką aš žinau gi nu... Nei man įdomu kaip pvz. pataisyt kokį mechanizmą, nei man reikia. Tu vyras, tu ir spręsk. O jam, matote, pasitarti reikia. biggrin.gif
O kai kategoriškai atsisakau ateiti pažiūrėti, paklausyti, pasitarti ir nuspręsti - supyksta.
Atsakyti
Labiausiai nervina kai jo praktiškai visi rūbai iš spintos atsiduria ant patalų dėžės. Kai dirba ką nors, nepabaigia ir pradeda ką nors kitą ir t.t. Ir kai plauna indus, nes man dažniausiai reikia perplaut viską doh.gif
Atsakyti
erzina kai paburba...
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2008 04 11, 10:09)
Čia kažkur buvo tema / apklausa ar perdžia vyras garsiai namuose. Tai vat, - MB - garsiai perdžia (jei jam reikia) ne tik namuose. Top'as buvo kai su geru garseliu pagadino orą parduotuvėje, atsiskaitinėdamas prie kasos. Pardavėja tik išsišiepė.. o man taip gėda buvo, kad aš kartu su juo

Bet pastaruoju metu labiausiai erzina Jo įprotis krapštinėtis aplink veidą. Ar vairuodamas, ar tv žiūrėdamas... kitaip tariant - neturint ką veikti... žiūrėk ir malasi rankos aplink veidą. Ausį pakrapšto, lūpą patampo, snarglį išsitraukia - į burną įsimeta.  blink.gif  Tragedija. Pastaruoju metu, kai pirštą į burną isikiša, per apatinį žandikaulį lengvai kaukšteliu (nu kaip vaikui kokiam!) - tai pyksta nerealiai, sako - o jei būčiau pirštą nusikandęs.

Urvinis žmogus. Konkrečiai.
Užtat myli savo mašiną. Po kiekvieno pasivažinėjimo plauną ją šiltu vandeniu. Per kiekvieną parduotuvių reidą ką nors jai nuperka....  doh.gif  lotuliukas.gif  Aj... vyrai...


metų šposas lotuliukas.gif ačiū už gerą nuotaiką thumbup.gif blecha vos nuo kėdės nenuvirtau besijuokiant biggrin.gif

QUOTE(gabute @ 2008 04 29, 21:17)
Jus cia po mazai, o as driokstelsiu kaip reikiant  blink.gif 
Drabuziai, kojines ir t.t. ismetoma visur aplinkui tik ne ten kur reikia, pavalgius viska palieka ant stalo,grindu nera nei karto ploves, riaugi ir bezda net nesivarzydamas, visiskai nebendrauja nes amzinai pavarges, vaika erzina is manes saiposi ir neva pasiteisina, kad cia tokis jo humoras doh.gif  niekur eiti nenori, o man priekaistauja, kad as  nieko idomaus ka MUMS veikti nesugalvoju, bet koki mano siulyma nuo gamtos iki koncerto atmeta, kad ir ka begaminciau beveik niekada nevalgo tik grzyta parauko nosi ir sako apetito neturiu , o visuomet bumba, kad vat valgyti nori (tikrai saziningai galiu pasakyti, kad gaminu skaniai  ax.gif), amzinai verkia, kad neturi pinigu. Kaip pats serga tai guli ir mirsta kankinio veidu, kai man blogai net nepasiulo arbatos atnesti, ir dar daug, daug visko  blink.gif  Ir galvoji zmogus ka blogo pats darai, kad tokius veiksmus issauki, o po to visdelto atejo i mano galvele aiskumas, jis gi pas mus "biski" egoistas ir cia jau turbut nieko nepakeisi
Taigi belieka pasidziaugti, kad mes esame tokios pacios idealiausios  tongue.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Oi cia tai grynai mano tevas, visalaika nurodineja kaip bulves pjaustyti, grindis plauti ir t.t. iki dabar negaliu prie to priprasti  doh.gif


tipiškas amerikietis biggrin.gif
Atsakyti
mane erzina kai pradeda kabinetis kai vaikas dar nemiega doh.gif erzina kad visada vaziuodamas virsija greiti ir vaziuoja sportiskai, negaliu atsipalaiduot salia sededama doh.gif erzina kai negirdi ka sakau kai ziuri tv arba prie kompo sedi. kartais net erzina kai jis visada sutinka su mano nuomone doh.gif dazniausia kaip as pasakau taip buna, ko noriu ta VISADA gaunu (mano norai realus) bet vistiek noreciau kad pasakytu ne nors kartais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniese @ 2011 09 14, 19:11)
Niekas niekada neerzino, be to as toks zmogus, kuri labai sunku suerzint cool.gif

būna visokių anomalijų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Erzina kai tingi ir man tenka irodinet, kad kazka padaryt butina.
Erzina kai skambina ir klausineja bereiksmiu dalyku "ka veiki, kaip nuotaika" ir pan.
Erzina kai valgydamas prikiaulina aplink lekste.
Erzina kai kur nors einam ir is manes reikalauja greitai greitai susiruost.
Erzina kai ziuri rungtynes, buna tylu, tik varzybu garsas fone ir staiga kai uzbaubs, kad zeme po kojom sudreba.
Atsakyti
negaliu pakesti kai eidamas miegoti, pameta savo kojines prie pat lovos ir visada pasako ta pati: kur man jas deti??? g.gif griuk zmogau jeigu nori. jei pasakau kad jo kojines smirda, jis visada tai neigia, o realiai jos tikrai buna kad smirda blink.gif niekada visko iki galo nepadarys, jei paprasysiu kad isplautu indus,lekstes isplaus,bet saukstus ar sakutes paliks kriauklej.... doh.gif nemegsu kai prie draugu ar kitu zmoniu pasakoja tas pacias istorijas( bent jau as buna kad per 2-3 dienas ta pati isgirstu kokius 5-6 kartus, ta pacia istorija). ir svarbiausia, kad jo pasakojimai, buna niekam neidomus, na jis megsta karts nuo karto pasakyti neaktualaus biggrin.gif is lempos,kaip sakoma biggrin.gif erzina jo kvaila sypsena, jei pagaunu ji meluojanti... ir megsta veluoti...sis jo minusas tiesiog is proto mane varo doh.gif jei susitari butent ta valanda, ar iki rytojaus padarys ta ir ana, retas reiskinys, kad butent tuo metu ar laiku tai padarys.. doh.gif sunku, bet baandau su tuom susigyventi ir kai kuriu minusu nebematyti biggrin.gif, prisitaikau bigsmile.gif
Atsakyti